239.121 Ya Fettah Hatimi

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
3. Matchteacher
4. @kurabiyekokusu78
5. @Sunay9876
6. @Busssraa
7. @MevsimlerdenSonbahar
8. @ferdaw
9. @Masal17
10. @Masal17 Annesi♥
11. @Bademmm388
12. M Minikbirmucizemeselesi
13. @dreamy07
14. @Pofuduk786
15. @terliksi06
16. sera44
17. KurkmantoluS
18. @Umithepvar
19. kevsersoylu
20. @Saadetim33
21. @Kbdemirel
22. gly23
23. Clementine__
24. Balanne26

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”
Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.
“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin minel ezeli ilel ebedi adedi ma fi ilmillahi ve ala alihi ve ashabi ve sellim.”

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası C ChillOutt arkadaşımızda Duası maddi/manevi kapalı kapıların acılması ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec pazartesi sabaha kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin

Bende katılmak istiyorum. Beni de alabılır mısınız acaba?

Bende katılmak istiyorum. Beni de alabılır mısınız acaba?

Canım bizim listemiz 24 kişi ile sınırlı şuan 3. Arkadaşımıza geçmek üzereyiz çok ekstrem durumda gruptan ayrılmak zorunda kalan olursa onun yerine kabul ederseniz davet edebiliriz, yada başka dualarda buluşmak dileğiyle

Yaa, Tamam canım eger bır arkadas gruptan ayrılmak zorunda kalırsa beni çağırabılırsınız.

Kızlar okudum ben kusura bakmayın giremedim buraya ♥ Duam ise Annemin sağlığına kavuşması çok teşekkür ederim şimdiden ❤❤❤❤
Duani merak etmiştim canım, yazmışsın :) Allah annecigine acil şifalar versin. İnşallah Fettah hatmın en hayırlı şekilde tamamlanir.

Balanne26 bununda abdestli okunması mı gerekiyordu

Hayır canım Esma olduğu için gerekli değil ama abdestli okunması her zaman daha iyi dediğim gibi şart değil yolda yürürken bile Allah’ın güzel isimlerini zikredebilirsiniz☺

Kızlar sizden bişey rica etsem 6. Cüzden itibaren cüz dagıtıyorum bir de yasin suresi okumak isteyen olur mu

Hayır canım Esma olduğu için gerekli değil ama abdestli okunması her zaman daha iyi dediğim gibi şart değil yolda yürürken bile Allah’ın güzel isimlerini zikredebilirsiniz☺
Teşekkür ederim canım anladım

Bismillahirrahmanirrahim

1. K Khvekokusu20
2. C ChillOutt
3. Matchteacher
4. @kurabiyekokusu78
5. @Sunay9876
6. @Busssraa
7. @MevsimlerdenSonbahar
8. @ferdaw
9. @Masal17
10. @Masal17 Annesi♥
11. @Bademmm388
12. M Minikbirmucizemeselesi
13. @dreamy07
14. @Pofuduk786
15. @terliksi06
16. sera44
17. KurkmantoluS
18. @Umithepvar
19. kevsersoylu
20. @Saadetim33
21. @Kbdemirel
22. gly23
23. Clementine__
24. Balanne26

Allah’ın selamı üzerinize olsun arkadaşlar.

Estağfurullah, estağfurullah, estağfurullah el azim. “Yalnız senden medet umarız” Allah’ım önümüze çıkan engelleri bir “ol” emrinle açacak Fettah’sın, Kerîmsin, Merhametlisin.
Dualarımız “isteyin vereyim” ayetine icabettir.
Yolundan ayırma bizi, boynu bükük koyma bizleri. Sana açılan avuçlarımızı boş gönderme kapından. Bu kulunun hayırlısıyla gönlünün muratlarını ver. Amin. Amin. Amin !!!
Allah Amin diyen ağızlardan razı olsun.

Not:
Arkadaşlar 24 kişiyiz grubumuz alıma kapalıdır. Listeyi günlük takip ediyoruz ve ebced değeri olan 239.121 adeti tamamlamak için kişi başı 9.963 adet okuyoruz. Sadece dua sırası kimdeyse dokuz fazla okuyarak 9.972 adet okuyacak. Ne eksik ne fazla okuyoruz. Konuyu takip edecek olan arkadaşımız K Khvekokusu20 okuma yaptıktan sonra etiketlemeyi unutmayınız.

Kızlar dua sırası C ChillOutt arkadaşımızda Duası maddi/manevi kapalı kapıların acılması ♥

Dua süresi 2 gün kızlar en gec pazartesi sabaha kadar bildirim yapıyoruz lütfen aksama olmasın

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin İnşaAllah Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…