Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Site tarihine kaydediyorum, Liva5990 50 kilo olmasın duvarımda ve diyet topiklerinde çok fena üstüne gideceğim

Ohhhhhh yarasııınnnn yediğin her hamur işi senden 500 gram eksiltsin, bel 60 basen 90 olsun, yedikçe zayıfla, tartılarda 50 kiloyu gör inşaalllllllaaaaahhh

O 50 kiloyu bekliyorum, tarih unutsa ben unutmam

Acı olan ne biliyor musunuz? Bunları eleştirirken barzani ile yanyana fotoğraf çekileni eleştirmemeniz... Çözüm sürecini ortaya getiren ve onlara bu haddi veren Akp dir.. İktidarda olan her kimse bundan o sorumludur .. Chp nin millet vekilinden chp sorumludur... Ama Türk milletinden Erdoğan sorumludur.. İdi yani... Geçti artık... Akp nin içinde fetö var.. Bence bu da kötü...

Tamam kötü haklısınız .Peki ince hala neden barıştan söz ediyor? Ve hala niye kol kolalar.Erdogan cıktı kollarından onlar çıkamıyorlar.

valla geçende biriniz çok tatli dedi uzak durun bendenaz bucuk korktum yeme beni basbayagi kendi koluyla ve buda 2.vaka.
diyanet bağlı hicbir imam müezzin bunu demez
Dediyse de canı cehenneme!

Tamam kötü haklısınız .Peki ince hala neden barıştan söz ediyor? Ve hala niye kol kolalar.Erdogan cıktı kollarından onlar çıkamıyorlar.
İnce kürt türk barışından bahsediyor ama... Pkk ile çözüm süreci demiyor ki... Millet olarak barıştan bahesdiyor... İncenin barzani ile ya da apo ile bir görüşmesi oldu mu? Google yazın... Ben şimdi yazdım.. Acaba kaçırdığım bir şey var mı diye... İnce ve barzani görüşmesi... Veya ince ve apo görüşmesi yazdım... Karşıma çıkan ilk haberler sadece Erdoğan ve Binali ile görüşmeleri idi... Kollarından çıkmış olabilirler.. Fakat bugün hdp bu yüzü inanın chpden değil akpden almıştır.. Ve ceremesini millet olarak hepimiz çekiyoruz.. Çözüm sürecinde her ne söz verdilerse gerçekleşmediği için her güb bombalar patladı bu ülkede... Askerler şehit oldu.. Ama bu chp milletvekillerinin tv kanallarında yaptığı konuşmalardan dolayı değil... Erdoğanın çözüm sürecinde verdiği sözleri yerine yerine getirememsinden... Artık ne vaadetti ben orasını bilemem... Bizi akp yönetiyor değil mi? O yüzden bu tür hatalara asla mahal vermemesi gerekmez miydi ? Yanlış stratejilerle yürümedi... Olmadı..ve sonucu barzani kandırdı oldu... Açıklama bu idi..

Bir de " işte imralı görüşmesinin tutanakları" diye aratın googleda.. Neler olduğunu bir de oradan okursanız... Burda paylaşmayacağım.. Çok uzun.. Eğer merak ederseniz kendiniz bakarsınız. .

Buda benim can arkadaşımdan. 10 numara gözlemcidir haaa..iyi ki tanımışım onu da

Önceki seçim döneminde operasyon iznini valilere bagladıkları Tsk'ya geçici süreyle Terörle Mücadele Harekatı için bir kaç haftalık göstermelik yetki verip memleketin terörle mücadele eden milliyetçi profili gibi ekmeğini yediler, ardından 16 Temmuz'da 'darbe' bahanesiyle bastıkları ilk birlik Şırnak oldu. O dakikaya kadar terörle mücadele etmiş birliklerin mücadelesini Pkk adına fitil fitil getirdiler burunlarından. Başkanlık sistemini geveleyenler düne kadar Suriye'yle uzlasmaz bir profil çizer, Esat'ı yerden yere vurur, Pyd'den temizledikleri bölgeyi rejim güçlerine değil bölgede Kürt İslam devleti kurmak istediklerini ilan eden Öso'ya devrederken, Esat kardeşlerine gene barış çubuğu uzatıp, Kandil Operasyonundan dem vurmaya başladılar.

Tsk ne zaman sınırötesi operasyon baslatsa 'askeri tesislere alınmayan başörtülü bacıları'na dair acıları depreşen bu İslamcı, Kürdistancı, Federatif grup sanırsınız şu ara vatan aşkından ölüyor.

'Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez' diyen Abd bırakalım hangi tavuğu verirse versin.

Silahlı Kuvvetler olarak kanının son damlasına kadar vatanı için carpışan ordumuza itimadımız tam.

Fakat, yıllardır hendekler kazılırken kaymakam ve valilere görmezden geldiren, operasyon izni vermeyen bir idarenin insiyatifine güvenemeyiz.

Saraylim çokmuş kız arabaları , neyse ince onlari satsin bencede:) satmazsada kullansin baskandir sonucta :) yada bisiklete biner en olmadı. o değilde ben bunları deminde yazdım niye alintida çıkmamış ki:) yalnız şöyle bi baktım da haberlerden ibaret. Sadece bir videoda buldum oda geçmişten bugüne olan cumhurbaskanligi araclari.ondan bahsetmiyosun diimi.

Bizi akp yönetiyor değil mi? O yüzden bu tür hatalara asla mahal vermemesi gerekmez miydi ? Yanlış stratejilerle yürümedi... Olmadı..ve sonucu barzani kandırdı oldu... Açıklama bu idi..
Bak bunları inkar eden, doğru diyen yok.Amaca hizmet edilemedi.Keske edilse idi keşke hedeflenene ulasilsaydi.Ancak adamlar ülkeyi bölmeye çalıştı ve ben şu anki tavrı_davranisi bilirim.Bazen paranoyaklasiyorum acaba demirtaş gerçekten hapistemi yoksa değilmi? seçimden sonra çıkarılacak ya da söz verilen şeyler mi var diye korkmuyor değilim.Mecliste muhalefet olmalı ama hdp ve yanlısı ülkede bile olmamalı o kadar netim. Su an kürtler ile küs değiliz ki ne barisından söz etsin maksadı apaçık pkk ile barış ışte gerçekçi olalım. Birde demissinya ülkeyi yöneten Erdoğan evet ama ince de ulkeyi yonetmeye aday söylemlerine dikkat etmesi gerekmez mi? Şöyle genel bir bakarsak chp chp gibi değil ki adına misyonuna hizmet etmiyor ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…