Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Hatunlarla resim çektirdi çok havalıydı sorma,müzikte çalıyordu tempo tuttuk o anda.:halay:
Bizim salı pazarı çok meşhurdur bilirsin buradan,yurt dışından çok kişi gelir alışverişe..
Bey amcama saygılar ahretliğim dersin bir tane yaşlı anneanne var orada :olamaz:

Sorma çok havalıydık,üstümdede ATATÜRK tşörtüm vardı En Büyük TÜRKİYE

Dur yahu sen daha yaşlı değilsin ahretlik.
Atatürk En Büyük TÜRKİYE:KK52:adını sevdiğim kahraman.

Sevindim mune ablacım. Ben aslında siyasetin hepsi değil sadece bu bölüm için demiştim dün sinirimden. Öyle niyetim yoktu herkes banlansın diye şaka yaptım dedi bakalım. Yani çok gerginiz mune abla bu tarz şakaları kaldıramıyoruz malesef. Hele ki eleştiren insanların başına neler geldiğini gördükçe

Yok gülüm hiç sinirlenmeyin, gergin de olmayın, siyaset bölümünde bazen cidden lafın nereden gelip nereye gittiği ölçülüp biçilmiyor, herkes geriliyor ama çok da üstünde durmamak lazım, hangi siyasi baki kalmış ki Allah aşkına, 46 yaşındayım kaç hükümet gördüm, hani hangisi var artık? Var mı Tansu Çiller, Mesut Yılmaz? Yok, onların döneminde aktif siyasette yer alan birçok siyasi de vefat etti, düne kadar insanlar ben sizin babanızım diyen Demirel'i alkışlıyordu, şarkısı bile vardı ben sizin babanızım diye :-) sonra ben sizin bacınızım diye Demirel'in manevi kızım dediği Çiller çıktı sahneye, Özal'ı gördük, Mesut Yılmaz'ı gördük, hiçbiri yok artık, Demirel'in dediği gibi dün dündür bugün bugündür :)))

Yarın kim bilir kimler gelecek, kimse baki değil, he bunu unutuyorlar ama zaman herkese herşeyi hatırlatıyor, zaman acımasızdır zira.

Bana çalışma üretme imkânı vaadinde bulunacağı yere millet bahçesinde bedava çay kek ardından yuvarlanma vaadinde bulunuluyor.Ya bu insanlara hakaret değil de nedir?
Devlet şeker gibi stratejik bir ürünü üretmeyi kendine görev görmezken, Kiraathane acip X kisiden vergi alip Y kisiye Bedava kek yedirmeyi, parklarda yatıp yuvarlanmayı kendine görev edinebiliyor?!!
Ben mi yanlis anliyorum. Cok mu düz düsünüyorum...

Dolar diyorum bugün 4,68 i gördü yine diyorum...

Dur yahu sen daha yaşlı değilsin ahretlik.
Atatürk En Büyük TÜRKİYE:KK52:adını sevdiğim kahraman.

Yok gülüm hiç sinirlenmeyin, gergin de olmayın, siyaset bölümünde bazen cidden lafın nereden gelip nereye gittiği ölçülüp biçilmiyor, herkes geriliyor ama çok da üstünde durmamak lazım, hangi siyasi baki kalmış ki Allah aşkına, 46 yaşındayım kaç hükümet gördüm, hani hangisi var artık? Var mı Tansu Çiller, Mesut Yılmaz? Yok, onların döneminde aktif siyasette yer alan birçok siyasi de vefat etti, düne kadar insanlar ben sizin babanızım diyen Demirel'i alkışlıyordu, şarkısı bile vardı ben sizin babanızım diye :-) sonra ben sizin bacınızım diye Demirel'in manevi kızım dediği Çiller çıktı sahneye, Özal'ı gördük, Mesut Yılmaz'ı gördük, hiçbiri yok artık, Demirel'in dediği gibi dün dündür bugün bugündür :)))

Yarın kim bilir kimler gelecek, kimse baki değil, he bunu unutuyorlar ama zaman herkese herşeyi hatırlatıyor, zaman acımasızdır zira.

