Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Biz nasıl yanlışları anlatıyorsak bunu sizdende bekliyoruz..

Evet ablam. Telefon çaldığında annemin kalp atışlarını 10 metre öteden duyardım. Birgün evin önüne askeri bir araç durmuş. Annem ''Oy başıma gelen'' deyip yıkılmıştı. Yaşamayan bilmeyebilir.

He burdan oraya geçtik .
Bunu konuyu sana uzunn uzadıya anlatıcam .

Ama önce bugun cuma. İşçi maaşlarını çıkarmam lazım . Birkaç işim var halledeyım dönücem
Ordan burası en doğru yer değilmi :) kolay gelsin

He burdan oraya geçtik .
Bunu konuyu sana uzunn uzadıya anlatıcam .

Ama önce bugun cuma. İşçi maaşlarını çıkarmam lazım . Birkaç işim var halledeyım dönücem
Bitmeeeez madde madde yazarsın cımbızla seçerler sonra oradan uzun uzadıya yazmanı beklerler yine olmaz ve sorular hiç bitmez çünkü istenilen cevap değildir köşeye sıkıştırıp cahil damgasını vurmaktır amaç

Aynen borç olmadan olmuyor hiç birşey,2 sene önce kızım evlenirken kredi çektik geçen aralık ayında bitti taksiti üstelik..
Borç tabikide olucak .
Ya neden çarpıtıyorsunuz.
Benımde evım şuan borçlu.

Ama ödeyebilceğim için borc aldım .
En kötu ödeyemezsem evım giderdi.

Burda benım dediğim adamlar alıyor alıyor , geziyor , tozuyor. Ya etrafımda çok örnek var . K.kartıyla almak bedava gelıyor dıyor ya . ay sonu extre gelınce bir çöküş aman asgarisini yatırıım deyıp ısın içinden çıkmaya çalışıyor. Bir süre sonra onuda ödeyemıyor. Krediye bulaşıyor. Ama bunlar olurken aslaaa hiçbirşeyden eksık kalmıyor.

Hastalıktan yana olan borçlar silinsin gam yemem .
Ama diğer türlü ben onu bunu aldım , hesabımı yapamadım , altından kalkamadım . Borcum silinsin . OOOOOOOOOOOhhhhhh ne ala memleket.

Evet biliyorum. Bakalım keyfım olursa cevap yazıcam
Hedefım asla ban almadan bu konudan çıkmak
Acaba benı şikayet ettınız mı heee söylıın bakem
Bir saygısızlıkta yapmadım ama

O dönemde çocuğuna hem anne hem baba oluyorsun bide..

Ben gezemiyorum nedense..

O dönemde çocuğuna hem anne hem baba oluyorsun bide..

Ben gezemiyorum nedense..
Neden ablacım daha geçenlerde kızına gittin . Arkadaşlarla geciyoruz flaan da demiştin .
Senın gezmekten kastın yurtdışıysa bende maalesef gezemıyorum :)
Ben gezmeyı akşam sahıle gitmeyı , avm ye gitmeyı , bir akrama arkadaşıma gitmeyi sayıyorum .
He bırde bayramda İzmir e geliyorum .

peki o sene içinde verdiğin kira 200 ve her sene maaşlarınız artmış 50 bin yapcak biriktircek kadar peki her sene asgari ücrete zam gelmezse maaşına zam gelmeyen insanlar napcak peki şuan o zamanki kira şimdi en kötü yer 1300 faturalar yiyecek giyecek 2500 tl yapıyo millet borçsuz nasıl geçinsin nasıl ev alısn

Benim dediğim yaz tatili filan,bir gitmeye kalkıyorsun kaç milyara mal oluyor sonrada öde dur işte..
Yurt dışı çok araram,kızımada gidiyorum da o normal ziyarete giriyor.

Oy kullanamıyorum ama eğer kullanma şansım olsa 'tamam' derdim. Döviz aldı başını gitti, Türk parası eridi, ekonomi çöktü çökecek, şeker fabrikaları seçim yatırımı! olarak elden çıkartıldı. Her şey özelleşti 15 yılda. İşsizlik had safhada. Yeter artık. Allah'ın adaletine inanıyorum.

Diyelim tüp bebek 10 bin ama ben 5 bin ödeyebiliyorum napim çocuk yapmim mı yani hiç

Allah yar ve yardımcın olsun. Dualarımız hep seninle. Ödemelerde zorlanırsan burdan para toplarız sana.

https://www.facebook.com/
Verrrr mehteri verrrrr...! İşte fikir sahibi olamamak böyle bir şey... Duruşun olmaması böyle bir şey... Onu söyle. .! Tamam..! Bunu söyle Tamam.! Ha 2013 öncesi ve sonrası diye bir kavram var... Ama yemiyoruz... Bankasyanın kurucusunun kız kardeşi ne de olsa akp mv. Ama hesabın varsaa kal içerde.... Nasıl bir aydınlanma ise sadece akp ye işlemedi o aydınlanma... Ya neyse ya vallahi daha burda yorum yaazmasam mı artık diyorun..Gerçekten baydı artık... Ben de aynı şeyleri yazıyorum.. Cevaplar da aynı... Yanlışa yanlış demek ne kadar zor geldi yahu insanlara.. .

Diyelim tüp bebek 10 bin ama ben 5 bin ödeyebiliyorum napim çocuk yapmim mı yani hiç
Yok ya ben size laf yetiştemıcem . Anlamak istemıyorsunuz çünkü .

Benım fıkrım bu ben k. kartılarının borçlarının silinmesıne karşıyım . Hastalık harıcı hiçbir borç silinmesin .

Yok ya ben size laf yetiştemıcem . Anlamak istemıyorsunuz çünkü .

Benım fıkrım bu ben k. kartılarının borçlarının silinmesıne karşıyım . Hastalık harıcı hiçbir borç silinmesin .
peki bu düşünceyi erdoğan dese karşı olur muydun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…