Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Niye anlatıyorsun bunları lütfen yapma bak bununla bile dalga geçecek kadar merhamet kalmamış
Kimseye bunu açıklamak zorunda değilsin boşver

Reactions: H E
Niye anlatıyorsun bunları lütfen yapma bak bununla bile dalga geçecek kadar merhamet kalmamış
Kimseye bunu açıklamak zorunda değilsin boşver
Evet çok yoruldum . İlk defa buraaya konusmaya geldım . Ve bugun inan ilk defa çok yoruldum .
Sanırım benım yerım BDV .

Ben bununla ilgili az önce uzunca yazdım.Şimdi tekrar uzatmıyacağım.

Ama biz çocukken insanlar cahil olduğunu bilir ve bunu ifade etmekten utanç duymazlardı.

Ama şimdi maşallah kekeleyerek okuyabilen adam doktorun, mühendisin, öğretmenin v.s.

karşısına geçip sen kimsin ben okumadım ama senin gibi on tane cebimden çıkarırım diye

ayar veriyor.Kimse haddini bilmiyor.Az öncede yazdım.Hiç bir partiye bu benim partimdir

demiyorum, demedim.Boş oy attığımda oldu.Ama hangi parti benim ülkemi yönetmemeli

biliyorum.

Bir de ben senin yerinde olsam bir düşünürüm.Neden akp seçmeni için böyle bir vasıf yerleşti

insanların kafasına. Sen hiç Chp seçmeni için duydun mu?Ben duymadım.Bunu bi tarafsızca

bir düşün.Hiç mi haklılık payı yok.

Ama hep bu artık son denılıyor ..

Sanırım CHP kazanana kadar hep bu replik söylenıcek .
replik olduğundan değil sana sakin ve saygısızlık yapmadan söylüyorum lütfen erdoğanın dediklerini sonra demedim dediklerini yaptıklarını nerelerini sattığını internetten araştır eğer biz hepimiz haksızsak senden özür dileriz emin ol

Bende 29 yaşındayım evet çok büyük sayılmam belki çok küçükte sayılmam ama geçmişi çatır çatır okuyorum kimler gelmiş kimler neler yapmış kimler neler yapmamış bilgileniyorum ilk emir neymiş oku okumak lazım bilgilenmek lazım geçmişi öğrenmek lazım Ada'mın mitingdeki sesinden etkilenip oy vermemek lazım bu ülkenin genç okuyan araştıran nesile ihtiyacı var şimdiki 3 adayı değerlendirerek olmaz bu işler vatan söz konusuysa geçmişi öğrenmek lazım ve şuanki aday size göre kimin izinden gidiyorsa ona oy vermek lazım tabiki geçmişte kimin bu ülkeye fazlasıyla katkısı olmuşsa ve şuanki adaylar onun izinden kata kata gidiyorsa bunları vaad ediyorsa ona oy vermek lazım Osmanlı'dan bakın bugüne kadar bir araştırın be arkadaşım tamam Osmanlı'da bizim ATA'larımız son Osmanlı dönemine bakmak lazım yanlışları neydi araştırmak lazım Ooo lazımda lazım oku oku oku herkesi oku Menderes'i oku Demirel'i oku özalı oku Ecevit'i oku oku işte baştan sona oku

Ama hep bu artık son denılıyor ..

Sanırım CHP kazanana kadar hep bu replik söylenıcek .

O kadar şey yazmıs arkadaş.
Mesela neyi sallıyor demiş onlara cevap yok, sadece nispet yapabileceğin yeri cımbızlayıp ‘Hep son diyorsunuz hııı gördükkk’ minvalinde en gereksiz yeri cevaplamıssın.
Dilediğin gibi yazmakta özgürsün elbette ama
Elle tutulur hicbir sey yazmayıp, sonra da bize cahil diyemezsiniz dediğinizde celisiyorsunuz.

E yaz ne biliyorsan okuyalım madem. Neyi sallıyormus?
Ama yok.
Ya cevap verilmez ya da yazarım ama anlamazsınız değmezsiniz deyip cekiliyorsunuz.
Sonra da bilinçsiz secmensiniz diyende oluyor hata.

Ben size bir kaç cehalet örneği vereyim mi?

Seçimden sonra arabalarla Bağdat caddesine gidip ko.... mu diye dolaşmak cahalettir.
(Sevinmekten, kutlamaktan bahsetmiyorum.Neye kime k....sun bu tamamen komplekstir.)

