Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 23 yaşındayım göğüslerim çok küçük :(

kızlar ben 24 yaşındayım 4 yıldırda evliyim evlenince büyür ayakları hep yalan haberiniz olsun annemde öyle derdi benimkiler hala büyümedi okadar çok istiyorum birazcık büyüsün am olmuyor magic formun sütyenleri gerçekten güzel 4 yıldır kullanıyorum ama bikini giyerken herşey meydaana çıkyor yani olamayan şeyler meydan çıkıyor ben napacam bilmiyorum ilç alım dedim onun hakkaındada kimse iyi şeyler yamıyo eger yapıpta memnun kaldıgınz şeyler varsa banada söyleyin ben deyapim

Aslında abartmadan inanarak herşeyi yapıyorum.
Küçü kullanıyorum düzenli olarak ve rezene cayı günde 1 fincan
Karışık bitki çayları bir fincan içiyorum içlerinde gögüse iyi gelen birkaç ot var diye...
Haftada 2 bazen 3 kez masaj yapıyorum duştan sonra her gögüse 100 kez dairesel hareket şeklinde...
Gögüs kasları içinde gün içinde birkaç kez mutfagı banyoyu temizlerken o da el bezi temizlik yaparken temizlik bezlerini sıkarak aynı zamanda gögüs egzersizleri yapıyorum hepsi bu.
Ama en önemlisi büyüyeceklerine en başından beri ıNANDIM VE ıNANMAYA DEVAM EDıYORUM...
Cnm bunları dene sonuçta bizlerde aynı durumdayız ve ben cok faydasını gördüm.
Sende bunları yaparsan en gec 15 gün içinde dolgunluk göreceksin.
Bu arada küç kara üzüm cekirdegi aktarlarda satılıyor.
Gün içinde 1sabah ve akşam 1 tatlı kaşıgı küçü alıp suyla yutacaksın.
Ayrıca taze kara üzüm cekirdegi cok daha etkili.
Cekirdeklerini iyice ezerek cignersen cok faydasını görürsün.

arkadaşlar bnmde göğüslerim 75B 25 yaşımdayım daha önce büyük olsalardı diye aklımdan geçirsemde böyle de mutluyum bikinimden açık giyinmekten kendimi geri almıyorum...

fincan kapatma mevzusu ergenlik döneminde uygulanan bence batıl bir şey bende tas kapattım annemin ve teyzemin ( 90 ) maşallahları olmasına ve tas kapatmış olmama rağmen bnmkiler 75 cik :)

evlenince büyür konusu da ellenmesiyle ilgili kendinizin yapması gereken masajı düzenli sex hayatı ile erkeğiniz yapmış oluyor a denk geliyor kanımca :)

kilo aldığınızda büyüyor elbetteki ama vücudunuz dengeli her yerine kilo alıyorsa göğsünüzde bundan payını alıyor ve sizi mutlu ediyor. bnm gibi kalçanız ve göbeğinize kilo yerleşiyor göğsünüz hala bahtsız bedevii oynuyorsa kilo almak tipinizi bozmaktan başka bişey değil.

cerrrahi olarak kendi kasınızdan göğsünüze enjekte edilmesi yaklaşık 3000 euro gibi bir bedel hem maddi yük hem cerrahi uygulama istemeyen için uzak görünüyor.

erkeğe göre "avuc içini doldursun yeter" diyenler var, benim elim de bayan eline göre büyük bnmkiler kendi avcumu dolduruyor. erkeğimin küçük göğsümden yana bir şikayeti yok...ama yine de fazla mal göz çıkarmaz diyerek buradan okuduğum küç ve düzenli masaj ı doğal olduğu için uygulayacağım...

tek fukaralığımız göğüsten yana olsun napalım :S

ya bende küç yok ama kara üzüm war kuru vede çekirdekli ben ondan yemeye başladım tadıda gayet üzüm gibi taptatlı güzel yani vede dolgunlaştı göğüslerim hafifte acıyolar büyücekler herhalde

Doğal yollarla büyütüyoruz küç bitkisel yağlarla masaj hem daha kolay hemde zararsız isterseniz büyütürsünüz pozitif düşünün we isteyin oluyo kızlar sewgileropuyorumnanaktan

Yaa kizlar, kucuk gogsun gozunu seveyim!! Benim goguslerim 80 ama goguslerim dik ve yukarda oldugu icin cok Buyuk gibi duuyorlar. Suturnsiz gezebilmek hayal, O kadr cok agriyor ki.. Hele kosmak bir hayal resmen canim yaniyo. Rahat rahat dekolte giyemezsiniz tamm guzel duruyor ama ben burdayim diyee bas baaaas bagiriyorlar. Siz kucuk goguslulere ozeniyorummmm(

öle deme lolifercim yaa senağlama bizde büyük qöqüslere özenioruz :çok üzgünüm: küçük olacaqına büyük olsun daha iyi bence .. :gitme:

canım ama bı kucuk gogus var bıde hıc olmayan duz gogus var yanı kaydirigubbakcemile3 o yuzden azda olsun bı gogus sahıbı olmak ısteyenler var burda oyle buyuk ıstemıyoruz kı gercekden buyuk gogusun zorlugu da vardır tabıkı ama hıc gogusu olmayan bırının de pıskolojısı cok kotu durumda oluyo malesefsenağlama

Imkan olsa da gogusleri degis edebilsekkk:))

oyle olsa verecek sıkaeyetcı ınsan cok cnm valla neden ıstemıyosunuzkı yaa guzelım allah vergısı dogal goguslerı yaadelikafaduldendelikafadulden

Lolifercim sen dogal gögüs kücültme yöntemlerine baksana belki sana yardimci olacak birseyler bulursun...:))

ya arkadaşlar benimde göğsün çok küçük evlendim çocuk doğurdum hala küçük bana bir faydası olmadı ha evlenipte büyüyen var ama bu da bünye işi demekki CADIARZU

Kimisi kücük olmasindan yanar kimisi de büyük olmasindan herkezinki ayni yasta 85 lik olsa hic sorun olmiyacak mutlu mesut gecinip gidecezzz....

O dertten biz de yaniyoruz canimm ama elbirligiyle artik büyütecezz kararliyiz degil mi kizlarr??

Cook haklısın cnm.
Benimde boyum uzun 1,73 hele uzun boyda minik gögüs daha kötü duruyor.
Ufak tefek olsak gögsümüz de ona göre küçük derdik ama.
Her yer gelişmişken bir gögüs olmayınca kötü oluyor.

merhaba
benimde böyle bir sıkıntım vardı ve cok arastırdım en sonunda bu sorundan kurtuldum.Bitkiselada diye bir firmadan gögüs büyütücü ve dikleştirici aldım cok memnun kaldım 2 ayda 3 beden büyüme sağladı. yardımcı olabilirim bu konuda.tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…