239.121 Fettah mucizesi

Ben bitirdim, rabbim niyetini kabul etsin yolunu bahtını güzelliklere açsın inşaALLAH.

Arkadaşlar bu gün düzenli bir şekilde 2. arkadaşa başlayalım inşaALLAH ve katılacak katılmayacak herkesi tespit edelim ve okunacak sayı net olsun. Gerekirse telefon numaralarımızı alıp telefondan da teyitleşiriz. Ama düzenli gidelim. Düzenli okumayacak olan arkadaşlar katılmasın lütfen.Hastalık vs gibi istisnai durumlar, olaylar ile okuyamayan olabilir onu tolera edebiliriz aramızda ama onun harici düzenli okumayacak olan diğerlerinin hakkına girmesin.

5 528mucizemmm canım biraz zor oldu listeye giren çıkan okuyan okumayan derken şükür tamamlandı duan Bu hatim ne kadar zor tamamlandıysa Rabbim dileklerini de o kadar kolay nasip etsin inşallah, lütfen gönül koyma İnşallah dualarının oldu şükrünü de birlikte yaparız ❤
sıra @Meltemmelo9292 ye geçti, canım duanı paylaşır mısın okumanı başlatayım

Merhabalar ,

Öncelikle 1. Sıradaki arkadaşımın duaları tez zamanda kabul olur İNŞALLAH.

Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirahim
Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

Allahım 6 aylık bebeğimin yüzü suyu hürmetine ve okuduğumuz ya fettah isminin yüzü suyu hürmetine Eşim Volkan’ın kalbine öyle bir aşk ver ki bana karşı bensiz bir saniye bile duramasın, aklı da gönlü de bana çevrilsin, kalbine merhamet gelsin hidayete ersin , yuvasını kurtarmak için her şeyi yapsın , sen hayırlısı ile kalplerimizi tez zamanda tekrardan birleştir . Eşim Volkanın bana büyük bir aşk ile , pişmanlık ile, özlem ile geri dönmesini , inadından öfkesinden kurtulmasını , yumuşamasını hayırlısı ile yuvama geri dönüp eşim ve bebeğimle çok mutlu olmamı , ailemin de gönül rızası ile yuvama geri dönmemi, yaşadığım tüm sıkıntılarımdan tez zamanda kurtulmamı feraha kavuşmamı nasip eyle Rabbim . Amin amin amin

Şimdiden Allah hepinizden razı olsun.

Amin inşaallah canım hepimiz burda dualarımızın şükrünü yaparız hepinizden Allah razı olsun rabbim hepimizin gönlünden ne geçiyorsa biran önce gerçekleştirmeyi nasip etsin

Sayı aynı değil mi başlıyorum okumaya rabbim dualarını kabul etsin inşaallah eşin öyle büyük bir aşkla geri dönsün ki senibile şaşırtsın rabbim yuvanızdan huzuru mutluluğu sevgiyi ve en önemlisi de aşkı eksik etmesin

Dua sırası M MeltemMelo de. Duası:Allahım 6 aylık bebeğimin yüzü suyu hürmetine ve okuduğumuz ya fettah isminin yüzü suyu hürmetine Eşim Volkan’ın kalbine öyle bir aşk ver ki bana karşı bensiz bir saniye bile duramasın, aklı da gönlü de bana çevrilsin, kalbine merhamet gelsin hidayete ersin , yuvasını kurtarmak için her şeyi yapsın , sen hayırlısı ile kalplerimizi tez zamanda tekrardan birleştir . Eşim Volkanın bana büyük bir aşk ile , pişmanlık ile, özlem ile geri dönmesini , inadından öfkesinden kurtulmasını , yumuşamasını hayırlısı ile yuvama geri dönüp eşim ve bebeğimle çok mutlu olmamı , ailemin de gönül rızası ile yuvama geri dönmemi, yaşadığım tüm sıkıntılarımdan tez zamanda kurtulmamı feraha kavuşmamı nasip eyle Rabbim . Amin amin amin

İsmim MELTEM bu arada

Şimdiden Allah hepinizden razı olsun.
Kişi başı 23.912 okuyoruz
Meltem 23.913 okuyor.
01.09.2019 saat 23.00' da herkes tamamlasın
1. @Tospaagtd
2. @Meltemmelo9292
3. @Huzura meftun
4. @Goldenpanthera
5. Uraniaaflora
6. @yeniuye01
7. @talena
8. @söz-yazı
9. @Beklenen2
10. @sweety girll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…