Birine hayranlığını ben g...nün kılı olurum diye ifade etmek cehalettir.

Çalıyor ama yapıyor demek cehallettir.

Bir ülkenin başının kahvehane sohbeti yapar gibi dünya ülkerine ayar vermesi cahellettir.

gibi birçok örnek verilebilir.Bunlarının hiç biri akılla, adapla, hadle bağdaşmaz.

O kıl mevzusu varya beni ayrı kıl ediyor ya bu nekadar cahilce sevgi gösteri böyle iğrenç kadın diyecek laf bulamadı bir anda ağzından çıkıverdi rezillik diz boyu bakın gerçekten CHP de bu denli bir seçmen hiç görmedim CHP'nin yaşlı dedeleri bile con con amcalar eski gaziler filan madalyalarla gezerler AKP dedeside kürtajcı tamam hepsi için demiyorumda yarısını bu garip sevgi gösterisi yapanlar oluşturuyor buda bir gerçek kimse üzerine alınmasın ben videodakiler Hakkı'n da yorum yapdım sizlerin yorumu nedir o tarz seçmenelere merak ediyorum gerçi Cvp olmuyor pek

yav he he.. Seninle aynı bakış açısına sahip bir arkadaşa sorular soruyorum cevap bile veremedi henüz.Önce savunduğunuz arkası boş olan şeyleri eleştirin çamur atmaktansa
Sorularınıza cevap verememk değil de,benim gibi yazmanın artık boş olduğunu anlayıp, yazmamış olabilir mi?
Nitekim ben, Artık Anlatsam da, karşımdaki kalıplaşmış fikirlere doğruları anlatamayacağımı düşündüğüm için, siyaset sayfasına girip bakmıyorum bile!
Etiket yapılırsa veya yazdıklarımdan alıntı yapılırsa şayet, girip yorumumu yazıyorum diğer yorumlara bakmadan çıkıyorum!..
Ne siz Bizdeki bu Erdoğanın nezdin de ''Vatan'' Sevdamıza mani olabilirsiniz,nede biz sizlerin içinizdeki,Erdoğan nefretini Silebiliriz!..
Daha demokratik bir şekilde konuşup tartışmayı ''Beceremeyen'' İnsanlar ile konuşmanın boş olduğunu düşünüyorum!
Yazılan yorumlara cevap vermek yerine, (Çünkü verecek cevabı yok!) kelime içindeki basit İmla hatasına veya harf hatasına takılan insanlar ile, neyin tartışmasını yapacaksınız ki?!..
Yaşlı Amcam,belkide ömründe okul görmemiş.Hayatı yokluk ve cefa ile geçmiş.Bazıları gibi elinde gümüş kaşıkla doğmamış.Kendince derdini anlatıyorken, söylediklerinin aksi yönünde söylenecek bir cümle bulamayınca, Amcaya aşagılayıcı bir cümle kullanıp giden,Çirkinleşen o kadının söylediklerini ve uslubunü görmezden gelenler, Amcamın bir anlık sinir ile ''Kürtaj'' yapıyoruz.Cümlesiyle dalga geçen zihniyete,neyi anlatacaksınız ki?
Göz zevkini bozuyorsa şayet,Bakmasın!
Benim göz zevkimi bozan o kadar çok insan var ki, ama ben ''Aldığım Terbiye ve Edebin'' Hakkını verip,görmezden gelip geçiyorum!!
Herkes Aldığı Terbiyenin Hakkını Verir!..
Amcanın uslubüne takılacağınıza, söylediklerine takılsanız diyorum.Ama takılamazsınız.Çünkü Söylediklerinde yanlış olan tek bir kelime yok.Amcamın söylediklerinin aksi yönde bir cümle kullanarak, Amcamın tezini Çürütemezsiniz!
Noktasından virgülüne kadar, Amcam çok doğru konuşmuş. Söyleyecek tek kelime bulamayınca, dalga geçerek amcamı küçük düşürme niyetindesiniz ama bilmiyorsunuz ki, asıl sizler o uslubünüzle Küçülüyorsunuz!..

