239.121 Ya Fettah Hatimi

C ChillOutt ve M Maviiiii000 sizde listeden çıkmak istiyormusunuz karmaşa istemiyorum grupta ona göre düzenleme yapacağım.

Arkadaşım ben bütün listeye okudum. Liste dışı bıraktığınız sırası gelmeyen umithep var arkadaş da dahil herkese okudum. Geçmiş sayfalarda görmüştün ama sanırım unuttun. Listelik bir durumum yok yani.

Son düzenleme:
Arkadaşım ben bütün listeye okudum. Liste dışı bıraktığınız umithep var arkadaş da dahil herkese okudum. Geçmiş sayfalarda görmüştün ama sanırım unuttun. Listelik bir durumum yok yani.

Bunu biliyorum o halde lütfen tartışma istemiyorum geçmişi okuduysan ne hale geldi durum.

Clementine__ Clementine__ seni yormamak için hesapladım canım. Sende kontrol et.

Toplam sayı: 239.121 ve 21 kişiyiz

Chilloutt: 9963 okudu Kalan:229.158
MevsimlerdenSonbahar: 9963 okuyacak Kalan:219.195

Kalan 18 kişi: 11.536 adet okuyacak
Dua sahibi: 11.547 adet okuyacak. (+11 fazla)

Arkadaşlar dua sahibine fazla okumada külfet olmasın diyorsanız eşit olarak bu şekilde okuyacağız. Evet biraz daha fazla oldu ama yetişemeyene destek olurum.

Son düzenleme:
Clementine__ Clementine__ seni yormamak için hesapladım canım. Sende kontrol et.

Toplam sayı: 239.121 ve 21 kişiyiz

Chilloutt: 9963 okudu Kalan:229.158
MevsimlerdenSonbahar: 9963 okuyacak Kalan:219.195

Kalan 18 kişi: 11.536 adet okuyacak
Dua sahibi: 11.547 adet okuyacak. (+11 fazla)

Arkadaşlar dua sahibine fazla okumada külfet olmasın diyorsanız eşit olarak bu şekilde okuyacağız. Evet biraz daha fazla oldu ama yetişemeyene destek olurum.
Sayılar doğru. Sabah M Minikbirmucizemeselesi duasını paylaştığında listeyi yaparım inşallah.

Bana soruyorsan eğer ben sadece terliksi arkadaşa 9963 okuyacağım canım. Geri kalan herkese 10912 tane okuyacağım.

Bana soruyorsan eğer ben sadece terliksi arkadaşa 9963 okuyacağım canım. Geri kalan herkese 10912 tane okuyacağım.
Hiç okumasan ki nolur . Herkes kendini bir cilk sanıyor. Saygısız insanlar. Topiginizde hayır olsa Allah bir selâmet verirdi.

Hiç okumasan ki nolur . Herkes kendini bir cilk sanıyor. Saygısız insanlar. Topiginizde hayır olsa Allah bir selâmet verirdi.
Çıkmayın bence gruptan onca dua çıktı nefesinizden bizlerde size dua edelim.Elbette son karar sizin ama böyle ben huzursuz oldum.

Aaa görebiliyor musun topiğimizde bi hayır olup olmadığını 🤣🤣 bayağı kerametli bir insansın maşallahhh 🤣🤣 cılk neyse artık oda değişikkk sende onlardansın sanırım 🤔🤔 bakalım belki sen çıkınca verecek Allahım selamati 🤪

