239.121 Fettah mucizesi

Ben senle beraber baslamistim diğer arkadastan haberim yoktu

Şuan ki hatimi 2. Arkadaş için yaptık ve 3. Arkadaşa geçmek üzereydik. Sen sanırım M MeltemMelo ile başladın okumaya. Öncelikle meltemi 23912 ye tamamla. Biz de bu arada 5 528mucizemmm nin 23912 sayısını tamamlayalım. Sonra hep birlikte H Huzura meftun a geçelim. İyice karışmasın. @Huzura meftun sana başlamadan ilk iki arkadaşı bir kesinleştireyim de hatim eksik kalmasın. Sonrasında da inşaAllah sana başlayalım.

Canım galiba benim hatmim tamamlanmış gibi ama bilmiyorum liste çok karıştı

Canım galiba benim hatmim tamamlanmış gibi ama bilmiyorum liste çok karıştı
Bende anlamadım. Israrla sordum herkesten teyit almadan geçmeyelim diye. O zaman meltemin hatmi bitsin ve huzura meftun geçelim kişi sayımızı netleyelim ona göre sayımızı ve günümüzü belirleyelim. sweetygirll durumdasın okudun mu meltemin hatmini?

Arkadaşlar son olarak kimler katılıyorsa başka hiç bir yorum yapmadan buraya "Ben Katılıyorum" desin eğer bir sorusu olan varsa da sohbet panelinden yazsın son durumumuzu belirleyelim arkadaşlar olur mu?

Okuma sırasında bir değişiklik yok sadece olmayanlar için sıra bir sonrakine geçer.

Arkadaşlar son olarak kimler katılıyorsa başka hiç bir yorum yapmadan buraya "Ben Katılıyorum" desin eğer bir sorusu olan varsa da sohbet panelinden yazsın son durumumuzu belirleyelim olur mu?

Bu arada boş kalmayalım ve M MeltemMelo için okumayı tamamlayanlar H Huzura meftun için okumaya başlayabilirler. Sayımız 23.912 listede ki herkes onay verdikten sonra Cuma'ya kadar bitirmeye gayret edelim. Gerekirse onay gelmeyenlerin sayısını aramızda böler günü uzatırız.

H Huzura meftun 'un Duası;

" Benim için başlayacak olan varsa duamı yazayım
Bugün Doğum yaptım hastanedeyim
Allah evlatlarıma sağlık sıhhat mutluluk huzur İman versin hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olsunlar
Kendileri ve çevreleri için Hayırlı insan olsunlar
Eşime de ALLAH hidayet versin bana ve çocuklarına daha bağlı olsun sevgi saygısını merhametini ve ilgisini daima bize versin
Bir iyi bir kötü olmaktan vazgeçip iyi olarak dengede kalsın

Allah hepinizin dualarını da kabul etsin ve hepimizi korusun inşallah "

Okuma sırasında bir değişiklik yok sadece olmayanlar için sıra bir sonrakine geçer.

Listemiz ;
5 528mucizemmm OKUNDU - KATILIYOR
M MeltemMelo OKUNDU - KATILIYOR
H Huzura meftun OKUNUYOR -KATILIYOR
Goldenpanthera OKUNACAK - CEVAP BEKLENİYOR
Uraniaaflora OKUNACAK - KATILIYOR
yeniuye01 OKUNACAK - CEVAP BEKLENİYOR
talena OKUNACAK - KATILIYOR
gozyasi OKUNACAK - KATILIYOR
B Beklenen2 OKUNACAK - CEVAP BEKLENİYOR
sweetygirll OKUNACAK - KATILIYOR

Allah razı olsun canım konuyu toparlamışsın
Konuyu açan arkadaş da yazmadı birkaç gündür
Katılırım diyenler de düzenli bildirim yapmıyor
Bu şekilde listemiz çok uzun sürecek

Canım 1 saate kadar biter okundu yazarsın

Ve bitti rabbim kabul etsin

Benimde dün bitti çok şükür, ama o kadar yoğundum ki bildirim yapamadım.

Arkadaşlar. Goldenpanthera hiç bir şekilde dönüş sağlamadı. Onun sayısı için kişi başı 2650 daha okuyalım.
9*2650 =23850 kalan 62 yi ben tamamlarım. Bir sonra ki hatim sayımız 9 kişi üzerinden giderek 26569 olacak. Gerekirse gün sayımızı uzatabiliriz. Ve bir sonra ki hatim sırası Uraniaaflora 'ya geçecektir. Tek ricam lütfen Cuma günü herkes bitirsin bitirmesin mutlaka durumu bildirsin.

3.Hatim H Huzura meftun için son gün 13 Eylül Cuma.

5 528mucizemmm
OKUDU
M MeltemMelo
H Huzura meftun
Goldenpanthera
Uraniaaflora
yeniuye01
talena
gozyasi
OKUDU
B Beklenen2
sweetygirll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…