Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
404 not found

Mitingdeki olay doğruymuş, üzüldüm. Ana neyse Cumhurbaşkanı adayım Muharrem İnce arayıp özür dilemiş...

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/ince-korumasi-icin-ozur-diledi-2435006/amp/

ya entresan bir algı oprerasyonuna girdiler. Reis kaybederse ortalık karışacak gibi hava veriyor bu aktroller. nefret ettim yok gömdükleri silahları çıkarırlarmış yok canları fedaymış. ne yani seçimle gelince milli irade seçimle gidemeyecekmisiniz?
Hoş haziran seçimlerinden sonra da gördük heryerde bombalar patladı. Beka dan kasıtları bu olsa gerek.

Aleni iç savaş tehditi yapmış,adam kayıp nedense..

Ncarenot benimde iftara misafirim var mesajlariniza tek tek bakacak vaktim yok .Dün aksam kısa bi göz gezdirdim.Siz uygun zamanınızda bulup yazın.

Kıyaslamada bulunmadım daha öncede belirttiğim gibi Cumhurbaşkanımın konuşmalarını da hoş bulmuyorum

Bu arada hızlı yazdım yanlış bilgi vermek istemem, üstü kapalı anlatayım diye cümlelerimden bir ikisi farklı anlama geliyor onları minicik açayım aklıma takılır yoksa: Ilk açıldığında batı kampüs - mimar mühendislik fakültesi- vardı Sdüde, buradan ana bilim dalları iç içe devam etti yeni fakülteler eklendi.

Yav 2002de biz kurduk nedir yav

O değilde neden MHP reklamı yapılıyor sitede? Bu adamın yüzünü görmeye tahammülüm yok yani bu yüzden..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…