Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Tlf hatası elhamdulillah zeka seviyem çok şükür merak etmeyin tlfndan yazınca harfler değişiyor

Zeka seviyenize bişey dememiştim ki
Daha öncede yanlış yazıldığını görmüştüm.dikkatimi çekti.
Belki yanlış biliyosunuz diye doğrusunu söyledim.
Tamamen iyi niyetimden yani

çok ilginç bir seçim olacak, çift başlılığa son arada su referandum konusuna gidip " evet " diyerek ülkeye çağ atlatacağını iddia eden kadınları bulup, tek tek bu konuya etiketleyesim var...zira ülke henüz uçamadı benzini bitmiş sanırım kendilerinde belki vardır yedek depo falan :)

Kitap vakit geçirmek için okunmaz
Kiraathanede cayli kekli kitap okumaya gidebilmek icin insanin bos vakti olmasi gerekir. Calisan insan nasil gidip oturup cay kahve esliginde kiraathanede kitap okuyacak baska turlu?

Amac kitap okutmak olsa kutuphane acacagim derdi. Kutuphanelerde kitap odunc alabilir, odeviniz ya da isiniz icin her turlu alanda kitaplar ve internetle arastirma yapabilirsiniz. Birsey yiyip icmek de dokulup kitap ve bilgisayarlara zarar gelmemesi acisindan yasaktir. En azindan benim gittigim kutuphaneler boyle..

Dostlar alisveriste gorsun kiraathaneleri, beles kek, cay, muhabbet kiraathaneleri aslinda yane.. Belesseverlerden kaci kitap okuyacaksa artik..

80 milyonluk nufusun yas ortalamasi 29. Bu genclerin ise ihtiyaci var, uretici olmaya ihtiyaci var, kiraathanelerde oturmaya degil. Isten, uretimden haber versin.. Teknolojiden, bilimden haber versin.. 21. yuzyildayiz yav.. Ne kiraathanesi? Vaadinden bile genclige ne gelecek vadettigi belli.

Kıraathane ne üstelik
Madem amaç kitap okutmak ? Kütüphanedir onun adı
Külliye,Kıraathane
Arapça kullanmakta ki maksat ?

Gençliğe vaadini dün kadıköyde gördük.... O elleri arkadan kelepçeliyken polisin coplarlar beynine beynine vurduğu çocuklar da gidecek mi o kıraathanelere? Birkaç genç... Sadece lise öğrencisi... He şimdi diyecekler ki onlarda anarşistlik yapmasaydı.. Hadlerine mi düşmüş? Evet efendim düşmüş .! Gençler bu ülkenin geleceği ve özgürce fikirlerini söylemeli.. Hani özgür toplum? Yok anacığım özgürlük hak getire...

Herkese hayirli sahurlar ....2 gündür her fb
, instagram ,gazete, tv sayfasında dolaniyorum. Butun adaylari dinlemek lazım sonucta.Ama biri bana bunu açıklasın bu nedir Allah aşkına vicdan merhamet olgusu nerde.Sesler canimi yakti.insanlarin çaresizliği canımı yaktı.Bunu muharrem incenin duymaması mümkün mu bu nasıl bir duyarsizlikhttps://www.instagram.com/p/BjzvhOUAZ3f/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t4101khpwwz3

Muharrem İncenin diğer mitinglerinde defalarca çağırdığı ambulans vr doktor sayısını yazsam burdan köye yol olabilir... Her mitinginde mutlaka oluyor.. Bunu duymaması diğerlerine yarıdmcı olduğu gerçeğini silmeye yetmez... İnsanlık hali.. Günde kaç miting yapıyor... Mesela bir sonraki mitinginde ambulans içindeki hemşire ve doktorlara yardımcı olmaları için yolu açtırıp acele etmelerini rica ettii.. Teşekkür edip alkışlatıı onları... Bu gayet insani bir durum .. Sadece karalamaya çalışmaktan başka bir şey değil ki bu... Çok ucuz hareketler bunlar.. Lafım size değil yanlış anlaşılmasın.. Bu videonun altında yapılan o koskoca paragrafadır..

Bence mumkun degil.. Asil video yayinlaninca bakariz o sahnede hakikatten ambulans diye bagiran var mi diye.. Ince de sesleri duyunca ne yapmis diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…