Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Kime verırım bilmiyorum da suan ki iktidara vermeyeceğim kesin.
Yeter yaaaa
Niyetim asla kendi siyasi görüşümü size empoze etmek değil fakat biz şuanki iktidarın daha fazla devam etmesini istemiyorsak kazanma potansiyeli yüksek kişiye oy verelim ki oyumuz bir işe yarasın. Bence Muharrem İnce’ye verin

2363F1E5-1A33-4AC3-88AD-C1B19C21F8CD.jpeg

Teröristlere böyle hınçla saldırmıyorlardır.
Bu neyin kini? Allahtan diktatörlük yok.
Diktatörlük olsa bu cocuklar asılırdı bi kere.

Dövülmeleri yetmiyor mu diktatörlük olmasi icin?
Burda bir üyenin yakini, liseli genc sirf twitterde yazdiklarindan dolayi polis alip götürdü.
Millet artik düsüncelerini paylasmaktan korkuyor.

Olacak o kadar'in nasil tv'de yayinladiklarini artik hayret ediyorum. Hatta onu birak, avrupa yakasini bile nasil yayinladilar?

Erdoğan'nın Zonguldak mitingi, çok kadın var hıc şaşırmadım, seçmeninin epey büyük kısmı kadın zaten... ama millet bahçesi yapacakmış kendileri, millet de çocuklarını alıp oraya gidip " yatıp yuvarlanacakmış":)):KK70::KK70:(37:10-37:22 arası) .

Oooo o daha ne ki kız kıraathaneler açacak bedava çay ve kek dağıtılacak sayın Reis-i Cumhurumuz:halay:

Sizlerin kökü 11.-12. Yüzyıl civarı başlamış olabilir, bizim ki değil. İslam öncesi de bir kökümüz var sizlerin aksine!
ya bunlara hastayım köklerini bilmezler, kendilerini arap zannediyorlar sanırım. Hanımlar Türk olmakla değil müslüman olmakla ilgiliyseniz her zamanki gibi gideceğiniz adres belli ama onlar da zincirlerini kırıyor şeriatten kurtulmaya çalışıyor güzel adımlar atıyorlar :KK66: Osmanlı torunlarını da ingiltreye abdye gönderelim ecdad torunları George'la, Harry ile evli torunların torunlarının ismi de artık Elizabeth , Charles :dondurma: Tarih bilmeden burda işkembeden sallamayın lütfen! Bizim tarihimiz Tanrı dağları'nda, Ötüken'de başlar osmanlı bu sürecin ufak bir parçası ya millet padişahtan sıtkı sıyrıldı kurtuluş savasından sonra saltanat istemedi gelmişler bık bık ecdad türklük osmanlıyla başlar diyolar :kusmuk:

ya bunlara hastayım köklerini bilmezler, kendilerini arap zannediyorlar sanırım. Hanımlar Türk olmakla değil müslüman olmakla ilgiliyseniz her zamanki gibi gideceğiniz adres belli ama onlar da zincirlerini kırıyor şeriatten kurtulmaya çalışıyor güzel adımlar atıyorlar :KK66: Osmanlı torunlarını da ingiltreye abdye gönderelim ecdad torunları George'la, Harry ile evli torunların torunlarının ismi de artık Elizabeth , Charles :dondurma: Tarih bilmeden burda işkembeden sallamayın lütfen! Bizim tarihimiz Tanrı dağları'nda, Ötüken'de başlar osmanlı bu sürecin ufak bir parçası ya millet padişahtan sıtkı sıyrıldı kurtuluş savasından sonra saltanat istemedi gelmişler bık bık ecdad türklük osmanlıyla başlar diyolar :kusmuk:
Aynen öyle, Osmanlı dönemi Türklerin tarihinin bir parçası sadece. Bizim tarihimiz orta asyadan itibaren başlar

Eee napsın kadın kan davasınamı döndürsün ne gereksiz bir açıklama
O konuda kendisinden önce ben banlanmıştım sıra sende gibi imada bulundum şakaya çarptım kendisi anlar. Ay ne kan davası abartmayın istediğim açıklamayı yaparım gereksiz olduğunu tespit eden mercii siz misiniz?:)

Ne kadar kotu niyet!!!!!

