Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben ne demişim siz ne demişsiniz ?
Bilal Erdoğan'ın yardım ettiğine dair kaynak gösterin diyorum ama tüm dünya Erdoğan'ı cok seviyor...
Ne alaka ?!
Soruma cevap alayım lütfen.
Siz, size yardımı dokunmayan,fayda sağlamayan bir insanı sever misiniz?!
Türkiye, şayet o Beldelere yardım götürmemiş olsaydı, Erdoğanı bu kadar çok severler miydi?
Bugüne kadar, neden hiç bir Türk lidere böyle sevgi gösterisinden bulunulmadı da, sadece Erdoğana bu sevgi gösterisinde bulunuluyor,bir düşene bilir misiniz?!
Filistin Davasına Sahip Çıkan, Başka Bir Lider Var Mı?!
İslam iş Birliğini acil toplayan, yaptığı açıklamalarıyla gereken yerlere, gerekli açıklamayı yapan,İnsani yardımlarıyla göz dolduran Bir Lider olaraki daha ne yapması gerekiyor Acaba?
esedin zulmünden kaçan Mazlumlara, kuçak açtığı için yerden yere vurulan bu Lidere,şimdi çıkıp da,Filistine ne yaptı demeniz tamamen, tirajı komik durum! Filistinliler İnsan da, Suriye halkı İnsan değil mi?
Muhalefetin, 2 seçimdir halka vadettiği şey, ''Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz'' Yani esed ve rusyanın, bombalayarak ölüm saçtığı topraklara,Din Kardeşlerimizi geri göndermek

kardelen2780 istediğiniz kadar “Öyle değil şöyle, anlamadınız pes” deyin, nedense kendi kendinizi bi anlayan(!) siz ve belli bir tipolojideki kişiler. Valla kusura bakmayın da, “Provokatördür” itirazı salt benim yorumumdan sonra geliyor, diğer yorum beğenilip itirazsız karşılanıyorsa, siz ne kadar aksini de iddia etseniz, en masumane haliyle burada sizin "kendinize itiraf edemediğiniz" ya da "fark edemediğiniz" bir ayırım yapıyorsunuz demektir.

Konuyu kılık kıyafete ben değil aynı safta(!) olduğunuz arkadaşınız getirdi. Hatta kılık kıyafet de değil direkt baş örtüden girdi. Baş örtü nedir? Papua Yeni Gine para birimi mi de kılık kıyafetle alakasını kuramadınız bi an?
Biri baş örtü der, oradan ben basit bi tayt örneği veririm, siz de oradan alır “İbadetlere, namaza saygıya, günaha” getirirsiniz. Konuyu kılık kıyafete siz sokar, oradan yorumlara ibadetleri serpiştirir ve zalim zulüm ah vah ekseninde döndürür sonra da biz başlattı, biz anlamadı oluruz.

Bakın bu tanıdık bir tipin anatomisi benim için ve bu döngüye girmiş birine bir şey anlatamayacağımı iyi bilirim:

-Yağ kuyrukları, hastane kuyrukları, kuyruk kuyrukları...
-Türban-baş örtü, bacım mağdur edildi.
-Nalet olsun Chp zihniyeti
-Yaşasın Erdoğan galp galp
-Hepsi montaj
-Dış mihraklar
-Ameriga bizi kıskanıyö
-Reisi gandırdılar.
-Binme o zaman Marmaray'a
-Reis bitanecik galp galp
-Yol yaptılar
-Köprü yaptılar
-Ekonomi çoh eyi
-Dolardan bize ne TL kullanıyoz biz
-Yine Reis ille de Reis galp galp
-Torpil hep vardı ki
-Bunlar hep oyun
-Dinen bakınca bla bla
-Erdoğan yapıyorsa vardır bi bildiği
-O zaman öyle yapmak zorunda kalmıştır
-O zaman öyle demesi gerekmiştir
-Yok onlar montaj
-İnanmam
-Benim dediğimi anlamamışsınız
-Ben onu demiyorum
-Bunlar hep oyun
-Reis buraya yırmıh havaya galp
-Biz Çanakkale’de savaştık
-Ecdat torunu
-Dinen bakınca bla bla
-Size demedim yanlış anladınız
-Anlamamışsınız
-Erdoğan galp ben
-Provokatör onlar
-Büyük resim
-Nalet olsun Erdoğan’ınki harici tüm zihniyetlere
-Yoo özgürlük var
-Hatırlatayım, kuyruk kuyrukları
-Hatırlatayım, bacım mağdur edildi
-Yol yaptılar
-Vatan hainleri
-Size demedim niye üzerinize alındınız?
-Hepsi montaj
-Dinen bakınca bla bla
-Dinsiz mi dedim sana?
-Dinen bakınca bla bla
-Türban dedim kılık kıyafet mi dedim?
-Bacım mağdur edildi demiş miydim?
-Provokatör
-Bayrak-vatan sevgisi-aşk bizdeki
-Nalet olsun, Allah korusun, kırk bir kere maşallah, inşallah
-Hepsi montaj
-Kirli oyunlar
-Uzun adam galp

