239.121 Fettah mucizesi

Bir defa 14.000 civarındaydım zikirmatiğim silindi:skandal: tekrar başladım 9.000 civarındaydım zikirmatiğim kayboldu :KK34: vardır bir hayır dedim parmaklarımla tek tek sayıyorum bu yüzden çok aktif olamadım kusuruma bakmayın 🤷🏻‍♀️

Bir defa 14.000 civarındaydım zikirmatiğim silindi:skandal: tekrar başladım 9.000 civarındaydım zikirmatiğim kayboldu :KK34: vardır bir hayır dedim parmaklarımla tek tek sayıyorum bu yüzden çok aktif olamadım kusuruma bakmayın 🤷🏻‍♀️
200 küsur sayfa olduğu için tüm sayfaları okuyamadım. Aslında ilk sayfaya editleme yaparak neler yapılması gerektiğini yazsanız daha kolaylık olmaz mı? 🤗 Ben şimdi başlayacağım ama arkadaşımızın niyeti ne bilmiyorum mesela. Açıkçası eksik bir şey de yapmak istemem. Ya fettah zikrine başlamadan önce yapmam gereken nedir? Nasıl niyetleneceğim?

Arkadaşlar bayram sebebiyle memlekete giidp telefonumu denize düşürdüm ve arızalandı bayramdı tatildi derken izinliydüm iş yerinden istanbula yenı döndüm böyle olacagını düşünememiştim baştan tatilim okurum dye dişündüm affınıza sığınarak özürlerimi diliyor ,baştan böyle niyetlenmediğimi bilmenizi isterim çalıştıgım ve evli oldugum için cok yuksek sayıda okuma yapamıyorum ama eger verırsebiz banada adet gönülden okurum

200 küsur sayfa olduğu için tüm sayfaları okuyamadım. Aslında ilk sayfaya editleme yaparak neler yapılması gerektiğini yazsanız daha kolaylık olmaz mı? 🤗 Ben şimdi başlayacağım ama arkadaşımızın niyeti ne bilmiyorum mesela. Açıkçası eksik bir şey de yapmak istemem. Ya fettah zikrine başlamadan önce yapmam gereken nedir? Nasıl niyetleneceğim?
Canım 1. kişideyiz, ve tekrar açıklama yaptım 🙂 200 sayfanın yeni liste ile ilgisi yok diğer okuma listelerimiz😌 birkaç mesaj geri giderek bakmak gerekiyor 🙂 takip edelim ki tek tek her şeyi herkese anlatmak yerine buraya yazıyoruz ve herkes ona göre uyguluyor🙂

X