Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Herkese hayirli sahurlar ....2 gündür her fb
, instagram ,gazete, tv sayfasında dolaniyorum. Butun adaylari dinlemek lazım sonucta.Ama biri bana bunu açıklasın bu nedir Allah aşkına vicdan merhamet olgusu nerde.Sesler canimi yakti.insanlarin çaresizliği canımı yaktı.Bunu muharrem incenin duymaması mümkün mu bu nasıl bir duyarsizlik:stop:https://www.instagram.com/p/BjzvhOUAZ3f/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t4101khpwwz3
Baktim videoya. 1.5 dakika once o tarafa da orta tarafa da doktor gondermis zaten.. O kalabalikta anca varmislardir. Videonun ilersinde seslenen yok, millet cosku icinde Ince diye bagriniyor.. Mudahale edilmis demek ki.. Onca insan da duyarsiz olacak degil a.. Biri orda can cekisirken..
AKP secmeni.. Pusuya yatmis pislik atmak icin yer ariyorsunuz ha.. Biraz da reisinizin yaptiklariyla ilgilenin..

Baktim videoya. 1.5 dakika once o tarafa da orta tarafa da doktor gondermis zaten.. O kalabalikta anca varmislardir. Videonun ilersinde seslenen yok, millet cosku icinde Ince diye bagriniyor.. Mudahale edilmis demek ki.. Onca insan da duyarsiz olacak degil a.. Biri orda can cekisirken..
AKP secmeni.. Pusuya yatmis pislik atmak icin yer ariyorsunuz ha.. Biraz da reisinizin yaptiklariyla ilgilenin..
Amma tarafsız bütün adayları dinliyorlar pes:KK12:

Püskevit sevenler nolcak ?
Banlanma hakkınımı kullandın :KK70:
Geçen gün eşimin arkadaşları bizdeydi iftarda. Bir tanesi Bahçeli için ne dedi bilinmi?
Çok Sayın (!) Bahçeli o püskevitli cümleyi bilerek söylemiş "ben komik duruma düşeyimde benim oylarda Akp ye gitsin "diye :KK70: bu daha komikti ama misafirdir birşey demedim :işsiz:

Ataturk'ten feyz aliyoruz. O da butun hainleri ve dusmanlari denize dokene dek yilmamisti, eldeki imkanlar ne kadar kisitli olursa olsun. Bize de sunu miras birakti:

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kasdedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-ü zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti'ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! (1927)
Allahhh Alllaaahhh En Büyük TÜRKİYE

Ver İstiklal Marşını ver En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

unnamed (2).jpg

Niyeti kitap okutmak olsaydı reisinizin ve bunda samimi olsaydı kıraathane demezdi
Herkes arapça bilmek zorunda değil
Kıraathane=kahvehane

Ayrıca benim niyetimi sorgulamak size düşmez :KK66:

Türkiye’de 1.118 kütüphaneye karşılık 700 bin kıraathane varmış. Her 105 kişiye 1 kıraathane düşüyor. Demiyor ki; tiyatro salonu, konser salonu, kültür merkezi ya da gençlik merkezi gibi bir yer açacağım. Okuyacaksınız, izleyeceksiniz, dinleyeceksiniz, demiyorda,
Bildiğin eskiden işsiz, güçsüz avare insanların toplanıp, pişti oynadığı kahvahane den bahsediyor.
Atanamamış öğretmen, doktor, hemşire, mühendis size iş değilde kahvehane vaad ediyor:confused:

Bu durumu bizi kıskanan avrupalıya açıklıyamazsın! Gerçi bu memlekette şu son 15 yılda yaşanan hiçbirşeyi izah edemiyoruz:olamaz:

Türkiye’de 1.118 kütüphaneye karşılık 700 bin kıraathane varmış. Her 105 kişiye 1 kıraathane düşüyor. Demiyor ki; tiyatro salonu, konser salonu, kültür merkezi ya da gençlik merkezi gibi bir yer açacağım. Okuyacaksınız, izleyeceksiniz, dinleyeceksiniz, demiyorda,
Bildiğin eskiden işsiz, güçsüz avare insanların toplanıp, pişti oynadığı kahvahane den bahsediyor.
Atanamamış öğretmen, doktor, hemşire, mühendis size iş değilde kahvehane vaad ediyor:confused:

Bu durumu bizi kıskanan avrupalıya açıklıyamazsın! Gerçi bu memlekette şu son 15 yılda yaşanan hiçbirşeyi izah edemiyoruz:olamaz:
Geçmişe saygıymış
Ülkeyi yoktan vareden Atatürk'e gelince saygı falan hak getire
Daha düne kadar Atatürk demeyen insan seçim korkusuna Atatürk demeye başladı
Bizi balık hafızalı falan sanıyor zaar :KK53:

Herkese hayirli sahurlar ....2 gündür her fb
, instagram ,gazete, tv sayfasında dolaniyorum. Butun adaylari dinlemek lazım sonucta.Ama biri bana bunu açıklasın bu nedir Allah aşkına vicdan merhamet olgusu nerde.Sesler canimi yakti.insanlarin çaresizliği canımı yaktı.Bunu muharrem incenin duymaması mümkün mu bu nasıl bir duyarsizlik:stop:https://www.instagram.com/p/BjzvhOUAZ3f/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t4101khpwwz3

Peki madem bu kadar cok insanligi düsünüyorsun, kadiköyde polisin liseli genclerinin coplamasina ne diyorsun?

Ha bide bu Yusuf Yerkel olayi var. Hani Somada yakinlarini kaybedeni döven, üstüne rapor alan ve o kisiye dava acan. Ancak Ince bunu gündeme getirmisti bir iki hafta önce. Ve adam 4 yil sonra özür diledi. Ne samimi, ne samimi.

Ve merak ettim Elif, sende atanamayan ögretmensin. Madem herkesi dinliyorsun, kesin bu konuda Erdogan'in söylediklerini duymussundur. Artik kendini baska alanlara vermeye düsünüyormusun? Sencede sirf diplomali olman yeterli degil mi?

Ve bu Süriyeli oy konusunda kiziyorsun ya, zaten Türk vatandasi olmak cok kolay. 300bin dollarlik konut aldiginda vatandas olmak bedava

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2018/03/25/300-bin-a-vatandaslik

http://www.diken.com.tr/vali-acikladi-kayseride-279-suriyeli-oy-kullanacak/

Ki eminim 279'dan daha fazladir. Ve her ilde.

İkiz çocuğu olanlara da maaş verecekmiş. Cocuk basına 150 TL cik ne kadar çook harca harca bitmez.
Versin kendi cebinden vermiyor zaten dağıtsın milletin parasını
İkiz çocuğu olana niye maaş veriyor ayrıca
Tebrikler ikiz doğurmayı başarmışsınız diyip ödül parası mı bu anlamadım valla

X