Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bende gordum ya cok sasirdim valla izmirden bekliyordum ama o kadar degil tabi istanbuluda merak ediyorum

İstanbul bundan da fazla olacaktır diye düşünüyorum... İzmire gavur izmir demişti ya.. Hıncını alıyor bu millet.. Öyle kolay mı?

İstanbul bundan da fazla olacaktır diye düşünüyorum... İzmire gavur izmir demişti ya.. Hıncını alıyor bu millet.. Öyle kolay mı?
Iste ben bunu anlamiyorum ayni seyi basi kapalilar icinde soyluyorum herkes gavur yobaz boyle ayristirildi alevi sunni kurt benim ev arkadasim ateistti ama biz oruc tuttugumuzda sahuru bile hazirlardi insan olsun herkesin dini Allahla kendi arasinda ayni evde yasiyorduk kafalar degismezse ulke duzelmez

Valla kendinden dinledim bizim.diyor kadro bekleyen ogretmenimiz yok diye cok tuhaf benim kardesim maliye mezunu 88 puanla atanamadi nedense komik :)
Geçen sene mülakatla artı 20 25 30 puan fazla verilip atanan öğretmencikler oldu. Talih kuşu konmuşşş

Geçen sene mülakatla artı 20 25 30 puan fazla verilip atanan öğretmencikler oldu. Talih kuşu konmuşşş
Ben bunu yasamasam biri anlatsa hayatta inanmazdim kardesim gardiyanlik icin mulakata girdi mulakat sorulari su ;
Allahin 99 isminden 10 tanesi ve anlami
Ebabil kuslari hangi savasta geldi
Peygamberin hicreti sirasinda yanindaki kisiler dahasi var hatirlamiyorum bunlarla mulakatami olur sen dinle ilgili mulakat yaparsin anlarim

Ben yazılı sınavda 60 alıp...mülakata gittim nerde calıştığımı söyleyince havadan sudan sohbet ettik sağolsunlar 85 vermişler diyen din kültürü öğretmeni ile çalıştım bu sene....ama olayın vehametinin farkında değil, gerçekten işlerin nasıl yürümesi gerektiğinin farkında değil...kendisini severim düzgün yaşamaya, doğru bildiğini yapmaya calışan bir kızcağız öyle samimi ve doğal bir şekilde anlattı ki vahim olan bu...hak hukuk adalet yalan olmuş ... yeni yetmeler hiç bir şeyin ayırimında farkında değil...

Oysa yediği çok büyük hak....söyleyemiyorsun çünķü algılayamıyor...burdaki konuşmaya calıştığımız bir çok insan gibi...

Cunku ulke olarak hirsizligi sadece para calmak zannediyoruz ben haktan korkani gormedim aman deniliyor bosa denilmiyor icten Allah diyen cennete gorecek diye cunku herkes kendine gore bir din yazmis uyguluyor

Maalesef ben de yaşadığım için biliyorum.

Bir de yüksek puan alıp puanı düşürülüp atanamayanlar var.

Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmasın.

Lüleburgazdaydım öğleden sonra. İşim bitince sizin için kürtaşşş yapmak üzere pazarına gittim.

Soğan 3.00 tl
Patates 3.00 tl
Taze fasulye 5.00 tl
Domates 3.50 tl
Kiraz 5.00 tl
Limon 4.00 tl
Ama hepsi taptaze idi. Köylüler sabah toplamış getirmiş...
Çok güzeldi hepsi....

Bende öğleden sonra pazardaydım
Patates,soğan 6 liraydı
Ama satıcı 5 liraya da var dedi.
Sanki 5 lira çok ucuzmuş gibi

Patatesi elime alıp kulağına"sen patatessin kendine gel"diyip usulca bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…