Gecmise saygi ve köklere baglilik desek buna ????
Bizim geçmişimiz arap kültürü ve arapça değildir. Bir milletin benliği dilidir, dilini değiştirirse asimile olur. Osmanlı'dan ibaret değiliz, şimdi dış mihraklar diye bahsettiğiniz Avrupa, zamanında Attila'dan ötürü tir tir titriyorlardı. Evet bizim Avrupa Hun Devletimiz de vardı. Attila destanlarına konu oluyor, biz ne yaptık da tanrı bize ceza verdi bu Türk'ü gönderdi diyorlardı. Şimdi ise korkutma şeklimiz "eeeyy alamanya sen kimsin yaa". Attila gibi kılıçla olmaz ama teknolojinle yatırımınla rekabetinle korkut. Bizi cidden aşırı kaile alıyorlar, aralarında alay konusuyuz.
Şimdi ise Türk kelimesi yerine yerine "milli, yerli" kelimesi kullanılır oldu. Sizce amaç nedir? Ay nerden nereye geldim :KK70:

Sadece tahminlerimi ve düşüncelerimi paylaşıp gideceğim;
Şu an ki iktidarın kesinlikle kazanmasını istemiyorum lakin yine onlar kazanacak.Tabiki bu halkın desteğiyle değil alavere dalavereyle mi olur yoksa yine trofolara kedi sincap mı girer orasını bilemem
Yoksa bu kadar rahat davranışların başka bir açıklaması olamaz ve yıllarca saibeli secimleri gördük
Şimdi bir cogunuz yamuk saçmalamış diyeceksiniz ama aha şuraya yazıyorum,silmeyin; )

Bizim geçmişimiz arap kültürü ve arapça değildir. Bir milletin benliği dilidir, dilini değiştirirse asimile olur. Osmanlı'dan ibaret değiliz, şimdi dış mihraklar diye bahsettiğiniz Avrupa, zamanında Attila'dan ötürü tir tir titriyorlardı. Evet bizim Avrupa Hun Devletimiz de vardı. Attila destanlarına konu oluyor, biz ne yaptık da tanrı bize ceza verdi bu Türk'ü gönderdi diyorlardı. Şimdi ise korkutma şeklimiz "eeeyy alamanya sen kimsin yaa". Attila gibi kılıçla olmaz ama teknolojinle yatırımınla rekabetinle korkut. Bizi cidden aşırı kaile alıyorlar, aralarında alay konusuyuz.
Şimdi ise Türk kelimesi yerine yerine "milli, yerli" kelimesi kullanılır oldu. Sizce amaç nedir? Ay nerden nereye geldim :KK70:
Bu yazıya gelecek muhtemel açıklama şu olur ; Biz Osmanlı torunuyuz tmm mı bizim 600 yıllık tarihimiz var :deli:

Sadece tahminlerimi ve düşüncelerimi paylaşıp gideceğim;
Şu an ki iktidarın kesinlikle kazanmasını istemiyorum lakin yine onlar kazanacak.Tabiki bu halkın desteğiyle değil alavere dalavereyle mi olur yoksa yine trofolara kedi sincap mı girer orasını bilemem
Yoksa bu kadar rahat davranışların başka bir açıklaması olamaz ve yıllarca saibeli secimleri gördük
Şimdi bir cogunuz yamuk saçmalamış diyeceksiniz ama aha şuraya yazıyorum,silmeyin; )
Bence böyle düşündüğümüz için hep onlara karşı yeniliyoruz.Bende hile hurda yapacaklarını düşünüyorum ama Muharrem İnce katiyen buna müsaade etmeyeceğini söylüyor

X