Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bir siyasetçi de çıkıp pedofili sapıkları hadım edeceğiz öldürmeyeceğiz (ölmek kurtuluşları olur bence) tecavüzcülere iyi hal indirimi uygulamayacağız malum yerlerini kesip hapse atacağız, tecavüz ve taciz suçlularına ağır cezalar vereceğiz, hayvanlara zarar verenleri insana zarar vermiş gibi yargılayacağız gibi vaatler verse özellikle kadınlardan çok destek alır.

Kesinlikle

Ne para ne pul ne mevki hiçbir şey yazdıklarınızdan daha önemli değil.Ama herkes cebini doldurmanın ve egosunu şişirmenin derdine düşmüş maalesef.

Eve dönüş diye bir film izlemiştim.. Ev sahibi kiracısının evden çıkmasını istiyor.. Kiracı bekar erkek. Mahmet Ali Alabora oynuyordu yanlış hatırlamıyorsam.. 12 Eylül döneminde geçiyor hikaye.. Kiracı çıkamıyor hemen. O dönem bekar erkeğe ev vermek istemiyorlar vs.. Kiracı evde yokken ev sahibi eve yasaklı kitaplar dergiler falan koyup ihbar ediyor.. Sonrası işkence işkence yitip giden bir hayat.. Konusu da yaşanmış bir olaydan alınmaydı yine yanlış hatırlamıyorsam..

Koy önce soğanı kavur ama gaz yapar kapuska bu mevsim hiç gitmez
Şimdi bana ne demek istedin sen yav lafmı çaktın yine

Bence cok masum bir beddua ne beddualar duydum burada .Adalete muhtaç kalırsınız mi denmedi aynı acıyı yaşayın mi denmedi

Kollluk kuvvetlerini tek görevi suçlu yakalamak değildir. Suç ve suç unsuru oluşmadan önce veya oluşma öncesinde önleyicilik caydırıcılıktır. Bunu da etkin istihbarat ile gerçekleştirilebilir.
Testi kırılmadan önce Nasrettin Hoca çocuğunu dövermiş. Olduktan sonra sülalesini hadım etsen fazla bir şey ifade etmez

Ben o dönemi yaşayan insanlarla beraber ,o filmi sinemada izlemiştim. Çok değişik bir deneyim olmuştu benim için. İşkence sahnelerinde o insanların bakışlarını ,yüz ifadelerini görmenizi çok isterdim. Koca koca adamlar ve kadınlar minicik çocuklara döndüler koltuklarında filmi seyrederken. Anlatılamayacak birşey.

İşte koltuk sevdası için yenilip bitirilen hayatlar. İftira da hak işkence de hak. Kime kalıyor ki dünya.
Çok kötü oldu içim hatırlayınca....

Koy önce soğanı kavur ama gaz yapar kapuska bu mevsim hiç gitmez
Şimdi bana ne demek istedin sen yav lafmı çaktın yine
Yok vallahi ya... Canım çekti işte... Babamda seviyor.. Az kıymalı bol acılı falan.. Dünde gördüm markette... Şöyle küçük 1 tane alayım... Babam brüksel sevmiyor..

Evet çok etkilenmiştim... topallayarak eve döndüğü sahnede...

Bence cok masum bir beddua ne beddualar duydum burada .Adalete muhtaç kalırsınız mi denmedi aynı acıyı yaşayın mi denmedi
Beddua nedir yahu.. Allah bilmiyor mu da zalime ne yapacağını biz söylüyoruz.. Bunu da yap haaa der gibi..
Töbe töbe :)) Etmeyin öyle şeyler...

Yok vallahi ya... Canım çekti işte... Babamda seviyor.. Az kıymalı bol acılı falan.. Dünde gördüm markette... Şöyle küçük 1 tane alayım... Babam brüksel sevmiyor..
Yarasın gözünün nuruna :))
Ben kıymalı yemek yapmıyorum pek.
Neyse gideyimde tospiğimi bitireyim sana doyum olmaz

Ben de ses kaydını dinledim. Bu memur niye gülüyor ne korkmuş ne sinirlenmiş ne üzülmüş. Çok pişkin dikkatli dinleyin.

Ben de burda görüp dinledim o ses kaydını.

Muharrem Ince oldugu iddia edilen kişi ve karşısındaki kişinin eş zamanlı ve karşılıklı konuşmadığı çok belli.

Soru cevap yok, karşılıklı konuşma şeklinde ilerlemiyor diyalog , inanmadım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…