Şaşırmıyorum yani ve üzgünüm ciddiye de alamıyorum.
Eleştirel yaklaşmıyor, saldırma amacı da gütmüyorum, çıkın diyorum bu döngüden sadece işe yaramayacağını bile bile. Neyse ben yine dua edeyim:
İthal pirince temcit pilavı yemekten bıkmanızı ve bizi taraflara ayıranlardan bir an önce kurtulmamızı diliyorum. Amin.
Galp galp galp.
[/QUOTE]
Olayı tekrardan kılık kıyafete getirmenizdeki amaç nedir?
Siz ciddiye almamaya devam edin o zaman.
Seçime girdiğimiz şu günlerde, nedense dolar birden bire tavan yaptı.Neden acaba hiç düşündünüz mü?
15 Temmuzda Darbe ile yıkamadıkları ülkemizi, dolar kriziyle yıkmaya çalışıyorlar.
Neden,Türkiye seçime girdiği zaman bu dış güçler hemen devreye giriyor acaba?

Referandum da, ''Hayır'' Desteklediler.Ama Başaramadılar ELhamdülillah

İftira Onlarda!
Ayrıştırma Onlarda!
Bir Kalıba Sokmak Onlarda!
Ama her ne hikmet ise, suçlu biz oluyoruz!
Bizdeki Erdoğan Sevğisinin sebebini Anlayamadıkları! için, bizlere böylesi ''Çirkin'' Yakıştırmaları yapıyorlar!
Kurtuluş savaşında, Bir dilim arpa ekmeği ile, 1 tas buğday çorbası içerekten, Vatanı savunan ve Şehid Olan Ecdadımın O gün,Vatan Aşkı Menfaetlerinin önüne geçtiyse,İşte Bizlerde Bugün, Menfaetlerimiz için değil, ''Tek Vatan,Tek Bayrak,Tek Devlet,Tek Millet ''Olma gayesiyle,Erdoğan Diyoruz

Bu Aziz Mübarek Ramazan Ayında, Bizlere Makarnacı Kömürcü Diyenler, ''Şayet Benim Evime,Ak Partiden veya Devletin her hangi bir kurumundan 1 Kuruş Yardım ve gıda girdiyse, ALLAH Beni ''Zelil ve Perişan'' Eylesin!.. İki Cihanda da, ''Rahmetinden'' Mahrum Olayım! AMA, yok eğer bu söyledikleriniz iftira ise de, bizlere bu yakıştırmayı yapanlar aynı şekilde, Bu bedduaya maruz kalsın!'' VAR Mısınız?!
Sanıldıgının Aksine,Benim eşim Sanayide,askeri ücretli çalışan bir işci.12 saat ayakta çalışıyor. Eve gelip, yemeğini yiyip, çay içmeden yatıyor.Çünkü Akşama kadar eşya taşımaktan,ayakta durmaktan,müşteriye mal götürmekten canı çıkıyor! Evim Kira,2 kızımı okutuyoruz.Kızlarıma harçlık veremeyip de, evden ekmek arası hazırladığım günlerde oldu. 11 sınıfa giden kızıma,günlük 4 harçlık veriyorum diye,arkadaşlarından dalga geçenler dahi olmuş.Ortaokula giden kızıma da, günlük 2 tl harçlık veriyorum. Yani sanıldığı gibi,Biz Ak parti seçmeni ''Lüks''içinde yaşadığımız için,Erdoğanı desteklemiyoruz! Bizler Menfaatlerimiz doğrultusun da, karar vermiyoruz! Bizler Vatanın çıkarlarını, kendi menfaatlerimizin önünde tutuyoruz!
Eşim işsiz kaldı.1 aya yakın iş aradı.ASLA gidip de, işsizlik maaşına başvurmadı.Yada gidip her hangi bir kurumdan yardım istemedi. Gururunu ayaklar altına alıp, Evlatları için, iş başvurusunda bile bulundu! ( Başvuru yaptığı kişiler, kendini rencide edici davranışta bulunmuştu ama buna ragmen,iş için kapılarını çaldı)

