Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Bak benden sana bir öneri.. Bu bir numaralı fetöcü gazetecinin yazılarını ciddiye alıp inanacağına, muharrem incenin tek bir mitingi izle.. Eskişehir'i.... İzle ki bu yalancı gazetecilerin söylediklerine inanma.. Çünkü yalan.. Koskoca bir yalan.. CHP senin kafana silah da dayasalar oy vermeyeceğin bir parti olabilir lakin fetöcü bir yazara inanmak sizin gibilere hiç yakışmıyor... Elli kere söyledim yine söyleyeyim arkadaşım... Muharrem İnce asla köprü yıkacağım demedi... Sarayı yıkacağım da demedi.. Orayo gençlere vereceğim ben oturmayacağım benim zaten evim var... Devlet işleri için çankaya köşkünü kullanacağım dedi.. Marmariste yeni bir 300 odalı saray yaptırıyor.. Orayı da kullanmayacağım orayı da engelliler için tahsis edeceğim.. Gelecekler orda aileleiryle birlikte rahatça tatil yapacaklar dedi.. Duruduracağım dediği projeler neden durduruluyor? Onu da söyledi.. Önce ekonomi dedi.. Ben senin fikrini asla değiştirmeyeceğimi biliyorum zaten.. Ama bir yalancıya inanıp günah alıyorsun.. Çünkü yok öyle bir şey...

Son düzenleme:
Akşener kadın ve çocuk haklarıyla ilgili çok güzel şeyler söylüyor. Örneğin şiddet gören kadını sığınma evlerine koymayacagiz şiddet göstereni terapi evine koyacağız gibi. Ya da iyi hal indirimi kalkacak gibi...Ben hala kararsızım ama ülkeye kadın eli değerse de bir başka mi olur... İşte bilemiyorum:)

https://www.facebook.com/sozcugazetesi/posts/2217825438268673

Bakın bu da türkiyenin eğitim sisteminin ne kadar içler acısı içinde olduğunun bir göstergesi... İmam Hatip ve meslek lisesi seçmek artık zorunlu.. Bursa pilot uygulama ile başlıyor.. Tercih sana kalmadı anacığım.. Tercih devlete ait.. Sen okut devlet seni istemediğin bir okula göndermeyi zorunlu hale getirdi.. 10 tercih yapacaksın mesela dimi.. 10 tercihşn arasında mutlaka imam hatip ve meslek lisesi olmak zorunda.. Yoksa tercihin kabul olmuyor.. Neden? Çünkü her köşe başında imam hatip okulları bomboş.. Neyle dolduracan..? Böyle dolduracan işte.. Size hayatta başarılar.. Ben çocuğumu erdoğanın torunu gibi montesorriii okulundan mezun edeceğim :) hey gidi günler be.. Heey gidi bee ..

Marmarayın borcunu 40 yıl ödeyeceğiz :Marmaray projesinin bir bölümü 29 Ekim’de açıldı. Açıldığı günden itibaren bozulması ve su alması konusunda birçok yorum yapıldı. Fakat asıl tartışılan maliyetinin büyüklüğü oldu.

Vagus.tv’de yer alan habere göre Marmaray tüp tünel projesinin maliyesi 5 milyar dolar oldu. Denizaltı uzuluğu 1.4 km olan bu proje için Japan Uluslararası İşbirliği Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ve Avrupa Yatırım Bankası’na 40 yıl vade ile borçlanıldı.

Peki, dünyada yapılan diğer tüp tünel projeleri ile Marmaray’ı karşılaştırırsak bu rakam gerçekten fazla mı? İşte iki örnek;

1. Japonya Seikan Tüneli

Toplam uzunlığu 53.85 km olan tünelin denizaltından geçen kısmı ise 23.3 kilometredir. Bu tünelin maliyeti 3.6 milyar dolardır. Marmaray’ın denizaltndan geçen kısmının yalnızca 1.4 km olduğu düşünülürse bu maliyetin ne kadar fazla olduğu görülecektir.

2. İngiltere- Fransa arası Manş Tüneli

Toplam uzunluğu 50.45 km olan tünelin denizaltından geçen kısmı ise 37.9 kilometredir. Bu tünelin maliyeti ise 10 milyar dolardır. İki ülkeyi birleştiren ve denizaltı kısmı 37.9 km ola tünel Marmaray’ın denizaltı kısmının yaklaşık 24 katıdır.

Bu uygulama geleceği karartmanın çabası değil de nedir sanki günümüz çok aydınlıkmış gibi ! Ama başaramayacaklar yok öyle insanların çocuğunu istemediği okullarda okutması falan . Bu kadar acımazsız olunmaz ya çocukların geleceğiyle bu kadar oynanmaz . gelecek nesiller bu kadar mı korkutuyor gözlerini yazıklar olsun ! yurt dışına okumaya gidenler ajan oluyor demişti dimi bi de zamanında çocuklarının okuduğu okullara da bi baksın bilmeyenler.

Çünkü aydınlık nesillerin ışığı onların gözünü korkutuyor..

Dalga da gececekler mi?

Bu kadar cok palavrayi biraraya getirip yazabilmek de bir basari. Ama bunlarin en basarili olduklari sey de bu zaten.. Bol bol palavra atmak. Ne de olsa aya 4 seritli yol yapacaz deseler inanacak bir kitle var.

4000 iyi demiş valla.Geçen kış ciddi bir boğaz enfeksiyonu nedeniyle benim

oğlanı hastahaneye yatırmak zorunda kaldık.İlaç kullanmasına rağmen ateş düşmedi

ve su bile içemez hale geldi.4 gün yattık çok şükür iyileşti çıktık.

Sıkı dur şimdi.Çıkan fatura 10.500.-TL. Seninki ameliyat bari.

O ne öyle yahu... Altın varaklı bir yatakta beyaz çay mı ikram ettiler.. Tabldot yerine pekin ördeği mi yediniz refakatçı olarak.. Yuh

Gerçekleri maalesef anlatamazsın.

O ne öyle yahu... Altın varaklı bir yatakta beyaz çay mı ikram ettiler.. Tabldot yerine pekin ördeği mi yediniz refakatçı olarak.. Yuh

Yok anacım bayağ bildiğin hastahaneler zincirlerinden biri ama first ladyninki değil

Ben de faturayı görünce aynı tepkiyi verdim

Ne o benim oğlanın bademciklerini indirdiler

Yazın dondurma falan yemesini yasaklasamı mı diye düşünüyorum

Mazallah ya şişer inmezse

Yaaa var ya şu Japonlar zaten bizi çekemiyor.Adamlar bi karış.Bizim asrın liderimiz selvi.

İngiltere- Fransa zaten fetöcu hem de bizi kıskanıyorlar.

Yanlış rakam vermişlerdir.

Dondurmanın d sini göstermem.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…