239.121 Fettah mucizesi

1. 5 528mucizemmm
2. M MeltemMelo
3. H Huzura meftun
4. Goldenpanthera Goldenpanthera
5. Uraniaaflora Uraniaaflora
6. yeniuye01 yeniuye01
7. talena talena
8. gozyasi gozyasi
9. Handandandan Handandandan
10. G gokyuzu_
Listemiz bu şekilde arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz ❤ okumayı başlayacağım sayı 23.912 düşüyor herkese. Sayı yüksek olduğu için 1 hafta süre verebiliriz. Daha hızlı okuruz derseniz 5 güne indiririz.
5 528mucizemmm duanı paylaşır mısın canım okumayı başlatalım
Tamam canım paylaşıyorum 3 gün sizce daha iyi olmaz mı 1 hafta çok uzun süre esmaül hüsna olduğu için hemen ilerler

1. 5 528mucizemmm
2. M MeltemMelo
3. H Huzura meftun
4. Goldenpanthera Goldenpanthera
5. Uraniaaflora Uraniaaflora
6. yeniuye01 yeniuye01
7. talena talena
8. gozyasi gozyasi
9. Handandandan Handandandan
10. G gokyuzu_
Listemiz bu şekilde arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz ❤ okumayı başlayacağım sayı 23.912 düşüyor herkese. Sayı yüksek olduğu için 1 hafta süre verebiliriz. Daha hızlı okuruz derseniz 5 güne indiririz.
5 528mucizemmm duanı paylaşır mısın canım okumayı başlatalım
Duam
İsmim TUĞÇE
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım yüce Rabbim sen TUĞÇE arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu huzurlu hayırlı uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde Tuğçeyi çok sevicek gözünden bile sakınacak Tuğçenin çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi Tuğçe arkadaşımıza nasip et Allahım .Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun Tuğçe arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin sen ol dersen olur inşallah .allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed AMİN.

Dua sırası 1. 5 528mucizemmm 'de.
İsmim TUĞÇE
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım yüce Rabbim sen TUĞÇE arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu huzurlu hayırlı uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde Tuğçeyi çok sevicek gözünden bile sakınacak Tuğçenin çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi Tuğçe arkadaşımıza nasip et Allahım .Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun Tuğçe arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin sen ol dersen olur inşallah .allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
Amin
1. @Tospaagtd 23.913
2. @Meltemmelo9292 23.912
3. @Huzura meftun 23.912
4. @Goldenpanthera 23.912
5. @Uraniaaflora 23.912
6. @yeniuye01 23.912
7. @talena 23.912
8. @sozyasi 23.912
9. @Niran Nevra 23.912
10. @gokyuzu_ 23.912

Tamam canım paylaşıyorum 3 gün sizce daha iyi olmaz mı 1 hafta çok uzun süre esmaül hüsna olduğu için hemen ilerler
3 gün ağır gelir ama 5 güne bitirebiliriz denirse ,yani günlük 4.800 civarı okumak gerekir, bana uyar🙂
Baska dualarda okdugun icin 3 gune kendi adima.soz veremem 17 bin ya selami bile 3 gunde zor.okuyablmistm tek basima
Tek başına olunca zor oluyor aynen 🙂

Merhaba arkadaşlar ben gün içi çalışıyorum akşamları okuyacağım ancak 5 gün beni biraz zorlayabilir. 1 hafta daha uygun bana.

Birde cumartesi başlanmış ama benim bu gün okuma fırsatım ancak oldu keşke herkes onay verdikten sonra başlansaydı.

X