Son Olarakdan da, Devam Diyor sözlerimi bitiriyorum

Kardelen ne diyorsunuz Allah aşkına ?
Ben size mesajlarımın ennnn basinda israil mevzusuni tartışırken dedim ki israile atar gider yapmakla olmuyor, ticari anlasmalarimizdan bazilari bilal erdoganin gemilerinin israile petrol tasimasi ile ilgili dedim.
Siz de dediniz ki bilal erdogan filistine çokça yardimlar yapıyor aslinda is göründüğü gibi degil.
Ben de sizden bilal erdoganin ettiği yardımları ispatlamanizi istedim. Konuyu döndürüp dolaştırıp tüm dünya Erdoğan'ı seviyor 'a bağladınız.
Okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz nedir ki anlamadım?!
Ayrica dünyada Erdogan kadar sevilen başka Türk lider yok demişsiniz ya,Mustafa Kemal ATATÜRK'ün dünyadaki yeri ve önemini araştırmanızı öneririm.

Acayip değişik Günyüzü görmemiş fikirlerim var da yazmak yasak.
Yazarım ben yazmasına da yasak.
Mune içeri tıkıyor..
Yoksa ben yazarım. Çok şey biliyorum yazacak ama işte yazmak yasak

Ne kadar günyüzü görmemiş acaba? Onlar kuytu köşelerde kalsın, yasak dediğine göre mapusluk olacak kadar fenalar demek ki.
Buradaki mapusta en fazla 3-5 gün yatarsın da Allah başka mapuslara düşürmesin, valla temiz çamaşır bile sokamazsın içeri Allah muhafaza, en iyisi mi içinde tut herşeyi deme, hayal gücünü kullansın üyeler, böylesi daha romantik olur

Gangsta,
Ali Şen başgan Fenerbahçe şampiyon
Ben Beşiktaşlıyım ama olsun, takımları tastamam say deseniz sayamam, maksat kiblere bakmadan geyik olsun, kaçtııımmmm

Bende size, yardım yapmasaydı şayet, bu kadar çok sevilir miydi? dedim.
Siz her yaptıgınız yardımın delilini bulunduruyor musunuz?
Bilal Erdoğanın, başarılı ögrenciler için, birebir eğitim verdiğini ve bir çok etkinlikler yaptığını biliyor musunuz?
Bir çok kişi bunu bilmiyordur eminim.
Sizler ona saldırmak için araştırıyorsun.Ama onun yaptıklarını göremiyorsunuz!:
Bosna Hersek Başkanı Aliye izzet begoviçin,şu sözlerini duymamış olsaydık şayet, Erbakanın bu yaptığı yardımdan haberdar olacak mıydık?
“Allah Erbakan’dan razı olsun”

Başbakanken bize gizliden gönderdiği 50 adet silahla biz Sırp askerlerini vurduk.
Sonra vurduğumuz askerlerin silahlarını ele geçirdik.

O silahlarla tanklarını ele geçirdik ve daha sonra bağımsız Bosna’yı kurduk”.

Şimdi size, bir açıkoturum da, söylenen bir sözü isbatlamam mı lazım?
Sizin inanmıyor olmanız, bizimde inanmıyacağımızı göstermez!
Ben Aklımı ve Mantığımı kullanarak dan, bir sonuca varıyorum!..

Dolar uretim yapmayan ulkelerde yukswlir 3 gun icinde 2 defa insanlar kwndini yakmaya kalkti bunlar buyuk kriz sebebidir tabi siz jhala suriyelileri anlatin cunku bu ulke bizim.degl onlarin gitsin savassinlar ulkelerinde bugun 1 avuc turk kacsaydi turkiye olmazdi

Tatillerde ülkesine gidip tatil bitince Turkiye'ye dönen mazlumlar.. iyiymiş..
Tatil yapılacak kadar iyi, yaşanacak kadar iyi değil... neden ?

Yapilan yardimin delili yoksa siz nereden biliyorsunuz yardim yaptığını .
Ayrica zerre inanmıyorum ama hadi yapiyor diyelim; yaptığı yardimlar lanetledigimiz israil ile olan ticari yani kâr amacli anlaşmalarının kefareti mi oluyor?
Ya su ikiliği biraksaniz artik.
Yeri geldi mi israile lanetler yagdiriyorsunuz ama isinize gelen bir durum oldugunda bunu bile pembe kılıfa sokmayı başarıyorsunuz. Ha biz yemiyoruz ama siz kendin pişir kendin ye konusunda ekol zihniyetsiniz. Dün yuhaladiginiz seyi bugün alkışlayabiliyorsunuz, şaşırmıyorum.

Bilal Erdoganın,israille işbirliği yaptıgının kanıtı nerede peki?

