239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Çok teşekkürler. Listelerde adımı görmedim ama 10. sıraya almışsınız yani öyle yazmışsınız.
Daha düzenlenir bu konu zaten.
Annem de katılmayı istiyor yanlız onun hesabı yok. Ben ona da hesap açayım yarın.
Hepimizin dilekleri inancımızla ve el birliği ile kabul olsun 💙

Bir zamanlar bende post açmıştım ve tamamlamıştık bu hatmi inanın çokta faydasını gördüm yalnız çok sabır ve sebaat istiyor sayı düşerse katılırım şuan bebeğim küçük.

Şöyle de olabilir toplam 239.121 ebced sayısından herkes kendi niyetini alarak günlük kim ne kadar okursa kalandan düşülerek de yapılır. Toplu hatim olmuş olur kişiler belli olunca.

Evettt derdi olan tum ablalarimmm kardeslerimmm
Şöyle 1 hafta bekleyelim. Hem mübarek 3 aylardayız. Dualarımız insallah daha cok kabul olur. Katilmak isteyen yazsin. Ben bir liste olusturayim başlarız inşallah. Her türlü maddi manevi dua,istek,sıkıntı,borç ne varsa o niyetle okuyabilirsiniz
😊😊😊😊😊
Katilanlar tamamlandığında sirayla herkes icin okuruz. 3 gün kadar süre veririz. Herkes 1 gün önce niyetini bana yazar bende niyetiyle beraber paylaşırım
😊😊😊😊😊
Bu esma maddi manevi tıkanıp çaresiz kalanlara, işlerinin önü açılmayıp hep sekteye uğrayanlara çok büyük yararı vardır. Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Engel olan şey neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkar..
Fettah esması ism-i azam sırrı taşır.

Ya-Fettâh, kulların, her türlü güçlük ve sıkıntılarını açan ve kolaylaştıran manasına gelir.
Faydalı ilimlere karşı insanların kalbini açarak, onların islerini kolaylaştıran, bütün zorluklarını ortadan kaldıran Yüce Allah'tır.

Bismillahirrahmanirrahim
1. hersey_dua_ile hersey_dua_ile
2.
Bende katılmak istiyorum beni de listeye eklermisiniz 🥰 inanırmısınız bu hatmi yeni duyup yapmaya calısıyordum tek basına cok zorlanıyordum keske grup olarak okuyabilsek etrafımda insan olsaydı diyordum sonra sizin konunuzu gördüm Allah razı olsun cok mutlu oldum suan 🥰

Çok teşekkürler. Listelerde adımı görmedim ama 10. sıraya almışsınız yani öyle yazmışsınız.
Daha düzenlenir bu konu zaten.
Annem de katılmayı istiyor yanlız onun hesabı yok. Ben ona da hesap açayım yarın.
Hepimizin dilekleri inancımızla ve el birliği ile kabul olsun 💙
Suan elimde yazılı olarak duruyor. Evet daha da duzenleyecegim inşallah :) hesap acmasanizda olur. Simdiki siraya onuda yazdim (annesi) diye belirtirim sen annenin takibini de yaparsin :)
16. Siraya yazdim anneni.

X