Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Burda bu konu açıldıgından berı tek ezılen AKP liler yalnız.
Kim geldiyse üstüne geldiniz.
Hem 1 e 10 kişi

1 e 10 ne demek? Karşıt görüş fazlaysa bunda platformdakilerin ne suçu var?

Herkes kendine göre merak ettiğini, karşı olduğunu, desteklediğini tartışıyor.

Ne yapalım şimdi forma katılan her Akpliye bir kişi mi seçelim.

Burada bile bir mağduriyet yarattınız ya

Düşüncelerimiz hoşunuza gitmeyınce de cahiller deyıp kaçtınız.

Böyle oldugu için çoğu kişi şuan dışardan sadece okuyor .
Misafirler hepinizi görüyorum

Hem 1 e 10 kişi
Sorulan hiçbir soruya cevap veremedikleri için yine mi mağdurlar.

Valla bir kişi hariç kendi adıma merak ettiğim sorulara cevap alamadım hep soruya soruya karşılık. Ya da cevapsız bırakıldı.

Bir de bir üye vardı nickini unuttum, baktı cevap veremiyor "24 Haziran'da kornalarımızı duyun çatlayın da patlayın." dedi gitti.

Hem 1 e 10 kişi

Çok gençsin.. 24 yaşındasın... Bir sürü şeyin üstesinden gelmişsin... Tamam... Bak biraz önce bir askerin videosunu paylaştım... Yargılanan bir asker... Sen o zamanlar bunun ne demek olduğunu anlayamamış olabilirsin... Ama şimdi anlayabilirsin ne demek istediğimizi.. İnan bana yapabilrisn.. Yaşın genç.. Bir yalanın peşinden kandırıla kandırıla gencecik yaşında gidiyorsun... Okumalısın... Araştırmalısın... Öğrenmelisin... Bir sürü şeyin üstesinden gelmişsin.. Bu aptal yerine konmayı da hazmetmemelisin... Ciddiyim.. Bu konuda...

Ay bu gözler neler okudu

Eee bi süre sonra zorlanıyorlar napsın .
Herkes kendınce görüşünü savunuyor . Kimi okumuştur çat çat konusur . Kimi kendı kelımelerıyle. Herkesi kendınız gibi görmeyin.
Kendınız gibi olmadıgı içinde küçük düşürücü yorumlar yapmayın . Eminim hepiniz ya benle aynı yaştsınızdır ya buuyuksunuzdur. Azcık saygı , sevgi , hoşgörü

Düşüncelerimiz hoşunuza gitmeyınce de cahiller deyıp kaçtınız.

Böyle oldugu için çoğu kişi şuan dışardan sadece okuyor .
Misafirler hepinizi görüyorum

Kaçan falan yok.Takipte olanlar burada.Şimdi çıkmıştır işi vardır bir saat sonra gelir.Ben 1.

sayfadan beri takipteyim arada giremiğim gün olsada kaldığım sayfadan okuyorum.

akp savunucularında başından beri bir sirkülasyon var ama diğerlerinin çoğu başından

beri burada.Sayfalardan kontrol edebilirsiniz.

Kendi adıma seviyemi koruyorum çoğu üye de koruyor. Burda konuşulan konu mesela Ergenekon az önce, siz de okuyorsunuz görüyorsunuz. Fikrinizi belirtebilirsiniz. İnsanların uğradığı iftiralardan bahsediyoruz. Gerçek mağdurlardan. Ama nedense malum kesimden kimse bu konulara ağzını açıp tek kelime etmiyor.
İlginç.

Heeehh bana böyle gelin . Ben 24 yaşındayım sanıırım şuana kadar 3 kere oy verdım .
1 i CHP , Diğer 2 si AKP. Ölene kadar AKP ye verıcem dıye bırşey yok .
Gözlemliyorum . Ölçüyorum tartıyorum .
Tamam tayyıbın hatası var .
Ama hatası var diye de Bol keseden sallayan partılerede verıcek değilim .
Adam akıllı rakibi gelsin . Ada gibi atmadna tutmadan kendını savunsun . Oyum onundur.
Meral akşener ilk geldiğinde dedım belkı bu sene İYİ partıye verırız. Yok dinliyorum kadını kadın sallıyor.
Ağzına ne gelırse saallıyor.

Kaçmak derken ben hakaretımı ettim şimdii ooohhhh banlanabılırım dıyor.
Bu e kadar ayıp birşey yahu .
Hepimiz okumuş etmiş biryerlere gelmişiz. Çocuk yetiştiriyoruz.
Bumu yanı .
Sırf görüşü hşuna gitmedi diye CAHİL demek yakışıyormu .

Sen üstüne alınma dıyorsunuz ama olmuyor.

Bizde tamam diyoruz artık iktidar uzun yıllar çok yoruldu memleketi de vatandaşları da yordu diye düşünüyorum bunca yıldır kazandıkları ömür boyu yeter onlara artık ülkemiz vatandaşımız kazansın dışa bağımlı olmaktan kurtulalım yük hafiflesin gelecek için korkularımız endişlerimiz bitsin bir anda sihirli değnek değmiş gibi olmayacak bunlar belki ülkemizi sürükledikleri bu zorlu süreci yeni iktidara yıkabilirler siz yaptınız derler bile ama bir umut var artık Gibi hissediyorum inşallah öyle olur. Oyum Muharrem ince ye

Son düzenleme:

Yaş 24 çık 16 kaldı 8.Sen akpden başka birşey görmemişsinki be çocuğum

Neyi sallıyor mesela? Asıl Erdopan sallıyor .. İşte sen bunu anlamıyorsun canım... O yüzden yaşın genç 16 yıllık süreçte neler oldu... Bir de bizim burada paykaştıklarımızı okumanı sana tavsiye edeceğim. . Doğru bildiğin şey dürüst yaşamaksa, onurlu yaşamaksa ki öyle olduğunu düşünüyorum bu akp ye oy vermezsin... Çünkü neden? Tutarsızlık ve yalanla dolu bir 16 yıl... Halkını ayıran, kendi sözde kandırılmışlığından nemalanırken asıl gerçekten kandırılanlara acımayışından... Milli setvetleri tek tel satışından... Daha bir sürü şey... Bence biraCık öğrenmek için okumayı ve araştırmayı denemelisin... Benden sana abla tavsiyesi.. Diyorum.. Seni kazanmaya çalışıyorum :) bak doğacak çocukların için iyi düşün.. Bunun dönüşü yok... Bu son artık...

Hem 1 e 10 kişi

Bence böyle görmenin nedeni yazanların çoğunun muhalif taraf olmasından. Yoksa kimse kimseyi ezmek için burada değil. Ezmek amacı güden kim olursa olsun ayıp eder!

Ama hep bu artık son denılıyor ..

Sanırım CHP kazanana kadar hep bu replik söylenıcek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…