Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sizin nazarınızda ne olarak göründüğüm önemli mi?
Sizin veya diğerlerinin...
Hiç önemli değil.
Çünkü ben reelde bu değilim.
Çünkü burda yazdıklarım sizin anlayacağınız dilden :)
Daha da bozardım da kendimi yassak naparsınız.
Hiçbir yerde karşılaşmamak ümidiyle......
En büyük dileğim
Selametle :KK66:

Kelime oyunları ile beni tartışmaya çekemiceksiniz.
Yeterince 'aydın' sınızdır.
Gerek yok.
Size de iyi akşamlar.

Her konyda öyle böyle fikir beyan edip laf yetiştirirken tartışmaktan kaçınmazken cevap veremeyeceğiniz noktaya geldiğinizde beni tartışmaya çekemeyeceksiniz demek?? anladık dediğinizin açıklamasını yapacak bilginiz yok öylece yazdığınız bir kelime yine. kendi dediğinizin açılımını siz aydınsınız ya deyip başkasından beklemek?? biz sizden bekliyoruz o o garip oluşumun ne olduğunu ama tüm gün tartışıp şimdi canınız istemedi evet cevabı aldık biz:))

Tek tiki zaten bu ....
Diğerleri hep çarpı hep çarpı. Zaten bu savunmada chp nin ni an bi ise yaramadiginin belgeli kanıtı.

Okuyun araştırın elinizin altında internet var büyük nimet
Atatürk Orman Çiftliğini araştırın mesela
Reisinizin kaçak sarayı için nasıl talan edildiğini okuyun
Kuranın hakkı için Oku!
:KK66:

Her konyda öyle böyle fikir beyan edip laf yetiştirirken tartışmaktan kaçınmazken cevap veremeyeceğiniz noktaya geldiğinizde beni tartışmaya çekemeyeceksiniz demek?? anladık dediğinizin açıklamasını yapacak bilginiz yok öylece yazdığınız bir kelime yine. kendi dediğinizin açılımını siz aydınsınız ya deyip başkasından beklemek?? biz sizden bekliyoruz o o garip oluşumun ne olduğunu ama tüm gün tartışıp şimdi canınız istemedi evet cevabı aldık biz:))
:KK51:
Ne doğru tespitler ama!
Tamam sizsiniz en büyük :KK66:

Burada fikir alışverişi yapılmıyor.
Aynı fikirde olanlar birbirlerini ağırlıyor.
Bir çatlak ses çıktığında ona saldırılıyor.
Okuyun sayfalarca,beni değil başkalarınında okuyun.
Bakın hep aynı.
Şurda 'ben akpartiye vereceğim ' deyip de akabinde savunmaya geçmek zorunda bır okuyun.
Ak parti seçmenini cahil diye nitelendirmekten vazgeçin artık.
Ben sizin zannettiğiniz kadar bilgisiz değilim.
Allah şahit bazen foruma girerken kimse alıntılamasın yazamıyorum uzun uzun diye tırsarak giriyorum.
Ama durmuyorsunuz.
Anlamak istediğiniz yerden anlıyor daima tek taraflı düşünüyorsunuz.
Kusursuzsunuz!
Cahil olan bensem benimdir.
Tüm parti seçmenine hakaret edemezsiniz.
Sizin nezdinizde genel konuşuyorum.
Bi durun artık.
Toplumda iç içe yaşıyoruz.
Zerre kadar hazzetmesem de yaşıyoruz.
Neyden haz etmiyorum?
Sol görüşten mi?
Hayır.
Sizler gibi saldırgan tutumlulardan.
Şu forumda üç beş kişinin sesi olma kaygım yok.
Kendi adıma lafımı sözümü söyleyip çekiliyorum.
Herkes gibi..
Ama çekilmemize izin yok.
İlle didiklenecez..
Neden?
Ben bir kişiye bile sormadım,bir kişiyi bile aşağılamadım.
Geldim oyumu kullandım.
Gerekçemi açıkladım,o şekilde girdim bu konuya.
Açıldığı zaman..
Ama sonraları illallah ettim.
Yıldım.
Yıldığımda cevap vermek istemedim.
Varsın beni cahil bellesinler,belleyin.
Ne çıkar?
Bana ne zararı var.
O yüzden yineliyorum.
İyi bellensin.
"Cevap veremiyorum.nutkum tutuluyor,ağzım laf yapmıyor"
Okey?
Anlaştık umarım.

Bu da muhtemel son mesajım olsun.

FB_IMG_1527780805377.jpg

Şimdi gördüm.
Af buyurun başım kalabalık.

İzledim.
Az evvel chp il başkanlığında geçen olayı attım ya,video olarak hani.
İşte ona karşılık sizin verdiğiniz gibi komik savunmalar yapabilirim ben de bu videoya.
Başını sonunu dinlemediğim şeyler derim savunurum.
Sizler gibi.
Ama yapmıcam..
Videoda bi çok ayrıntı var.
Bakmak lazım.
Körü körüne savunmam şimdi size.

Ayrıca bir iki dangalak densizliği yüzünden Erdoğanı tercih etme nedenim değişmeyecektir.

Chp nin bir dikili ağacı bir icraati var mı acaba?
Allahım şöyle bir zihniyeti savunmaktan sana sığınırım.

Memlekete tek bir faydası dahi dokunmamış,hiçbir hizmeti olmayan bir garip oluşum.....

Haklisiniz. Memlekette agac kalmadi ki, kaldi ki chp'nin yada akp'nin olsun.