Öylemi diyorsun ahretliğim,gerçi enerjim hala yerinde :halay:
Aynen kahramanımız ATATÜRK En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Devlet şeker gibi stratejik bir ürünü üretmeyi kendine görev görmezken, Kiraathane acip X kisiden vergi alip Y kisiye Bedava kek yedirmeyi, parklarda yatıp yuvarlanmayı kendine görev edinebiliyor?!!
Ben mi yanlis anliyorum. Cok mu düz düsünüyorum...

Dolar diyorum bugün 4,68 i gördü yine diyorum...

Kekleri yapan yaşadı kaptımı ihalaeyi tamamdır :dondurma: yanındada dondurma oldumu tamamdır bu iş..
Adamlar marsta hayat varmı diye kafa yoruyor

Afrin'e niye gitti Erdogan OSO ile saniyorsunuz? Bak Afrin cikartmasina karar verdiklerinde yazmisiz burda da.. O zaman inanmadiniz ama.. Geldigmiz nokta iste gene beni hakli cikartti. Persembenin gelisi carsambadan belli. Tabi gorebilene..

Sen yazsana ne olur, sen yazıyorsun kendin gibiler okuyor ki çoğu da biliyor ne nedir diye. Ülkeyi İslamcı terörist grupların yuvası yaptılar hiç de utanma arlanma yok. İdlib de sivil ha, cihatcıların aileleri olmasın onlar. Sivilmiş yersen. Akar bu sayının 2:5 değil 4 milyon olduğunu söylüyor!https://www.memurlar.net/haber/755436/akar-4-milyon-suriye-li-gelebilir.html

Ay onlara terörist katil demeyelim davutğlu üzülür ne de olsa bir avuç " kızgın , öfkeli Sünni genç" onlar, insan da yaksalar, escinselleri binalardan da atsalar, kafa da kesseler " hırıstıyanlar Lübnan'a, Aleviler mezara" diye bağırsalar da, 6000 bin Yezid'i kadını cariye diye satıp tecavüz etseler de onların öfkesi ve hiddeti kabul edilebilir çünkü onlar davtoglunun dediği gibi bir avuç " öfkeli Sünni genç"!

54 oldum ahretlik artık 70 bile yaşlı sayılmıyor artık..
Ohoooo 54 yaş yaş değil:nazar: ben de 46 oldum ne yapalım yani, annem duysa ikimizi de kovalar, başlar ahhh ah nerede 50 yaşındaki hallerim demeye :KK70:

Ben eskiden 40'lı yaşlara geleyim unu eler eleği asarım diyordum, giyim kuşamı değiştiririm, jeanli muneden döpiyesli muneye geçiş yaparım diyordum ama bu yaşlar yaşlı değilmiş yahu, ben de Ajda Pekkan Tina Turner ruhu var, ölene kadar jean, şort, body giyerim :KK70:

Ohoooo 54 yaş yaş değil:nazar: ben de 46 oldum ne yapalım yani, annem duysa ikimizi de kovalar, başlar ahhh ah nerede 50 yaşındaki hallerim demeye :KK70:

Ben eskiden 40'lı yaşlara geleyim unu eler eleği asarım diyordum, giyim kuşamı değiştiririm, jeanli muneden döpiyesli muneye geçiş yaparım diyordum ama bu yaşlar yaşlı değilmiş yahu, ben de Ajda Pekkan Tina Turner ruhu var, ölene kadar jean, şort, body giyerim :KK70:

Anneye hürmetler benden valla kovalasın bizi...Döpiyes neydi yahu unuttuk onu :KK70:ayakta şort jean biz buyuz ahretliğim ruhumuz genç bizim bide parmak arası terliklerim :olamaz:

https://www.irishtimes.com/news/wor...-as-unlikely-isis-recruiting-ground-1.3085208

İşid in Türkiye de uyuyan hücreleri dolu, geçen sene dokuz tanesi İzmir de yakalandı 1 mayıs kutlamarında saldırı yapacaklarmış https://www.irishtimes.com/news/wor...-as-unlikely-isis-recruiting-ground-1.3085208

Hem de İzmir de örgütleniyorlar çatır çutur!

