239.121 Fettah mucizesi

Duam
İsmim TUĞÇE
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım yüce Rabbim sen TUĞÇE arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu huzurlu hayırlı uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde Tuğçeyi çok sevicek gözünden bile sakınacak Tuğçenin çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi Tuğçe arkadaşımıza nasip et Allahım .Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun Tuğçe arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin sen ol dersen olur inşallah .allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed AMİN.
Bu ne güzel bir dua maşallah
11.000 tane ya fettah okudum tamamlamaya çalışıyorum

Benim henüz 8000 oldu arkadaşlar yarın akşama yetişmem biraz zor gibi bilginiz olsun müsait oldukça okumaya çalışıyorum inşaAllah perşembe gibi tamamlamaya çalışacağım bir aksilik olmazsa.

Goldenpanthera canim arada bu topige bakiyorum allah razi olsun böyle güzel seylere vesile oluyorsun.

Bende katilmak istedim ama siralamada bi karisiklik bise olmustu katilamadim.

Bende kendim okumaya basladim bunu. Tek basima tamamlamam baya uzun sürecek galiba ama bitirecegim insallah baya uzun sürüyor.

Benim sormak istedigim sen ilk sayfada yazmissin 20 kisinin duasi kabul oldu diye. Hatim bittikten sonrami kabul oldu yada okuma esnasindami nasil oldu anlatabilirmisin zahmet olmazsa ?

Ben normal besmele cekerek basliyorum ya fettah ismini söylüyorum siz burada dua yazmissiniz onu ben en sondami söylicem kendim icin olani ?

Cok kötü oluyorum cok üzülüyorum saatlerce agliyorum gözlerim sisiyor elimden dua etmekten baska birsey gelmiyor böyle umut veren seyler okudukca iyi geliyor. Cok uzun oldu hakkinizi helal edin.

vuslatahasretim vuslatahasretim canım okurken de kabul olanlar oldu, bittikten sonra da🤗 Bebeği olmayanların Allah'a şükür evlatları oldu. 👉🤲Benim bir arkadaşım vardı. Evlenememişti yaşı ilerlemişti şartları iyi değildi, ögretmen ve atanamadi.Buraya üye değil. Duasını da ben yazdım buraya listeye kattım okudu. Okuduk 1 yıl sonra ülkenin diğer ucunda yaşayan bir öğretmen ile tanıştı, karakterleri aynı birbirinin 🌺🌺şimdi 1.5 yıllık evliler Allah bir yastıkta yaşlanmayı nasip etsin.
Benim ise diplomam sertifikalarım vardı puanlarım yüksekti ama bir şey olmuyordu. Bana bir yol aç dedim. Şuan atanma arifesinde bir öğretmenim🤗

vuslatahasretim vuslatahasretim canım okurken de kabul olanlar oldu, bittikten sonra da🤗 Bebeği olmayanların Allah'a şükür evlatları oldu. 👉🤲Benim bir arkadaşım vardı. Evlenememişti yaşı ilerlemişti şartları iyi değildi, ögretmen ve atanamadi.Buraya üye değil. Duasını da ben yazdım buraya listeye kattım okudu. Okuduk 1 yıl sonra ülkenin diğer ucunda yaşayan bir öğretmen ile tanıştı, karakterleri aynı birbirinin 🌺🌺şimdi 1.5 yıllık evliler Allah bir yastıkta yaşlanmayı nasip etsin.
Benim ise diplomam sertifikalarım vardı puanlarım yüksekti ama bir şey olmuyordu. Bana bir yol aç dedim. Şuan atanma arifesinde bir öğretmenim🤗

Cok tesekkür ederim canim cok sagol allah razi olsun umut oldu bana suan 31 bin civarindayim ben kendimde.

Cok güzel örnekler yazmissin masallah. Allah hepimizin duasini kabul etsin insallah. Daha bu kadar bastayken kabul olurmu bilmiyorum olsada olmada insallah tamamlayacagim bunu.

Insallah yakin zamanda vesile olur. Kendiminkini bitireyim insallah katilirim gruba.

Dua sırası 1. 5 528mucizemmm 'de.
İsmim TUĞÇE
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım yüce Rabbim sen TUĞÇE arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu huzurlu hayırlı uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde Tuğçeyi çok sevicek gözünden bile sakınacak Tuğçenin çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi Tuğçe arkadaşımıza nasip et Allahım .Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun Tuğçe arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin sen ol dersen olur inşallah .allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Amin
1. @Tospaagtd 23.913
2. @Meltemmelo9292 23.912
3. @Huzura meftun 23.912
4. @Goldenpanthera 23.912
5. @Uraniaaflora 23.912
6. @yeniuye01 23.912
7. @talena 23.912
8. @sozyasi 23.912
9. @Niran Nevra 23.912
10. @gokyuzu_ 23.912
Canım talena talena arkadaş girmiyor galiba onun duasını ne yapıcaz

1. 5 528mucizemmm
2. M MeltemMelo
3. H Huzura meftun
4. Goldenpanthera Goldenpanthera
5. Uraniaaflora Uraniaaflora
6. @yeniuye01
7. talena talena
8. gozyasi gozyasi
9. @Niran Nevra
10. @gokyuzu_
Listemiz bu şekilde arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz ❤ okumayı başlayacağım sayı 23.912 düşüyor herkese. Sayı yüksek olduğu için 1 hafta süre verebiliriz. Daha hızlı okuruz derseniz 5 güne indiririz.
5 528mucizemmm duanı paylaşır mısın canım okumayı başlatalım
23.912 adet ya fettah 5 528mucizemmm Allah dualarını kabul etsin inşallah

X