Bilal Erdoganın,israille işbirliği yaptıgının kanıtı nerede peki?
Ayyyy içim şişti. Kadın Bilal Erdoğan la işbirliği yapıyor demedi. Türk hükümeti ile dedi.
Hatırlarsanız mecliste önerge verdi Chp. İsrail ile yapılan ticari anlaşmalar iptal edilsin diye. Ve Akp oyları ile önerge red edilmedi mi geçen hafta..?
Okuduğunuzu bari anlasanız...
Nasıl bir refleks güdü anlamıyorum ki ..
Ayrıca TEKNİK olarak Bilal Erdoğan uluslararası platformlarda resmi işbirliği yapacak yetkinlikte biri mi ?
Sadece ticaret yapar onlar....

Bilal Erdoğan Yazısını Bir tek ben mi görüyorum yani şimdi?
Devletler arası antlaşma yapmanın neresi yanlış?
Ticaret yapmak ayrı bir şeydir.
Ama Ticaret yapıyorum diyerek, o ülkenin yaptığı zulmü görmemek ayrı bir şeydir!
Medineliler ile Mekkeliler birbirleriyle savaş halindeler di, ama Aynı zamanda da, ticaret yapıyorlardı.

Kaç kez yazdım. Biraz okursaniz göreceksiniz.
Hem Bilal Erdoğan hem Burak Erdoğan Israil ilr ticaret yapıyor. Benim yazımla ikna olmuyorsanız açın bakın google'a.
Sizden ''Bilal Erdogan'' İle ilgili Belge istiyorum!
O zaman bende size, Bilal Erdoganın yaptığı yardımları,açın google'den bakın derdim!
ÇAmur At İzi Kalsın! Demişler.
Siz burada, ''Bilal Erdoğan'' İle ilgili ithamlarda bulundunuz. Ama iş belge göstermeye gelince, neden kaçıyorsunuz?

Oy namustur. milli menfaatimiz icin, ekonomiyi yonetemeyenlere oyumu vermem. Tamam Artik Yeter.

Canta gemicik deyince baskasi olsa almayacak miydi dersiniz lafa gelince de milli menfaatten bahsedersiniz hı hı

Iste yardimin da delili olmayinca insanin basina bela oluyor biliyon mu? Simdi bu Rezaz Zerrap hani yilin yardimsever isadami secilmisti ya.. Amerika bunu enseleyince basladi dokulmeye, nerelere neler vermis ne milyon dolarlar aktarmis aciklamaya.. Hani bu Emine Erdogan'in bir vakfi varmis, oraya milyonlrca dolar yardim yapmis..Adam odeme yaptigi makbuzlari cikartti koydu mahkemede, vakifta karsiligi cikmadi iyi mi? Yardimsever isadaminin yardimlari filan yok ortada, artik kime yardim olduysa paralar..Ama yine de hakkini yemediler, yilin yardimsever isadami sectiler adami.. Hani bir tanesi de Zerrab masum, onune yatarim demisti onun icin, kimdi simdi hatirlayamadim. Googleda cikar. Hani ayni lafi Kilicdaroglu da inadina alip birine atifta bulununca, anladiklari diden, bir tek onun soyledigi akilda kaldi bu velvelede..Kendileri soyleyince rusvetcinin onune yatmak cok ahlakli bir durum, ama baskasindan duyunca birden ahlak kumkumasi kesildiler. Bir karalama kampanyasi bir kizilca kiyamet koparttilar, Aslinda o laf kim icin kimin lafiydi iyi unutturdular, millet balik hafizali ya..

Yazdım diyorum yazdim gemi ismi yazdim hangi limana yanastigini yazdim.
Mesajlari okumayacaksaniz su platformda ne isiniz var Allah askina ?

Yazdım diyorum yazdim gemi ismi yazdim hangi limana yanastigini yazdim.
Mesajlari okumayacaksaniz su platformda ne isiniz var Allah askina ?

Boşuna sinirlenip , boğazını patlatma , anlamak istemeyene hiçbir şey anlatamazsın güzel arkadaşım...

İsrail ile olan anlaşmaların iptaline neden Hayır dediler diyorsun tık yok...

Fetö soruşturmasına neden Hayır dediler diyorsun tık yok...

Ensar diyorsun tık yok....

Bozuk plak gibi hep aynı terane.... Tek bir özgün düşünce , neden , sebep sonuç ilişkisi yok....

Daha çok şey söylerim de banlanmaya değmez gerçekten.

Tıbbi Müstahzarlar Kanununa muhalefetten yargılanacak olan, usulsüz ilaç tanıtımı yaptığı iddia edilen Maranki şimdi de siyasete el atıp tehdit mi etmeye başlamış?

Alenen iç savaş tehdidi
Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek
Kanunda karşılığı var Bakalim ceza alacak mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…