Muhalefetten ne icraatler bekliyorsunuz? Bu arada icraat sizce nedir? Sadece yol köprü mü?

Aah yok, simdi hatirladim. Asil icraat kiraathaneler ve millettin yuvarlana yuvarlana gidebilcegi bir park degil mi? Komik ya. Önce her yeri beton ile kapla sonra parki icraat olarak sun :)

Okuyun araştırın elinizin altında internet var büyük nimet
Atatürk Orman Çiftliğini araştırın mesela
Reisinizin kaçak sarayı için nasıl talan edildiğini okuyun
Kuranın hakkı için Oku!
:KK66:

Ama kaçak dediginiz saraya niyetli sizinkiler.
Bi kapaknatsak da yesek icsek diyorlar.
Bu ulke icin ulkenin itibari icin icin yapilmis bir saray helal olsun. O zaman sizinde elinizde net varken bir bakiverin Takriri sükun yasasıyla masum kac kisi katledi. Sakin seriatci demeyin, olmayan namaz kilan hoca olan insanlarda suçlandı ve mahkemelere sürüldü. Ohale falan laf ediyorsunuz ya!

Alakasız olacak ama sinan akyüzün piruze şamda bir türk gelini ve piruze ve oğullarını okudunuz mu? Eğer okumadıysanız tavsiye ediyorum... Biraz içindekiler kadınlara ders olacak nitelikte de belki okumadıysanız okursunuz..

Bu ulke icin ulkenin itibari icin icin yapilmis bir saray helal olsun. O zaman sizinde elinizde net varken bir bakiverin Takriri sükun yasasıyla masum kac kisi katledi. Sakin seriatci demeyin, olmayan namaz kilan hoca olan insanlarda suçlandı ve mahkemelere sürüldü. Ohale falan laf ediyorsunuz ya!
Yesek içsek çöksek demedi ki.. 6 ay müze yapacağım insanlar gelip israfı debdebeyi görsün. Sonra da gençliğe ve bilime yuva yapacağım. Benim evim bana yeter dedi..

OHal ı kaldırmak RTE nin birinci seçim vaadi.. demek ki iyi birşey değil ki insanlar memnun olmadıklarını ifade ediyor. İyi bir şey olsa reyis mutlaka bilirdi ve kaldırmayı vadetmezdi di mi ?

Kemal Kılıçdaroğlu saraya millet için gittim evet ama ikram edilen pastada milletin hakkı var haram diye yemedim dedi.. Yalan mı? Çankaya köşkü neyine yetmedi..? Adamın geldiği yer belli.. Saraylarda mı büyümüş...? Taaaa çook eski bir fotosu var dört çocuğu ve Emine Erdoğan ile birlikte çekilmişler... Öyle saf ve temiz görünüyorkar ki.. Kimse demez ki bu adam bir gün saray dikecek talan ederek her yeri... Cumhurbaşkanı olmuşsun diploma yok... O tamam.. Hadi oldurmuşlar.. Ama sen eline verilen bu yetkiyi kibirle büyüttün Erdoğan.... Kibir bu başka hiçbir şey değil... Putin Kremlinde kalıyor neden? Çünkü bir gelenek... Bir sembol... Ama Atatürkü hazmedemediği o kadar belli ki saray yaptırdı kendine.. Yetmedi sen git marmaris ie 300 odalı saray yaptır bir de şileden kum taşıt... Nasıl helal olsun diyebiliyorsunuz? Aklım almıyor ?

Kemal Kılıçdaroğlu saraya millet için gittim evet ama ikram edilen pastada milletin hakkı var haram diye yemedim dedi.. Yalan mı? Çankaya köşkü neyine yetmedi..? Adamın geldiği yer belli.. Saraylarda mı büyümüş...? Taaaa çook eski bir fotosu var dört çocuğu ve Emine Erdoğan ile birlikte çekilmişler... Öyle saf ve temiz görünüyorkar ki.. Kimse demez ki bu adam bir gün saray dikecek talan ederek her yeri... Cumhurbaşkanı olmuşsun diploma yok... O tamam.. Hadi oldurmuşlar.. Ama sen eline verilen bu yetkiyi kibirle büyüttün Erdoğan.... Kibir bu başka hiçbir şey değil... Putin Kremlinde kalıyor neden? Çünkü bir gelenek... Bir sembol... Ama Atatürkü hazmedemediği o kadar belli ki saray yaptırdı kendine.. Yetmedi sen git marmaris ie 300 odalı saray yaptır bir de şileden kum taşıt... Nasıl helal olsun diyebiliyorsunuz? Aklım almıyor ?
Atamın köşküne Muharrem İnce çok yakışacak :KK200:En Büyük TÜRKİYE

Allahaşkına güldürmeyin beni
Kim yiyip içecek
Gençlik merkezi yapacağım dedi
Heh seçildiğinde %0.5 ihtimal kullanmak isterse o zaman onun için hesabını verir.
Bahsettiğiniz olay da Cumhuriyet e ters düşen tarikatlarla ilgili
Atatürk zamanında ne büyük tehlike olduğunu görmüş ama sene 2018 de hala aktifler değil mi :KK66:

O yapmayacakmış ki sarayi canim Putin demiş gelişmiş ülkelerin sarayı olur o da "ee bizim ülkenin eksikliği diz boyu ama halkin sarayidir der afyonlarim milleti "demiş başlamış inşaata.#hamdolsun diyorlar ben haram olsun diyorum Muharrem İnce ❤

X