Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
İnşallah hep beraberce olalım burada:))

Şu basılan 1 liralar varya asla almıyorum,heleki pazarlarda çok fazla verdilermi almıyorum başka 1 lira verin diyorum...
Bende almıyorum o paraları
Üzerinde Atatürk resmi olmayan paranın bende hükmü yok
Heh bi arada bunlar vardı
Fetöyle kolkola oldukları vakit

cidden gerekçe ne ? nasıl açıklıyorsunuz sizi rahatsız eden ne? inanın cok merak ettim.

Tabiki açıklarım,benim gibi bir çok insanın ortak düşücesi paranın üzeründe ATATÜRK resminin olmaması..
Diğer sebeb 15 Temmuz'u Kurtuluş Savaşı ile kıyaslanması..
Atatürk dışardan gelen ülkemizi ele geçirmek isteyen düşmanı o zamanın şartlarına göre bu topraklar üzerinde savaştı..
Kazandı ülkemizi bizlere tekrardan geri verdi..

Diğer tarafta kendi elleriyle beslediği,adına din denilen milletin duygularıyla oynanmasına izin verdiler..
Tabi dümen çark edilince de sonrası malum değilmi..

Biri savaşarak elde edilen topraklar,biride göz yumulan ama bu uğurda ölen insanlar..

Yani kısaca ikiside birbirinden farklı şeyler,bunun için rahatsız oluyorum asla ve asla o parayı almıyorum alanlarıda güzelcene uyarıyorum..

Bende almıyorum o paraları
Üzerinde Atatürk resmi olmayan paranın bende hükmü yok
Heh bi arada bunlar vardı
Fetöyle kolkola oldukları vakit
Eki Görüntüle 2152412

Evet Haklısınız Atatürk altan alta silmeye çalışıyorlar bu paralarda onu çağrıştırıyor olabilir ama bilemedim. Hala bu tavrı cok abartı geliyor. Niyetleri bilip okuyunca rahatsız etmeyecek gibi değil oda muhakkak.

Diğer kağıt paralara bakın mesela kimlerin resimleri var..
Buna gerek varmıydı sizce,bence yoktu..

Haklısınız tabi savunacak bir yanı olmayınca kişisel suçlamalar başlar ne düşündüğünüz açıkçası hiç umurumda değil istediğiniz gibi algılayınız
Ben o konu hakkında yazdım ama samimi olmamakla suçlandım. Ağzınla kuş tutup gelsen de eleştirileceksin Çünkü karşında muhalefet var

Ben o konu hakkında yazdım ama samimi olmamakla suçlandım. Ağzınla kuş tutup gelsen de eleştirileceksin Çünkü karşında muhalefet var

Şöyle düşünün bence,hep diyoruz ya hükümetin yanlışları hakkında ne düşünüyorsunuz diye.
Ortada bu kadar haksızlıklar varken neden hala partiyi savunuyorsunuz diyoruz..
Verilen cevaplar sadece türban yol köprü ve hastane şeklinde geliyor..
Hiç mi olumsuz birşeyleri görmüyorsunuz,bunun cevabını vermek zor olmamalı bence..

Kendi adıma konuşayım ben ne yazdıysam ya yandaş olmakla suçlandım ya samimi olmamakla. Ben herkesin hatası olduğuna inanıyorum. Karşımızda bir ilah yok. Para olan yerde nasıl bir samimiyet bir hak yememe ya da adam kayırma olmayacak buna ihtimal vermiyorum. Önce etrafımıza çekirdek topluma bakalım herkes önce etrafını bir analiz edip düzeltmeye çalışmalı.

Siyaset asla bizim basından görüp takip ettiğimiz birşey değil, her kesim olarak kandırılıyoruz. Devleti gerçekten kimler yönetiyor?.Para güç kimlerin elinde? Neden tüm siyasiler sürekli ağız değiştiriyor? Çok acı ama para kimdeyse güç ve hakimiyet onlarda. Türkiye’deki kırmızı yalılara bir bakmak lazım Bununla ilgili bir kitap okumuştum seneler önce Soner Yalçın mıydı tam hatırlamıyorum ama dehşet şeylerdi anlatılanlar.

Demek istediğim şu ki ne atv ne sözcü ne de başka bir basın hiçbirine samimi olarak inanmıyorum. Kapılar arkasında neler konuşulup neler vaadedilip neler satılıyor bilmiyoruz. Sadece gördüğümüze inanıp gidiyoruz. Bu her parti ve her parti başkanı için geçerli benim için.

Elbette herkesin kendine göre hataları var,bunda tamam derim..
Birde ortada olan sorunlar var değilmi,herşey gözüküyor okuyoruz dinliyoruz..
Şunuda kabul edin lütfen,bu 16 yılda ülke hç bu kadar kötü bir duruma düşmedi..

Kusura bakmayın ama ben kabul etmiyorum.. hatta gerçekten bu şekilde düşüncenize çok şaşırdım.. tamam birçok politikasını tasvip etmezsiniz ama bu dediğiniz gözünüzü kapatmak..

Haa 15 milletvekilini iyi partiye veren chp nin hiç mi payı yok dönüşlerde
Demokrasi nedir biliyormusunuz ?
Gerçi bilseniz temcit pilavı gibi sürekli 15 milletvekilini ortaya sürmezsiniz.
Ayrıca Soylu'nun yaptığı ile 15 milletvekilinin yaptığını aynı kefeye koymanız takdire şayan

Yaa gerçekten yazmak istemiyorum.. kimseyle tartışma kimseyi kırmak ama...
Demokrasi adı altında 15 milletvekilini kiraya vermek bana doğru gelmedi..

Yaa gerçekten yazmak istemiyorum.. kimseyle tartışma kimseyi kırmak ama...
Demokrasi adı altında 15 milletvekilini kiraya vermek bana doğru gelmedi..
Peki akpnin izlediği politikaları doğru buluyor musun ? Karşındakini yargılamadan önce kendi savunduğun şeyi eleştirebiliyor musun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…