Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ne kadar kotu niyet!!!!!

Gecmise saygi ve köklere baglilik desek buna ????
Ne yazık ki Osmanlı zamanında öz Türkçe yerine Türkçe,Arapça ve Farsça karışımı Osmanlıca konuşulmuş. Şu an Türkiye Cumhuriyeti’ndeyiz. Ana dilimiz Türkçe. Kütüphane yerine Kırahathane demesi geçmişe bağlılık değildir. O zaman adalet bakanımıza da Kadı diyelim ne de olsa geçmişe bağlılık

Öyleymiş işte.
Diktatör olsa diktatör diyemezmişiz, gayet özgürmüşüz aslında.
Hülya Koçyiğit hanımefendinin de dediği gibi Türkiye hiç bu kadar özgür olmamıştı

Şu yorum beni benden aldı..

Osmanlı'nın resmi dili Türkçe'ydi zaten. Kanun-i Esasi'de belirtilen bu.
Değiştirilen sey dil değil alfabeydi.

O görüntüleri izledim de. 16 yaşındaki çocuklara dahi tahammülleri yok. Hep şiddet hep şiddet. Kimse kusura bakmasın da artık özellikle gençler herşeyin farkında. Vizyon sahibi esas liderimiz Atatürk boşuna dememiş umudum gençliktedir diye. Gençlerimiz büyüklerden çok daha zeki ve merhametli. Büyüklerin bi kısmının ya merhameti ya da araştırma yapma özellikleri körelmiş durumda

Baska secenek yok zaten. Yeter ki gıtsın artık ülke her yönden battı.

Bence böyle düşündüğümüz için hep onlara karşı yeniliyoruz.Bende hile hurda yapacaklarını düşünüyorum ama Muharrem İnce katiyen buna müsaade etmeyeceğini söylüyor
Böyle düşünüyorum evet ama her şeye rağmen gidip oyumu veriyorum.Benim oy verirken bir vatandas olarak içim rahat,ama bir parti olarak onların ki rahat değilse bu onların sorunu.
Kim kazanırsa kazansın hakkıyla kazansın istiyorum,bu CHP, AKP,MHP farketmez.İşin içine şaibeler giriyor ne yazıkki ve her şeyi kendi kafalarına göre kılıfına uyduruyorlar.
Ha ne diyordum yine şaibeli bir seçim olacak ve yine aynı kişi kazanacak.Halk değil arkasında duran güçler kazandıracak! !!
Tabi bunlar sadece benim şahsi düşüncelerim

Bir de şöyle bir durum var,geçen gün de yazmıştım,gozlemlerime dayanarak söylüyorum,eğer iki seçenek birbirine çok yakınsa burada yüksek oy oranı çıkan değil de hep bir altındaki kazaniyor ne hikmetse

Öyleymiş işte.
Diktatör olsa diktatör diyemezmişiz, gayet özgürmüşüz aslında.
Hülya Koçyiğit hanımefendinin de dediği gibi Türkiye hiç bu kadar özgür olmamıştı
Devir işini götürenlerin devri,ona başka bir şey deniyor da burada diyemiyorum,anladınız siz onu.

Antalya da beach park var,yıkıldı tekrar yapıldı ve bilin bakalım ihaleyi kim aldı.Hülya kocyigitin damadı.Bilin bakalım Antalya Belediye başkanı hangi partiden,tabiki Akp
İşte bu yüzdendir Hülya Kocyigitin,ülke hiç bu kadar özgür olmamıştı demesi

İşin içinde beleş varsa, işte ozaman bittik biz
Bizim halk beleşi sever :))) ha kimin vergileriyle bunlar onlara veriliyor orasını pek düşünemiyorlar. Cebinden veriyo ya kekleri tepsileri makarnaları kömürleri. Ayy şimdi chp de kömür verdi resmi paylaşırlar. Biz burda partileri karşılaştırmıyoruz onu anlamadılar gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…