In early February, the New York Times reported that “thousands” of Islamic State fighters have fled Iraq and Syria while a substantial number “have gone into hiding in countries like Turkey.” These revelations are nothing new. A 2016 interview by the Times correspondent Rukmini Callimachi with a former fighter from Germany revealed that the Islamic State deliberately dispatched hundreds of its fighters to Turkey. Smugglers on both sides of the border continue to move people, including Islamic State fighters, back and forth from Syria to Turkey, in some cases bribing Kurdish fighters so they can pass through territory controlled by the Syrian Democratic Forces.http://foreignpolicy.com/2018/02/15/erdogans-fatal-blind-spot/

Evet adamlar Türkiye Suriye arasını su yoluna cevırmısler neden açık sınır polıtkası uygulandığı anlaşılıyor .

İki çeşit güce evi varmış Türkiye de, Türkleri içeren ve yabancıları içerenler. Durun bakalım bu yabancılar mimlermiş : Uygurlar, Araplar , Türki devletlerin vatandaşları
....

There are two types of cell structures in Turkey: those composed of Turks and those manned by foreign fighters. The foreign fighter cells primarily consist of militants from the Caucasus, Uighur Turks from China, and Central Asians from the former Soviet Union, as well as fleeing Arab and European Islamic State fighters.

Şuraya da İsmail Saymaızın işid gerçeği videosunu ekleyeyim.

Son düzenleme:
Anneye hürmetler benden valla kovalasın bizi...Döpiyes neydi yahu unuttuk onu :KK70:ayakta şort jean biz buyuz ahretliğim ruhumuz genç bizim bide parmak arası terliklerim :olamaz:

Olmazsa olmazlarımız, yaz geldi kot şortlarımla parmak arası terliklerimi çıkardım :KK70: rahat oluyor ahretlik, giy bir kot şort üstüne ne atsan yakışıyor, parmak arası terliklerim bile jean:KK70:

Lütfen buradan jean firmalarına sesleniyoruz, ahretlik ve bana sponsor olun, sizin sadık müşterileriniziz, 80'lik de olsak biz jeanliyiz:sampiyon:

Millet siyaset konuşur biz jean, onlar konuşur ahretlikler yapar :KK70:

Siyaseti bilmem ama gerçekten ben de rahatsız olmaya başladım her önüne gelen Suriyeli insanı biz bağrımıza basmak zorunda mıyız? Önceden onlar savaştan kaçıyorlar canları için derdim ülkemize giren Suriyeli sayısı diyelim 4 milyon du şimdi 8 milyonu geçmistir kesin çünkü dehşet verici şekilde çoğalıyorlar ben bile 2. Çocuğum yolda maddi imkanım olduğu halde acabalarım daha ağır basıyor Suriyeli insanlarda bir özgüven kendi vatanlarindalar sanki şimdi yolda 2.5 milyon Suriyeli daha geliyormuş bir 6 ay sonra onlarda 5 milyon olurlar ışık hızıyla cogaliyorlar artık istemiyorum gelmesinler bunun önüne geçilmeli ülkenin ekonomisi çöktü.

AB bile destek çıksa yine yetmez bu insanları artık ülkelerine geri göndermek gerekiyor yoksa bi 20 yıl içinde nüfusları 80 milyonu geçecek korkuyorum kendi vatanımda yabancı olmaktan. Siyaset mi bu bilmiyorum ama iyi niyetimiz 100 de 100 somuruluyor ve ben de yeter artık diyorum bunun önüne geçmenin bir yolu yöntemi var mı? Bence devletin başına hangi lider geçerse geçsin bu sorun hiç cozulemeyek gibime geliyor.

Olmazsa olmazlarımız, yaz geldi kot şortlarımla parmak arası terliklerimi çıkardım :KK70: rahat oluyor ahretlik, giy bir kot şort üstüne ne atsan yakışıyor, parmak arası terliklerim bile jean:KK70:

Lütfen buradan jean firmalarına sesleniyoruz, ahretlik ve bana sponsor olun, sizin sadık müşterileriniziz, 80'lik de olsak biz jeanliyiz:sampiyon:

Millet siyaset konuşur biz jean, onlar konuşur ahretlikler yapar :KK70:

Hahahaaaa :KK70:terliklerim birkenstock pek rahatlar gözünü seveyim şortun ince elbiselerin :KK50: bide sporsor buldukmu tv ye bile çıkarız :KK70::KK73: ver elini şöhret :nazar::anne::olamaz:

https://www.irishtimes.com/news/wor...-as-unlikely-isis-recruiting-ground-1.3085208

İşid in Türkiye de uyuyan hücreleri dolu, geçen sene dokuz tanesi İzmir de yakalandı 1 mayıs kutlamarında saldırı yapacaklarmış https://www.irishtimes.com/news/wor...-as-unlikely-isis-recruiting-ground-1.3085208

Hem de İzmir de örgütleniyorlar çatır çutur!

