239.121 Ya Fettah Hatimi

Maaşallah arkadaşlar 3. Arkadaşımıza geçmiş bulunmaktayız daim olsun İnşaAllah☺

Güzel niyetlerle bir araya geldik, hep güzel olur inşallah canım

Benim tek sıkıntım çok az internetim kaldı, sadece WhatsApp ve burası için kullanıyorum ama ayın 25ine kadar yetmezse nasıl haber alıp haber vericem diye üzülüyorum şimdiden, daha 15 gün var☹

Canım bende öyleyim ek paket aldım sınırlı gir internete mesela şimdi duamız başladı demi süresi belli sen interneti kapat okumaya başla bitince yaz geri çık öyle yap ama bizi habersiz bırakma wifi kullan bi yerlerden internet cafeler 1 tl yenilenene kadar yollar ara böylelikle yada en kötü bana özelden tel numaranı ver sakıncası yoksa mesaj atarsın bende burda bildirim yaparım senin adına yani topikten kopmanı istemiyorum

Bende öyle yaparım artık dedim canım, kardeşimgile giderim imkan olunca ordan bildirim yaparım inşallah yok hiç kopmıcam Allahın izniyle

Eğer olur da gidemeyecek olursam senden haberleşiriz canım çok sağol

Hiç şüphen olmasın canın Allah’ın izniyle burda güzel ilerliyoruz benim gönlüm kimseden kopmadan ilerlemek herkesin bu duanın faziletlerinden nasiplenmesi

Kızlar burada 41 yasin okumaya başladık katılmak isterseniz bekleriz

Benim yarın öğleden sonra HSG çekimim var İnşaAllah hayırlı olumlu çıkar sonuç ve ağrısız geçer dualarınızı esirgemeyin
Korkma canım bende ramazan öncesi çekmiştim hemen bitiyor korkulacak bir şey yok. Güzel sonuçlar al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…