Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
OHal ı kaldırmak RTE nin birinci seçim vaadi.. demek ki iyi birşey değil ki insanlar memnun olmadıklarını ifade ediyor. İyi bir şey olsa reyis mutlaka bilirdi ve kaldırmayı vadetmezdi di mi ?

RTE nin ohali kaldırmak gibi bir vaadi olamaz.Uzatan kendisi.Yetkiye ulaşmak için seçim

kazanması gerekmez.Zaten yetkisi var.Hemen kaldırsın.

Simdi de namaz kilan hocalar, terorist olarak suclanan fetoler var.
Demek ki
Yil ister 1920 ler olsun ister 2017. Birileri tehlikenin farkindaydi mudahale etti.
Birileri de destekledi, buyuttu, yol tuttu.
Sonra dondu dedi ki..
Neyse gerisini hepimiz biliyoruz uzun uzun yazmaya gerek yok.

Takriri sukun masum insan katliyse
Bugun ki fetoyle mucadele nedir, bugun ki fetoyle mucadeleyse takriri sukunamsvdvsmdmxb

gercekten degmezsiniz.

RTE nin ohali kaldırmak gibi bir vaadi olamaz.Uzatan kendisi.Yetkiye ulaşmak için seçim

kazanması gerekmez.Zaten yetkisi var.Hemen kaldırsın.
Tabi ki biliyorum. Yapmaya muktedir olduğu şeyi seçilirse yapacakmış :)))
Ben arkadaşın konuya hakim olduğunu düşünerek yazdım...
Getiren kendisi beğenmeyen yine kendisi gibisine :)))

onu bunu bilmem de bugüm markete sogan almaya indim cüzdan almadım yanıma 5 TL vardı ve yanızca, sadece 1 kilo sogan alabildim....ötesi yok...duble tiple yollar hastaneler, ülkenin yalnızca 3 te birinin kullanabildiği havaalanları hikaye...bunu nasıl görmezsiniz, durumu ne ile açıklarsınız...yav sen Allahın soğanısın, her aşın başkahramanı, fakir dostu bi sebzesin nasıl muz taklidi yaparsın ( gerçi ona hić yaklaşılmıyor)

Hdp meclise girecekmiş, barış kardeşlik türküleri söylüyormuş, bırakın bir kez de başkaları açılım yapsın...siyasi çözüm denesin, analar ağlamasın, ha olmadı barış gelmedi bırakın bi kez de başkaları kandırılsın hep siz mi ???

Ama lütfen söyleyin bana ben bir ögretmen olarak nasıl 1 yılda bir kilo soğan kadar zam alamam??? Cebimdeki 5 tele yalnızca 3 5 tane soģan alır????? Bi açıklayın ha...

Vallahi aynısını yazmaya gelmiştim çok yaşayın. Patates soğan fiyatları bile uçmuş ülkede. Soğan dahi ucuz değilse bu insanlar ne yiyecek? Bugün markette yanımda bir kadın isyan etti, manav reyonunda duran kasiyer de "Taze soğan alın bari abla o daha ucuz" dedi mahcup bir ifadeyle. Güler misin ağlar mısın.

Muharrem İnce’nin erotik şiirleri diye servis ediliyor neyi kastettiğinizi anlamak zor değil.

Tabii yazarsınız, herkesin böyle bir tercih hakkı var Muharrem İnce’nin de oldugu gibi.

Siz de öğretmen olmasaymışsınız
Başka meslek mi yokmuş
Niye öğretmen oldunuzkiymiş
(Bu kısım ironi içerir :))
Müteahhit olsaymışsınız keşke
Paraya para demez rant derdiniz

Alakasiz ama mevsim degisiklig varpti bu seferde cok yagmur yagdigi icin toprak.altinda kurumadi sogan kaysilarda batti

Başka meslek mi yokmuş
Eğitimsiz de gayet güzel idare ediyor insanlar oysa ki.. Ne gerek var zaten bilene öğretene..

Babam hep ne krizi yahu abartmayın derdi. Çünkü kendisi hiç markete vs çıkmaz maaşı annemin eline verir, ev ekonomisini annem yönetir Bugün diyor ki markete girdim 100 lira ne çabuk bitti bişey de almadım ki. Ya baba gördün mü hani kriz yoktu dedim. Hak verdi adamcağız. Maaşa zam gelmezken soğana bile zam geliyor. Türk lirası zaten dünyada kağıt değerinde. Ben artık elime 30 lira geçse onu koşa koşa döviz yapıyorum. Ileride rahat edebilmek için

Star'da Bahçeli'yi izleyen var mı ?
Bu adam cumhur ittifakı seçilince RTE ile kardeş kardeş ülke yöneteceğiz sanıyor :))
Saf desem değil yılların kurdu.
Değil desem RTE seni ne yapsın ?

Ben Bahçeliyi hiç merak etmedim nedense.Hani insan hiç mi demez "acaba bu adamda ne anlatiyor"onu bile demedim.Böyle senin yazdigin gibi bazi yazilarda denk gelirim onda da aklima gelen şuan da altinin bezlenerek gezdiği komik gelebilir ama öyle.

Şiir konusu burda da açıldıysa Necip Fazıl'ın "kadın bacakları" adlı şiirini okumanızı önereyim size...çook mutaassip muhafazakar kesim pek yakından tanır, takdir eder kendisini...

Bir şiir kitabı çıkarıp geliri ile fen bilgisi laboratuarı yaptiran bir cumhurbaşkanı istiyorum ben...hakkım var sanırım

Bugün benim oğlan nutella almaya gitti.Yazlığa yeni taşındık sayılır.Mayonez, ketçap, hardal almış bir de yok

diye.42.-TL. Tek yesen karnın doymaz, yemek yapılmaz.Ona buna sık 42.-TL yi.

Başka meslek mi yokmuş

Ne bileyim yav 14 yıl oldu...az biraz öngörülü olsaymışım...hem müteahhit olmak için okumaya da gerek yok...

Şiir mevzusuna benden de bir öneri Neyzen Teyfik'in Leyla şiiri çok manidar çerçevelenecek bir şiirdir okuyun okutun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…