In early February, the New York Times reported that “thousands” of Islamic State fighters have fled Iraq and Syria while a substantial number “have gone into hiding in countries like Turkey.” These revelations are nothing new. A 2016 interview by the Times correspondent Rukmini Callimachi with a former fighter from Germany revealed that the Islamic State deliberately dispatched hundreds of its fighters to Turkey. Smugglers on both sides of the border continue to move people, including Islamic State fighters, back and forth from Syria to Turkey, in some cases bribing Kurdish fighters so they can pass through territory controlled by the Syrian Democratic Forces.http://foreignpolicy.com/2018/02/15/erdogans-fatal-blind-spot/

Evet adamlar Türkiye Suriye arasını su yoluna cevırmısler neden açık sınır polıtkası uygulandığı anlaşılıyor .

İki çeşit güce evi varmış Türkiye de, Türkleri içeren ve yabancıları içerenler. Durun bakalım bu yabancılar mimlermiş : Uygurlar, Araplar , Türki devletlerin vatandaşları
....

There are two types of cell structures in Turkey: those composed of Turks and those manned by foreign fighters. The foreign fighter cells primarily consist of militants from the Caucasus, Uighur Turks from China, and Central Asians from the former Soviet Union, as well as fleeing Arab and European Islamic State fighters.

Şuraya da İsmail Saymaızın işid gerçeği videosunu ekleyeyim.

Bu adamlar tüm faaliyetlerini türk-islam /islam-türk /sadece islam muhafazakarlığı güden sağ iktidar sahiplerinin onayıyla yürütüyor. Yani şudur ki ; milli istihbarat kanununda yapılan değişiklikler, desteklenen, uygulanan prosedür ve stratejiler bizzat başbakan onayı ve emriyle ifa ediliyor ve ilgili kanunda en fazla taviz, en fazla açık, en fazla değişiklik mevcut iktidar döneminde gerçekleştirildi. İpini kopardığı ülkeden gelip; ülkemizde istediği her türlü operasyonu yürüten yabancı istihbarat teşkilatları bizzat başbakanın bilgisinde ve onayındaydı yani.

Yine de tüm bu yabancı örgütler faaliyetlerini 60 küsür yıldır muhalefette olan cehape çatısı altında gerçekleştirmiş gösteriliyor halen ve ne şu an mevcut cehape kafası; ne de iki satır okumuş başka biri siyasi eleştirilere yelken açarken bu konuya temas etmiyor/edemiyor...

Son düzenleme:
Şu konuşmayı Erdoğan için Akp içinde herhangi biri yapmış olsaydı
1-partiden ihraç
2- fetöcü
3-Tutuklu

Bunu unutur mu demişsiniz. (kindarlığı o kadar benimsemişsiniz ki üzücü) Görevine devam ettiği gibi bugun partisi tarafından Cumhurbaşkanlığına aday gösterildi.
Sizler çok ilgilenmiyorsunuz ama demokrasi böyle işler.

Akp içerisinde hiç kimsenin Erdoğan ı eleştiremeyeceğini biliyorsunuz. Onun için İnce yi yadırgadınız anlıyorum.
Fakat hepsi bir yana bunu normalleştirdiniz ve olması gereken yönetim şekli olarak görüyorsunuz.
Ben kindar???
Hanimefendi arkasinda oldugunuz adami iyi dinleyin bence. " Erdogan benim rakibim beni alkislamadi onu alkisladi diye tribe giren sizin adayiniz. O askerin apoletlerini sokecegim diyen hadsiz sizin adayiniz eee kindar benmiyim???"

Yanliz iyi dinleyin kilictaroglu neden elestiriliyor secim kaybetti diye. Hamdolsu bu zamana dek Erdogan bir fire vermedi .
Tatmadiniz bilemiyorsunuz, anliyorum.

Ben kindar???
Hanimefendi arkasinda oldugunuz adami iyi dinleyin bence. " Erdogan benim rakibim beni alkislamadi onu alkisladi diye tribe giren sizin adayiniz. O askerin apoletlerini sokecegim diyen hadsiz sizin adayiniz eee kindar benmiyim???"

