Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Krizin boyutlarını seçimden sonra çok daha net görmeyenlerde görecek arkadaşım.
Şu an Mehmet Şimşek taşıma su ile değirmen döndürüyor.
Çıkacak tabloda yatırımların geçici bir süre için durdurulması gerekebilir. Bence kadının söylemeye çalıştığı şey bu.
Destekliyorum....
Seçimden sonra tekrar konuşalım bunu:)))

yav tamam 2012 den önce yaptı hata etti !!!! suçluydu hatalıydı kabul !!! bana şimdiden bahsedin şimdiden !!!Adamlar ısrarla fetö işbirliği içindeler mi içindeler .Bunu açıkca ifade ediyorlar mı ediyorlar .pkk ilede aynı mı aynı .Ben bunu daha öncedende yazdım. illede Tayyip Erdoğan değil .Karşışında bir Erbakan olsa .Ecevit olsa sevmezdim çok bir videodan ötürü ama genel manada iyi niyetlimiydi ...bilemiyorum :/....Her zaman yeni kan iyidir ancak adayların söylemleri güler misin !ağlar mısın !

hayırlısı olsun inşaallah dediğin gibi olmaz desteklemiyorum

Satsin tabii ki.. Sadece Cumhurbaskaninin, sadece bir kisiye tahsis edilmis 10 tane ucagi var. Bir de en pahallilarini seciyor. 2016da aldigi hem de ikinci el bir tek ucagin fiyati 78 milyon dolar..Cumhurbaskanligi garajindaki arac sayisi 268. Limuzinler, mercedesler, tam tekmil ambulanslar, zirhli araclar.. Bir kisi icin fazla degil mi sence de?

var öyle densizler asla kat'a olmaması gerek nasılki bir ak partili aşağılanamaz incitilemezse, kimse görüşünden ötürü yargılanamaz .Heleki bu yaşlı biri insansa !! yok kürtajdı yok röportajdı gibi.... Ancak size bununla ilgili o kadar çok görsel ve video atabilirim ki ama gerek yok ,ayrışmanın lüzumu yok .Geçmiş olsun

Bir de sunu bil: beton, ucak, bunlar yatirim degil. Bunlar harcamalar.. Gelir getiren seylere yatirim denir. Gelir getiren ne yapti AKP 16 yillik iktidarinda?
Daha oncekilerin yaptiklarini satip hazineye parasini koymak gelir olmuyor. Ya da onlarin parasiyla fahis fiyatlara yol yaptirmak, kopru yaptirmak, yettiremeyip yillarca elaleme borc odemek de gelir degil gider oluyor.

Hadi say, hadi.. Bu ulkeye gelir getirecek, para kazandiracak neler yapmis AKP 16 senede? Batiyoruz batiyoruz.. Uretim durmus, hersey ithal, tuketici olmusuz, sen hala konusuyorsun.

IHA yaptik, MIHA yaptik. Bak, daha ucak bile yapamiyoruz. Bunlar en son aldiklarimiz, yeni, bu sene.. Bak da gor:
https://www.cnnturk.com/video/ekonomi/turkiye/thy-ile-boeingten-7-milyar-dolarlik-anlasma
https://tr.sputniknews.com/turkiye/201801051031697572-thy-airbus-25ucak-icin-sozlesme-imzalandi/

Elalem uretsin sen paralari bayil tuketici olarak, otur kendi kendine ovun dur..

Ne demek hata yapti oyle oldu? Kac bin sehit verdik o hatalara... Ben simdi cikip 1 kisi oldursem hata deyip siyrilabilir miyim? Omrum hapiste gecer.. Bunlarin hatalarinin bedeli odullendirilmek mi? Kim verecek hesabini?

Valla guluyorum burda kendi kendime ama bunlar insani sinir hastasi eder. Neyi savunuyorlar, nasil savunuyorlar anlamadim ki.. Bunlarda hata yapma ozgurlugu var, gunah isleme ozgurlugu var, her turlu rezillige eyvallah var, bunlarda her yol Paris.