Duam :Rabbim sen ya Halik sin ,ya Barisin ,ya mütekebbirsin, ya Musavvir sin,ya Evvelsin,ya Latifsin En güzel isimler senindir Rabbim yoktan var edersin şekil verirsin , Lütfedersin. Yaratmak senin için çok kolaydır .Allahım dua edin icabet edeyim buyuruyorsun Rabbim sana dua ediyoruz bana ve isteyen tüm kardeşlerime sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı imanlı kuranlı ,güzel yüzlü,güzel huylu , merhametli, ömürlü evlatlar nasip et tez vakitte Rabbim oldu sevincini yaşat. Rabbim eşime bana sağlık sıhhat ver birliğimizi dirliğimizi huzurumuzu sevgimizi saygımızı daim et.Rabbim niyetlendiğimiz işi bizim için hayırlı eyle . Muvaffak olabilmeyi nasip et . Bizim için helal rızık kapısı olsun . Bolluk bereket ver. Allahım az verip bezdirme çok verip azdırma . Doğru helal olan yoldan bizleri ve müslüman kardeşlerimi ayırma Rabbim. Yapacağımız iş bolluk içinde olsun kendimize huzurlu mutlu sağlıklı sevgi içinde olacağımız bi ev alabilmeyi nasip et Rabbim .Sen Ya Fettahsın gizli ve açık olanı bilirsin maddi ve manevi kapalı kapılarımızı aç bizi selamete çıkar rabbim amin amin .amin diyen kardeşlerimden de razı ol hepimizin gönlünü bilen sensin duamızı kabul et ya rabbim amin amin ecmain

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. @ChillOutt(9963 OKUDU)
3. Matchteacher Matchteacher
4. Sunay9876 Sunay9876
5. Busssraa Busssraa
6. M Maviiiii000 (9963)
7. ferdaw ferdaw
8. pawlover pawlover
9. Masal17 Annesi
10.@Bademmm388
11.@dreamy07
12.@Pofuduk786
13.@Gulll098
14.@sera44
15.@Kurkmantolumdnn
16.@kevsersoylu
17.@Saadetim33
18.@Kbdemirel
19.@gly23
20.@Clementine__
21.@Hurma99

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 21 kişiyiz. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 💙11.536💙 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse 💙11.547💙adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız Clementine__ Clementine__ okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası
Gulll098 arkadasımızda Duası
Rabbim sen ya Halik sin ,ya Barisin ,ya mütekebbirsin, ya Musavvir sin,ya Evvelsin,ya Latifsin En güzel isimler senindir Rabbim yoktan var edersin şekil verirsin , Lütfedersin. Yaratmak senin için çok kolaydır .Allahım dua edin icabet edeyim buyuruyorsun Rabbim sana dua ediyoruz bana ve isteyen tüm kardeşlerime sağlıklı sıhhatli güzel ahlaklı imanlı kuranlı ,güzel yüzlü,güzel huylu , merhametli, ömürlü evlatlar nasip et tez vakitte Rabbim oldu sevincini yaşat. Rabbim eşime bana sağlık sıhhat ver birliğimizi dirliğimizi huzurumuzu sevgimizi saygımızı daim et.Rabbim niyetlendiğimiz işi bizim için hayırlı eyle . Muvaffak olabilmeyi nasip et . Bizim için helal rızık kapısı olsun . Bolluk bereket ver. Allahım az verip bezdirme çok verip azdırma . Doğru helal olan yoldan bizleri ve müslüman kardeşlerimi ayırma Rabbim. Yapacağımız iş bolluk içinde olsun kendimize huzurlu mutlu sağlıklı sevgi içinde olacağımız bi ev alabilmeyi nasip et Rabbim .Sen Ya Fettahsın gizli ve açık olanı bilirsin maddi ve manevi kapalı kapılarımızı aç bizi selamete çıkar rabbim amin amin .amin diyen kardeşlerimden de razı ol hepimizin gönlünü bilen sensin duamızı kabul et ya rabbim amin amin ecmain
Dua süresi 2 gün kızlar en gec persembe oglene kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın 💙

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin🤲🏻

Arkadaşlar yüksek sayıya ve tüm sorunlara rağmen gerçekten güzel ilerleyen bir topik. Hesap kitapla, listeyle ve kişilerle sabırla uğraşan Balanne26 Balanne26 K Khvekokusu20 Clementine__ Clementine__ arkadaşlardan Allah razı olsun.
Onların sabrı sükuneti sayesinde tüm olumsuzluklara rağmen devam edebiliyoruz.
Bundan sonra çok daha güzel ilerleyeceğimizi düşünüyorum, gerçekten herkes güzel bir şekilde duasını etme peşinde bunu hissediyorum zaten bu yüzden devam edebiliyoruz.
Sadece dua etme düşüncesinde olan herkes hesaplanan sayıya bakıyor duasını edip hesaplanan sayıyı okuyor olay bitiyor zaten. :KK200:

X