Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Adamlar kendilerini kasar diye nitelendirirlerken o niye baska kelime arasin ki?

Ayrica apoletlerini sokmekle niye rezil oluyormus?
Rezillik dedin de.. Beni bir gulmek aldi.. Yillardir burada ne rezillikler yazdik, nerdeydin sen?
Kk ve siyaset hiç bağdaştıramadığım iki şey.
O yüzden yoktum buralarda.
Arada bakıyorum ama yıllardır aynı türkü çalıyo buralarda.
Hiç tarzım değil.
Arada bakarım işteee

Ayrıca evet,rezillik.
Apolet sökmek haddine düşmemiş.
Kimdir bu insan paşa apoleti sökecek.
Şuanki başkomutanı alkışlama gerekçesi ile.
Hadsizlik örneği ve düpedüz kendini rezil etmektir.

Benim görüşüm.
Benim :)

Şua
nkş baş komutan Yes doğru size iyi akşamlar

Pkk ile daglarda yillarca savasmis pasalarimizi, komutanlarimizi, apoletlerini sokmekle kalmayip PKK teroristlerini tanik gostererek 5 yil daracik hucrelerde curuten, intihar etmelerine sebep olan Ergenekon davasi magduru askerlerimiz albaylarimiz icin senin reisin "bu davanin savcisi benim" derken nerdeydiniz acaba? Onun pasalari hucrelerde ziyan edip 5 sene sonra "pardon" diyerek salmasi nasil bir hadsizlikti, nasil bir rezillikti acaba?

Tamam anlamıyoruz. Polimiğe girme Sonra banlanıyorsunuz en çok ben üzülüyorum şimdi kimle uğraşacam diye. Biz sizi seviyoruz ama siz bizi sevmiyorsunuz.
Biz siz diye ayrıştırmak istemem ama şu yazınızı okuyunca bişey geldi aklıma.
Geçenlerde burada okudum.
"Siz" demek istemem ama sizin gibi düşünen bir üye,karşı düşünceli olan bir üyeye şöyle yazdı.
"Seni gözardı edeyim de,başka forumlarda karşıma çıkarsan yanlışlıkla yorumunu beğenmeyeyim"
Bu yorum o kadar üzücü ki bana göre.

Siyasi görüşlerimiz farklı olsa da gündelik hayatımızda hiç mi ortak noktamız olmaz,neden olmasın?
Bu kin neden.
Sırf Akpartili diye mi?

Öyleydi işte..
Can sıkıcı.
Mesela burda da var bir üye,bdv de bir konusuna üzüldüm.
Burda baktım chpli diye,yaşadıklarına sevineyim mi?
Elbette hayır.
Ama öyle olan insanlar var.
"Sizden de" "bizden de"...

Ben bu gece ölmezsem ölmem hiç bir vakit ne Mutlu Türk'üm diyen Can'ım tc vatandaşı her ne görüşü olursa olsun haydi biz biriz sandıkta değişecez ama biriz deyin bu ülke bizim Suriyelilere yedirmitcez diyin haydi hep beraber olalım lütfen biz biriz diriyiz

Daha önce yazmıştım muhtemelen okumadınız. TSK üniforması ile sivil/siyasi bir toplantıya katılıp taraf olamaz hiç bir Tsk subayı. Bu bir disiplin suçudur.
Ve o komutan bütün ülkenin komutanıdır.
Tepkiler buna idi..
Uniformasız yapabilir bunları...
Bu durumda kimseye söz hakkı doğmaz..

Ben aynen öyle diyorum!
Kesinlikle öyle!
Benim önceliğim milletim,kendi devletim,kendi milletim,bu ülke,bu memleket,Türkiye..
Birlikte hem de.
Farklılıklarıyla bir bütün olarak.
Başka memleket yok bana,bize.

Evet ya suriyeliler memleketine gidip bayram yapıyor sonra ekmek elden su gölden yaşamaya bizim ekmeğimiz suyumuz hakkımızla geçiniyolar buna kesinlikle karşıyım tamamen boğaz ve görüntü kirliliği yeter gari gitsinler savaş bitti sonucta. Savaş olsa bayramda gidemezlerdi.

Bu mesajı beğendim.. hatta çok beğendim...

