Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Burada çoğunluk türban diyor soruyorsun başka ne diye tık yok...
Ülkede demokrasi yok kalmadı artık...
Körü körüne sevda var maşallah...

Madem karşısınız niye toplumu bu şekilde bölen insanı savunuyorsunuz. Ben ayrımcılığa karşıyım dolayısıyla eşit yaşam istedigim için savunmuyorum
Bakın siz beni reel hayatta tanımıyorsunuz neyi ne kadar savunduğumu bilmiyorsunuz size geçenlerde başımdan geçen bir olayı anlatayım orta okula giden bir oğlum var Allaha şükür çok başarılı bir çocuk geçenlerde ilde düzenlenen bir programda ödül aldı programın organisasyonunu imam hatip lisesi yapıyormuş oraya gidince anladım fakat programın dinle alakası yoktu birçok okuldan birçok yarışmacı vardı neyse bir millet vekili de gelmiş hazır kalabalık varken biraz konuşayım dedi demek ki baktı organısasyon da imam hatibin başladı imam hatipleri övmeye muhtemelen ne yarışması olduğundan da haberi yoktu en son dedi ki imam hatipler bu ülkenin geleceği benim orda artık kafam atı bende dedim ki imam hatipler bu ülkenin geleceği falan değil biz hep beraber bu ülkenin geleceğiyiz herkes şaşırdı tabi bunu söyleyen türbanlı biri olunca....
Ve evet muafazakar bir insanım ak partiden çok tanıdığım var yönetimde ve kadın koların da hepsine de bildiriyorum şikayetlerimi .....
ayrımcılıkla ilgili hiç birşey yapmadıgımı yada tepki göstermedigimi nereden çıkardınız

Eğer bu düşüncedeyseniz gerçekten tebrik ederim sizi. Keşke herkes sizin gibi olsa. İki sayfa öncesinde siz başörtüsü sorununu görmezden gelirseniz onlar da sizin sorununuzu görmezden gelir yazdınız. Ben de bu durumdan memnun olduğunuzu gidişatın aynen kalması gerektiğini düşündüğünüz izlenimini almıştım. Demek mevcut durumdan siz de memnun değilsiniz. O halde sıkıntı yok

nette yazarken tam anlatamıyor insan kendini öyle demek istemedim ayrımcılıktan oldukça rahatsızım neyse ben kaçar bütün işler kaldı bugün size iyi forumlar ...

Bende kendimi muhazafakar olarak tanımlarım ama metanole katılıyorum.Daha öncede yazdım bir yerde:Gelenin falanca filanca olması önemli değil.Hepimize hizmet edecek,Türkiye yi geliştirecek..Ve bunu açığıyla kapalısıyla beraber başaracağız

Görmek istediğimiz bilinçli seçmen böyle olmalı...
Birde şu var gidişattan memnun değilsin ama oyunu verecekmisin bu sefer...

Şimdi de ASELSAN satılıyormuş
Ben şok
Ama reklamlarını duyun siz bir dee... Aselsaaann halka arz oluyorr.. Siz de hisse sahibi olun diyor.. Radyolar bangır bangır... O halk hangi halk tahmin edersiniz. . Herhalde asgari ücretli, memur, çiftçi,... vs değildir dimi:)

Ayrıştırmaya karşı olan biraz durur düşünür diye sormak istedim..
Benden bahsedilmiş herhalde
Düşünüyorum evet birçok konuda fakat diğer adayların ayrımcılığa ne kadar karşı olduğundan emin değilim acikcasi samimiyetlerinden emin değilim daha önce ayrımcılığı iliklerime kadar yaşadığım için olabilirmi acaba
Neyse bırakın beni iş yapmam lazım kafam ağrıdı işler karşımda duruyor byy kızlar görüşürüz...
Hayırlısı neyse o olsun

Diğer adayların ayrışmaya karşı olduğunu bliyoruz bunuda dile getiriyorlar her zaman..
Sen ben olayı olmasın cidden bu ülkede..

Kolay gelsin sanada..

Geçenlerde hazır uçağa binmişken bedava verilen gazetelerden Yeni şafak'ı okuyasım tuttu. Acaba ne diyor, nasıl savunuyorlar taraflarını deyü. Açmaz olaydım...
Asgari ücretin arttığından filan bahsediyorlardı güya seçmenle röportaj filan yapmışlar. Ha bir tanesi de güya mimardı, 2 senede bir apartman dikilirken 15 senede ülkenin duvarlarını ördük şimdi de içini inşa edecekler. Herşey daha yeni başlıyor diyordu.
Şair burada ne demek istiyordu ben hiç bilemiyordu...
Bu yurdu demir ağlarla örüp yeni bir devlet inşa edeli 95 sene oldu diyemedim. Anlamazdı, anlayamazdı.
Hele asgari ücretin yükselmesi de ayrı muamma. Bir çeyrek fiyatına, doların fiyatına, sebze meyvenin fiyatına bakın, üretimin sıfır haline bakın sonra da bu ülke gelişti deyin.
Yok devenin bale pabucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…