Ben bu yorumun altına imzamı çakarım arkadaşım süper tespitler :)

Biride çıkıp şu hizmetinden memnunum demez.çamur at izi kalsın.
Yeter ki erdoğan indilsin yerine apo bile gelse ses çıkarmazlar.
Yeter ki Erdoğan gitsin. Erdoğanı İndirene,neyse onların zikrettiği şeyi yazarak, Edebimi bozmayayım!.
Erdoğan nefreti gözlerini kör etmiş bunların. Rusyanın uçağı düşürüldüğünde, putine kuçak açan ve Türkiye'ye füze at diye naralar atan,twitirler'de rusya yanlısı yorumlar yazan, insanlardan ne beklersiniz ki

Diktatörlüğün açılımını birde,Muharrem inceden Ögrenelim!..

Cumhurbaşkanı Adayı kim olur.Birde Muharrem inceden Dinleyelim!

Koltuk Sevdası Nelere Kadirdir.Söylediklerinin ardında duramayan bir İnsana mı, Güvenip Ülkeyi Teslim Edeceksiniz?!..

1. Cemaat Ne demek ?insan topluluğu, kalabalık demektir.2 anlamı Vardir biri cami cemaati biri ise kalabalık topluluk demektir.Tamamen topluluk anlamı ile kullanmıştım :)Maksadınız dine çekmez ama BA-SA-RA-MA-YA-CAK-SI-NIZ :) RTE :)

Son düzenleme:

Biz zaten bunları biliyoruz.. Muhaarem İnce hiçbir şekilde bu söylediklerim dedikodu, yalan vay efendim böyle demek istemedim demedi... O parti içinde bir tartışma idi ve medeni bir şekilde yarıştılar... Ve şu an medeni bir şekilde seçim kampanyası yürütüyorlar.... Hadi bakalım Erdoğana akp nin içinden bunları söyleyebilsin de görelim? Sıkar o biraz... Anında indirirler adamı... Gömerler fetöcü diye... İşte bu yüzden siz medniyetsizce yönetilmeye layıksınız... Asla demokrasinin ne demek olduğunu akp başta olduğu sürece anlayamacaksınız.... Ve asla kendi hakkınızı nasıl alabilecepinizi, kendinizi nasılll savunabilecepinizi asla öğrenemeyeceksiniz.. Muharrem İnce parti başkanını eleştirip onunla yarışabilecek kadar cesur bir adamdır... Ama Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu gibileri de in der iniverir makamından...Muharrem İnce olsaydı da indirselerdi bakalım.!

Evet amcan doğru söylüyor reisin yol yaptı (!) Eee başkaa getirinin götürüsü nerdee???

Kendimizi nasıl savunacagımızı ögrenemeyecek miyiz?
Pardon da, sizler yaya o yoldan giderken, bizler o yoldan dönüyorduk!
Hastanede, doktora karşı hakkkımızı savunmayı, Okulda ögretmenlere karşı hak savunmayı, resmi kurum ve kuruluşlarda hakkımızı savunmayı bizler AK parti iktidarında Ögrendik!
Bir derdimiz olduğunda, çözüm bulamazsak hemen ''Bimer'' Veya ''Cimer'' yazıp, çözüm yolunu buluyoruz!
Önceden hastanede kuyruklar olurdu.Doktor seçme hakkın yoktu. Doktor yanlış tedavi sonucu ölümler veya yanlış tedaviden kaynaklı, uzuvların kesilirdi de, yinede hakkını arayamazdın. Rahmetli Savaş Ayın Proğramını izle'de hak nasıl aranırmış ögren derim.

Büyüklerimizin bir sözü vardır ''Yemek yediğin kaba, tükürmeyeceksin.Tükürdüysen şayet, o kaptan bir daha yemek yemeyeceksin!'' Bilmem anlatabildim mi?

Yeterki Erdoğan gitsin yeterki insin of içim daraldı vallababasının malımı yeri gelince gidicek kimler geldi kimler geçti burdan hey gidi hey
Valla kardeş benim öğretmen akrabam bile tamam artık yeter diyor kii kendisi Ak partilidir. İnsanlar görüyor artık yeter gerçekten babasının malı gibi 4 bir yana laf yetiştiriyor. Bir sus diyende yok

Evet amcan doğru söylüyor reisin yol yaptı (!) Eee başkaa getirinin götürüsü nerdee???
Sadece yolmu yaptı?!
Amcam Ne diyor?
Su kuyruğundan bahsediyor. Belediyenin tolamadığı çöplerden dolayı, mahalleyi sineklerin basmasından bahsediyor.
İşinize geldiği gibi Anlamamazlıktan geliyorsunuz!
Velev ki, sadece yol yaptı.Peki sizinkiler 80 yıl boyunca ne yaptılar?!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…