AKP'li CHP'li MHP'li hdpli haydi gel biz kardeşiz de yeter bıkar biz kardeşiz de Allah aşkına sonra kime inanıyorsan ver oyunu ama buraya yaz ne olur biz kardeşiz diye buna hepimizin ihtiyacı var lütfen kardeşim yap bunu

Güzel ülkemizin durumu maalesef gittikçe kötüye gidiyor Bunu görmek için bir markete,bakkala girmek bile yeterli.Fiyatlar uçuk.Tek maaşla çalışan insanlar ne ile geçiniyor evlerine ne getiriyor, her markete pazara gidişimde aklıma geliyor,çok üzülüyorum Havalanı yapmak,metro yapmak,köprü yapmak ülkemizi şuanki durumunda kurtaracak gibi görünmüyor.Ülkemizin bir şekilde kalkınması gerekiyor.Dış borçlar almış başını gidiyor.Bilmiyorum ne olacak ama iktidar değişlikliği bana mantıklı gelmeye başladı.Olmuyorsa olmuyordur önemli olan partiler,kişiler değil,ülkemiz.Ben böyle düşünüyorum hepimiz için hayırlı olan neyse o olsun inşallah

Peki buradaki diğer üyeler hatırlatmazda siz hatırlarsınız belki Erbakan başbakan iken ona p,,, diyen bir paşa vardı onu kimler hangi kesim alkislamisti hatirladinizmi

Ama biz. Bize kardeşiz demi arkadaşım

Saraylım ablacım... Sen nasıl bir kralsın yaaaa... Nasıl bir kadınsın.. Hayranım hayrannnn... Ergenekonda o şerefli askerlerden birinin yargılanırken söyleidkleri ile ilgili bir video paylaştım burda.. Hiçbirinden cevap ge leeee meee diiiiiii.... Çünkü o zaman o davanın savcısı reyisti.. O askerleri yargılayan hakimler o gün fetöcü hakim ve savcılardı..Onları alkışladılar... TSK yı ama gerçek TSK yı ayak altına aldığında kimseden çıt yoktu... Şimdi apoletlerini sökeceğim dediği için komik geliyor.. Hiç komik değil aslında.. TSK nın nr hale getirildiğinin en büyük kanıtı... Ama onlara komik gelebilir... Ne manaya geldiğinden kimmmmmsenin haberi yok... Bir suç olduğundan kimsenin haberi yok...

Komutan bütün ülkenin komutanı peki.
Mevcut başkomutan kimin?
O da bütün ülkenin.
Dolayısıyla başkomutanı alkışlamakla veya ayağa kalkmakla veya onun elini sıkmakla 'taraf' olunmaz.

Komutan bütün ülkenin komutanı peki.
Mevcut başkomutan kimin?
O da bütün ülkenin.
Dolayısıyla başkomutanı alkışlamakla veya ayağa kalkmakla veya onun elini sıkmakla 'taraf' olunmaz.
İyi de orda başkomutan sıfatıyla bulunmuyor ki Erdoğan gayet Akp başkanı sıfatıyla bulunuyor
Bunu ayırt etmek gerek

Hanımlar,
kusura bakmayın ama okuduklarınızı anlamadığınız gibi altından mana çıkarıyor, üsluplara da dikkat etmiyorsunuz.

Biri Cumhurbaşkanı adayının kaşar dediğini yazıyor kaşar denildi diye kibleniyor , diğeri siz de öylesiniz diyor, bir başka üye x arkadaşa kaşar imasında bulundunuz diye kibliyor.

Cumhurbaşkanı adayları en azından sizin burada savunduğunuz 2 adayında üslubu eşit farkında mısınız bilmem, yani o yüzden ama bizimki daha mükemmel kavgası yapıp burada ağzınızdan üslupsuzca sözler dökülmesin.

Aşağılama, hor görme, ötekileştirme, biri kadın gazeteciye kaşar, biri öldürülen bir genç kız için yalnız kalan ya davulcuya ya zurnacıya der.

Biriniz de dediniz mi vahşice öldürülen bir genç kız için böyle bir laf edilir mi diye? Hiç mi içiniz sızlamadı?

Diğer adayın söylediği de çirkin, bir kadına ne maksatla olursa olsun böyle bir laf söylenmez, kötü gazeteci dersiniz, gazetecinin hakkında adaletin karşısına çıkması gereken şeyler varsa seçilirsem yargılanacaklar dersiniz ama öyle bir lafı etmezsiniz.

Herşeyi kanıksadınız hiçbir söylem kötü gelmiyor, ille de sonuna kadar savunma ama bu lafları yakınlarınız söylese ölene kadar yüzlerine bakmazsınız.

Son yıllarda siyasetin size yaptığı bu işte, bizim liderimiz karşı tarafa istediğini söyleyebilir'i savunuyorsunuz, her kötü söz için bir savunmanız var ve ağzına sağlık, aferin, alkış modundasınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…