239.121 Fettah mucizesi

Canım merhaba, aslında bu gruba yetişip de sonda kalsaydın sıranızı değişelim diyecektim ama buraya yetişmemiş. Aklımızda olursun duanıza katarız önemli olan niyet zaten Goldenpanthera Goldenpanthera un duası epey kapsamlı
Saol canim Allah razi olsun ama yetistim zaten bu gruba hatta duami da okudum bile 😘

41 .siradayim da listenin en guncel halinde kac bilmiyorum sonradan 3 kisi daha eklenmisti sanirim
[/QUOTE]

O zaman listede isen sıramı seninle değişebilirim, 6ncı sıradayım ben

Saol canim Allah razi olsun ama yetistim zaten bu gruba hatta duami da okudum bile 😘
Önceden haberim olsa ben de yerimi sana verirdim ama kardeşim 17. Sırada onunla senin yerini değiştiririm sorun olmaz:) ama dediğim gibi sıraya odaklanma 'oldu şükrünü yapıyoruz ' öyle büyük bir mutluluk ve şevkle çek bir de bende bir dua var onu da vereyim sana, ben yaparken çok ağladım böyle kendiliğinden akıyorgöz yaşlarım 1-2 gün sonra Allah bana kabul ettiğinin haberini gönderdi alakasız bir arkadaşım rüyasında görmüş anlamına baktım duama birebir cevap:KK36::KK200::KK35:

Önceden haberim olsa ben de yerimi sana verirdim ama kardeşim 17. Sırada onunla senin yerini değiştiririm sorun olmaz:) ama dediğim gibi sıraya odaklanma 'oldu şükrünü yapıyoruz ' öyle büyük bir mutluluk ve şevkle çek bir de bende bir dua var onu da vereyim sana, ben yaparken çok ağladım böyle kendiliğinden akıyorgöz yaşlarım 1-2 gün sonra Allah bana kabul ettiğinin haberini gönderdi alakasız bir arkadaşım rüyasında görmüş anlamına baktım duama birebir cevap:KK36::KK200::KK35:
Bende istiyorum canım o duayı :) :dua:

41 .siradayim da listenin en guncel halinde kac bilmiyorum sonradan 3 kisi daha eklenmisti sanirim
O zaman listede isen sıramı seninle değişebilirim, 6ncı sıradayım ben
[/QUOTE]
Ayyyy Allah razi olsun yaaa cok tesekkur ederim Allah sanada insaallah gönlünün muradini verir.😍😍

Valla super olur oyle yapmaya calisiyorum ama icimde hep bir korku var bu 4.olcak insaallah bu sfer tamamina erdirir

Lütfen bende istiyorum o duayı☺️

X