Yanliz iyi dinleyin kilictaroglu neden elestiriliyor secim kaybetti diye. Hamdolsu bu zamana dek Erdogan bir fire vermedi .

Yani cidden şu yazdıkların örtmenim oda saçımııı çekiyor ühüüü ile aynı klasmanda :KK70:

Apolet sökecekmiş hadsiz bak sen. Allah rızası için şu ellerinizi vicdanınıza koyun da öyle yazın.
Hadi hadsiz öyle söyledi de fire vermeyenler naptı. Vatan haini diye insanların önüne atıldılar
aileler dagıldı, itibarları yerle bir edildi. o haksız veballerin savunucusu ilan ettiler kendilerini. İntihar ettirdiler.
Askeri okullarda öğrencilere eziyetler edildi, tazminatlar karşılığında zorla uzaklaştırıldılar.
Emniyet, hukuk, sağlık, eğitim her alanda yapıldı bunlar hepsini gördünüz okudunuz takip ettiniz.
Fire vermeyen lideriniz çıktı kandırıldık dedi, ee olur canım siz hiç mi dost kazıgı yemedinize indirgediniz her şeyi.
Askerse apoletse onlar da hepimizin askerlerleri değil miydi?
Apoletine laf söyletmeyecek kadar hassassanız bu askerler için neden sesler çıkmıyor soruyorum size.
Neden hadsizlere bak siz kimsiniz benim askerlerimi ele ayağa düşürdünüz diyen olmadı.

Çünkü siz sizin gibi düşünmeyen herkesin vatan haini, dinsiz olduğunu düşünüyorsunuz. Düşündürdüler.
İnandınız. Ama çok yazık.

Tatmadınız diyorsun ya
İnanmazsın ben ilk oyumu Tayyip Erdoğan a vermiş bir vatandaşım.
İlk seçimde kazanma duygusunu o eşsiz hazzı tattım yani biliyorum :/ aösjfbdfb

Ben kindar???

Burada söz konusu olan “Askerin, siyasete bulaşması” veya “Astlık-üstlük ilişkilerinin zedelenmesi”...
Türk Ordusunun üniforması ile sivil davete katılmak disiplin suçudur. TSK İç Hizmet Kanununda yazar..
Ve de Tüm Türk ulusunu temsil ettiği üniforma ile taraf olup ''Seçimi kaybetsem bile iktidarı bırakmayacağım'' diyen CB'yi alkışlarsa apoletleri sökeceğiz lafına çanak tutar.. Erdoğan'ın sözlerini manipüle etmeyin diyenler, apolet göndermesinin de emekli edeceğiz açıklamasına denk düştüğünü bilirler de işlerine gelmez.

Daha dün Erdoğan, “Milletim, kimin apoletini sökeceğini, kime apolet takacağını çok iyi bilir” derken, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, “Niye sökeceksin apoletini? Söküp de FETÖ'ye mi, Apo'ya mı takacaksın? Kime takacaksın?” sorularını yöneltti.

Bozdağ'ın sorusundan yola çıkıp şunu soruyorum bende size;

Türkiye'nin 26'ıncı Genelkurmay Başkanı, Sn. İlker BAŞBUĞ “Terör örgütü yöneticiliğinden” bir anlamda “Apoletleri sökülüp” Silivri'ye tıkıldığında, Ergenekon davası tanıklarından birisi kimdi?

Bölücü terör örgütü PKK'nın ikinci adamı Şemdin Sakık!..

Böyle birisinin tanıklık yapmasına, Erdoğan ve ekibinden herhangi bir itiraz, tepki gelmiş miydi ? Hayır...

Şimdi, “O vakitler Başbuğ'un apoleti kime takılmış oldu?” diye sorsam, çok mu ağır olur?

Kaldı ki eski Genelkurmaybaşkanı İlker Başbuğ'un apoletlerini söken dava kumpas çıktı.. Cemaat oyununa geldik. Kandırıldık diyenler tüm bu onurlu askerlerden özür dilesin evvela ki samimiyetlerine inanalım..

Son yazdığınız cümleye de cevap vermeye dahi gerek duymuyorum... Zira sizin tasvir ettiğiniz bir ayrıcalığa hiç hevesim yok.. Zul sayarım hatta...

X