Valla guluyorum burda kendi kendime ama bunlar insani sinir hastasi eder. Neyi savunuyorlar, nasil savunuyorlar anlamadim ki.. Bunlarda hata yapma ozgurlugu var, gunah isleme ozgurlugu var, her turlu rezillige eyvallah var, bunlarda her yol Paris.
82 Washington, 83 Paris

kahpenin kurşunu ile vatan arasına canını koymak kolay değil...
Hele o canı doğurmuş olmak hiç ama hiç kolay değil...
"anan öleydi oğul..." derler bizim oralarda...
Anan öleydi de görmeyeydi al tabutunu...

Demokrasi Baronlarına sunulmuş hiç bir seçim vaadi benim için şu fotoğraftan daha önemli değil. Bu fotoğrafı 'darağacı' tehditlerine karşı kim gündemde tutmuş, kim unutmamış, hesabını kim sormuşsa onun yanındayım...

öyle...kimse hiçbir şeyin hesabını sormadı... Bu erlerin hesabını kimse sormadı ... Öyle yanıyorum, öyle içim acıyor ki... Bir tanesi de sorgulanırken videoya alınıyor... Bize tatbikat denildi diyor.. Anneme bunu göstermeyin diyor.. Allah buna sebep olanların en tatlı canından sorsun... Ama böyle içi cayır cayır yansın ... Evlat acısı başka hiçbir şeye benzemez... Tüyü bitmemiş gencecik erlerin kafalarını kestiler... Dövdüler.. Polisle askeri karşı karşıya getirdiler... Allah bir daha böyle bir şeyi bu millete yaşatmasın..Bin beter olsunlar...Yanlış tercihler yaparak , aldatıldık, kandırıldık diyerek günah çıkarmak ne kolay... Ve buna inanmak ne kadar acı...

Soruluyor daha da sorulacak. Sen içini ferah tut.. dolayli ya da direkt sebep olan herkes hesap verecek...
Bunca tantana neden sanıyorsun... o hesaplardan kaçmak için...

Son düzenleme:
Soruluyor daha da sorulacak. Sen içini ferah tut.. dolayli ya da direkt sebep olan herkes hesap verecek...
Bunca tantana neden sanıyorsun... o hesaplardan kaçmak için...

Ağzın bal yesin. .O paylaştığın fotoğrafı ben o zaman da görmüştüm.. Ve çok ağlamıştım çok.. Gözümü kapatıyordum.. Kan revan içinde olan erler geliyordu aklıma.. Kendimi onların ablaları, kardeşleri, eşleri, anaları yerine koyuyordum... Çok ağlamıştım.. Yine geldi aklıma bak..

Kızlar...
Bu programı izleyebildiniz mi ?
Bir şeyi tam anlayamadım sorsam ?
İhsan Aktaş Nagehan a kendisine gelen bir twit okudu... bildiniz mi ?

İzlemedim ama ne sorcan merak ettim ?
İhsan Aktaş araştırma şirketi var. Nagehanin yanında rektör onun yanındaki sakallı adam. Kendisine gelen bir twit ı okudu nagehan'a.
Twit şöyle :
Ne kadar savunursa savunsun nagehan iktidarı hesap verecek. Murat beyi de tarafsizligindan ötürü kutlarım.
Murat dediği kişide başka bir araştırma şirketi sahibi. Nagehan in karşısında oturan.
Nagehan yorum yapamadı laf dolandırdı sunucuya.
İhsan denen adam da iktidara yakın olan ve anket sonuçlarını manipüle eden bir adam.
Yekten böyle bir twit okuması bana tuhaf geldi. Nagehan ı da gözden çıkardılar mi ki ?
Acaba dedim yanlış mı anladım ?
İyi geceler

İyi geceler canım... Meraklandım.. Yarın hemen bakaciğimm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…