239.121 Fettah mucizesi

Kızlar valla bahane değil ama küçük çocuğum var ondan fırsat bulup okuyamıyorum ondan gecikiyorum. 2 gün süre veriyoruz belli saate kadar sürekli sormayalım ne durumdayız diye sayfa da karışıyo. Herkrs sorumluluğunu biliyo yetiştiremeyecek gibi olan son günün öğlen saatlerinde yazsın yardım istemek için. Saati dolduralım yine yazan eden olmazsa hemen paylaşırız okuyan ve çevrim içi olanlarla. 2 kez üst üste vakit dolduğu halde bildirim yapmayanları listeden çıkartalım

Ben okuyordum canım cevap beklerken 🙂 tamamlandı duan elhamdülillah
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok ilgilendin emek verdin hakkını helal et inşallah, diğer arkadaşlar da aynı şekilde eksik olanı okuyan elinden geleni yapan duama katılan herkesten Allah razı olsun :) inşallah kabul oldugunda yazacağım hepinize canım 2019 hadi bekliyorum:))

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok ilgilendin emek verdin hakkını helal et inşallah, diğer arkadaşlar da aynı şekilde eksik olanı okuyan elinden geleni yapan duama katılan herkesten Allah razı olsun :) inşallah kabul oldugunda yazacağım hepinize canım 2019 hadi bekliyorum:))
Hadi inşallah rabbim duyar sesimizi

Dua sırası Goldenpanthera Goldenpanthera da, duası: Allah'ım Fettah ismin azametince bize yardım et, Ayten oğlu Çağrı' ya sebat göstereceği hayırlı bol kazançlı zahmetsiz bir iş nasip et, Ayten kızı Almıla 'ya da 2019 yılında öğretmen olarak iyi bir okula atanmayı nasip et. Birlikte dua ettiğim dua arkadaşlarımın duasına da icabet buyur Rabbim. Sana açılan ellerimizi boş çevirme, amin
little bird little bird 15.941
telasememuresi telasememuresi 15.941
Kahlofrida Kahlofrida 15.941
Goldenpanthera Goldenpanthera 15.947
-Adel- -Adel- 15.941
P Podik 15.941
R4bi4 R4bi4 15.941
BirZarif BirZarif 15.941
F FairyTale89 15.941
Sezinto Sezinto 15.941
D Durgunnn 15.941
B Beto2012 15.941