Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .

Bir Filistin bir Rabia... Öldük bittik bu ikisine ağlaya ağlaya...
Bir tanesi de çıkıp Filistin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni tanımadı demez... Hatta bilmez de...

İslam Birliği'ni acil toplamışmış... Heee topladı.. Yediler içtiler saraylarına dağıldılar..
İsrail'de çok mahcup oldu kınandığı için..

Gücünüz yetmiyor. Yaptırımınız yok... Bari çıkıp çıkıp Eyyyy İsrail diye hava atmayın..

artık tartışmak içimden gelmiyor zira son 10 sayfayı okudum ve yetti. Yiğit Bulut'un iktidarı gömdüğü döneme dair neden yorum yapmıyorsunuz? Neden parayı bulunca fırdöndülük yaptığını kabul etmiyorsunuz aslında ediyorsunuz ama bir şey demeye yüzünüz yok sanırım. Neden CHP'nin İsrail'le yaptığı antlaşmları iptal önergesini desteklemiyorsunuz? Vay efendim "mekke medine bıdı bıdı...." yahu bahsettiğiniz dönemle aramıza yüzlerce binlerce yıl var bu kadar bağlıysanız o dönemlere kapatın interneti kapatın tvyi ona göre yaşayın işinize gelince başkasının her yaptığını şakşaklıyorsunuz körü körüne. Yarın AKP çıksa antlaşmalar iptal dese ooow reis helal olsun para ticaret ikinci planda dersiniz kendinizle çelişiyorsunuz'!!!!
Kiminiz atanamamış, kiminiz kıt kanaat geçiniyor yeri gelince vatan millet aşkı aç kalırım önemli değil yeter ki başımızdaki devam etsin diyorsunuz alım gücünüz mü arttı arkadaşlar? Çok iyi yerlerde iş sahibi mi oldunuz? Çocuklarınızın da aynı döngüde kalma ihtimalinin yüksek olması sizi tedirgin etmiyor mu? Bakın burada rahatça yazamıyoruz çoğumuz ban yeme meselesi değil, artık ne desek cımbızla seçiliyor polis kapıya gelebilir işten olabiliriz o olur bu olur. Keşke açık açık yazsam sizlere, akp vekil çocuklarıyla bir arada okudum onların yaptıkları sıçrayışları edindikleri malı mülkü çalıştıkları mevkilere normal bir vatandaş çocuğunun asla ama asla gelemeyeceğini bilseniz keşke. TV'de terbiyesiz gazetecilerin hangisi Cumhurbaşkanına soru sorabilir İnce'ye davrandığı gibi? Ya da Ahaber veya TRT dışında neden C.başkanı çıkmıyor eskiden siyaset meydanı olurdu tüm adaylar çıkardı ben çok isterdim beraber oturum olsun iktidar partisi dahil seviyeli konuşsunlar izleyelim.
çok defa yazdım, kimse kalıcı değil bugun onun devri yarın berikinin devri. Bu insanlar gelip geçici, ama vatanı milleti için gerçekten çalışan gerçekten objektif olan başa geçsin. Megri megri diyip sonra gömdüğü insanların akrabalarını partiye alıyolar bu nasıl iş? Bir sürü suriyeli yan gelip yatıyor kusura bakmayın sizin çocuklarınız sınav sistemlerine kurban giderken ankarada izmirde paralı pullu altında jeepi olan suriyelilerin çocukları puansız en iyi okullara yerleştiriliyor içiniz acımıyor mu 100 kişilik kontenjanda kaç kişinin hakkına giriyorlar? Hiç bir parti temsilcisi babamın oğlu değil, kimseye körü körüne bağlanmıyorum. Adalet arıyorum. TVde taraflı yayınlar var, medya bölündü, vatandaş bölündü. Din üzerinden beyin yıkanmış algı yapılıyor. Başka bir parti gelirse kimsenin dini elden gitmez hanımlar, chp ya da x,y,z partisi ateist bölücü terörist diye diye asıl bölücülük yapanlardan korkmalı. Bir siz imanlısınız sanki bir siz vatanperversiniz? Gerçekten çok şey yazmak istiyorum ama yok boşa zaten.

Seçim gününe yönelik hazırlıklarla ilgili konuşan Ulaştırma Bakanlığı, Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, şunları söyledi:

“Seçim güvenliğiyle ilgili olarak bütün kamu kurumları ve bakanlıklarla irtibat halindeyiz. Bu kurumlarda Siber Olaylara Müdahale Ekipleri (SOME) görev yapıyor. Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) bünyesindeki Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) ile birlikte görev yapıyorlar. Bu kapsamda bütün irtibat noktalarını tekrar gözden geçirdik ve güncelledik. Kimi arayacağız, kim ile irtibata geçeceğiz bunların listesini çıkardık. 7/24 nöbet sistemi koyduk.
Seçimde herkes görev başında olacak. Çünkü sosyal medya da bir şeyler olma ihtimaline karşı takip edilecek. Seçim gecesi BTK bünyesindeki USOM’da Emniyet, MİT ve siber güvenlik uzmanları ortak bir şekilde çalışacak. Seçim güvenliği bu merkezden takip edilecek.
SEÇSİS sisteminin düzgün çalışması ve sosyal medyadan anormal yayınların engellenmesi için görev yapacaklar. Bu tür anormal yayınların engellenmesi için BTK başkanının yetkisi var. Bir sorunda öncelikle ilgili içeriği engelliyorlar ama 24 saat içerisinde de nöbetçi mahkemeden karar alması gerekiyor.
SEÇSİS sistemi için de gerekli tedbirler alındı. Soyağacında olduğu gibi SEÇSİS’te sistemi kilitlemeyecek bir altyapı kuruldu. Ekip artık öğrendi işi. Bizim bilmediğimiz değişik bir atak türü de olabilir. Hazırlıksız yakalamaya çalışabilirler ama biz her türlü hazırlığı yapıyoruz. Vatandaş bundan emin olsun. Hem BTK tarafında hem de SEÇSİS sistemini yazan HAVELSAN tarafında çok iyi bir ekip var.”
-Alıntı-

Bu açıklama haberi doğruysa, kime göre normal-anormal kısmını çok merak ettim.

Gerçekten bende ara ara gelip okuyorum yazdıklarınızı takip ediyorum. Bu sorulara cevap verildiğini görmedim.
Merak ediyorum AK parti seçmeni bu soruları kendi aralarında soruyorlar mı ? soruyorlarsa nasıl yanıtlıyorlar.
Bir cevap verseniz, merağımız gitse, hem belki aklımıza yatar(!) belli mi olur

var benim reisimiz aldırmışsa vardır bi bildiği onların hepsi fetöcü dış mihrakların uşakları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…