Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kıraat ne demek hanımefendi okumak demek emekli amcaların tavla, pişpirik oynadıkları yerle karıştırmayalım. Hem kelime manasına gelene kadar ülkede halledilmesi gereken çok sorun sıkıntı var.

Evet harf inkılabından önce Türk aydınları tarafından Göktürk alfabesi önerilmiş ama sonradan vazgeçilmiştir. Yazdıklarınızda anlaşılmayacak bir şey okumadım ben.

Turkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaskani halkina Arapca tweet atacak kadar ileri gidiyorsa insanlarin Turkce konusunda hassaslasmasi dogaldir. Biz Arapca konusan, yazan bir ulke olmak istemiyoruz. Biz herseyden once Arap degiliz. Turk milletiyiz.
1(440).jpg

Ha kıraathane ha kirathane yada kahvehane anlamı manası çokmu önemli önemli olan asrın projesimi çok önemli lütuf gibi insanlara söylenmesi yok kek miş yok çay kahveymiş saçmalığa bak ya pes vallah aman ne büyük lutüf sunmuş koskoca Cumhurbaşkanı şakamı bu Ada'm kiminle dalga geçerse geçsin ben ve benim gibi düşünenlerle geçemez yerim onun kıraathanesini kitap okuyan Ada'm zaten okur ben hergün okurum kıraathanenin hiç eksikliğini hissetmiyorum çok şükür yok buzdolabı yok park yuvarlanma filan dinlerken ben utanıyorum pes yani :sinirli:

Turkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaskani halkina Arapca tweet atacak kadar ileri gidiyorsa insanlarin Turkce konusunda hassaslasmasi dogaldir. Biz Arapca konusan, yazan bir ulke olmak istemiyoruz. Biz herseyden once Arap degiliz. Turk milletiyiz.
1(440).jpg
Pes yani bunu da gördüm yaaaaaaaaaA

O konuda kendisinden önce ben banlanmıştım sıra sende gibi imada bulundum şakaya çarptım kendisi anlar. Ay ne kan davası abartmayın istediğim açıklamayı yaparım gereksiz olduğunu tespit eden mercii siz misiniz?:)
Evet benim şahsi kanaatim saçma olduğu yönündeydi. Düşünemezmiyim ? Suç mu?

Sadece tahminlerimi ve düşüncelerimi paylaşıp gideceğim;
Şu an ki iktidarın kesinlikle kazanmasını istemiyorum lakin yine onlar kazanacak.Tabiki bu halkın desteğiyle değil alavere dalavereyle mi olur yoksa yine trofolara kedi sincap mı girer orasını bilemem
Yoksa bu kadar rahat davranışların başka bir açıklaması olamaz ve yıllarca saibeli secimleri gördük
Şimdi bir cogunuz yamuk saçmalamış diyeceksiniz ama aha şuraya yazıyorum,silmeyin; )
Keşke yanılsan inşallah yanılırsın be yamuk :))

Evet benim şahsi kanaatim saçma olduğu yönündeydi. Düşünemezmiyim ? Suç mu?
İçinizde tutunuz. Bir başkasını etiketlemişken, ona bir şeyler yazmışken anlamadan araya girmeniz asıl saçma olandır. Ki o sizin kadar sinirlenmeyecektir ne demek istediğimi anlayacaktır siz sakin olun:)

İçinizde tutunuz. Bir başkasını etiketlemişken, ona bir şeyler yazmışken anlamadan araya girmeniz asıl saçma olandır. Ki o sizin kadar sinirlenmeyecektir ne demek istediğimi anlayacaktır siz sakin olun:)
Sakinim sakinim sinirli değilim ben valla sakinim yok sinirli değilim :KK53:
İyi bakalım zort diye girdiğim için kusura bakma :KK70:

1(440).jpg

Türk milletinin içinde arap kökenli insanlar var.
İngilizce yazsa kimsenin zoruna gitmez değil mi?
Arapça yazıcak kadar ileri gitmek demişsiniz.nasıl ileri gidiyor napıyor mesela??

Anladık sevmiyosunuz da gözünün üstünde kaş var diye eleştirmenizde saçma..

Son düzenleme:
Şimdiden bahaneler hazır :lülülü:

Yok yok bu sefer sular kesil:KK70:

Türk milletinin içinde arap kökenli insanlar var.
İngilizce yazsa kimsenin zoruna gitmez değil mi?
Arapça yazıcak kadar ileri gitmek demişsiniz.nasıl ileri gidiyor napıyor mesela??

Anladık sevmiyosunuz da gözünün üstünde kaş var diye eleştirmenizde saçma..
Araptan cok Kurt var, o zaman Kurtce yazsaymis.. Tepkiniz ayni mi olurdu?
Ingilizce bir dunya dili. Kac kelime ingilizce biliyor da ingilizce yazacak?
Simdiye dek hic bir Cumhurbaskani boyle seylere gerek duymadi. Yoksa kendi getirdigi Suriyeliler, Afganlar, Katarlilardan mi bahsediyorsunuz Arap kokenli derken? Ya da ulkeye doldurdugu OSO, ISID, EL-Nusra teroristlerinden?

X