23 nisanda kıbrıs

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar ve turon9 yetkilisi 23 nisanda şuan 2 aylık ozaman 7 aylık olacak kızımla ailecek kıbrısa gitmek istiyoruz. o tarihde hava oralarda nasıl olur. gördüğüm kadarılayla çocuk dostu otel çok az hatta göremedim. birde merak ettiğim bi konu daha var neden kıbrıs otellerinin çogu yarım pansiyon.

canım bir kere kıbrısa gidince otelle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsin.çünkü türkiyedeki oteller gibi değil ve aşırı pahalı.sabah kahvaltısı ve akşam yemeği veriyorlar çeşit çok az.herşeyden ücret alıyorlar

canım bir kere kıbrısa gidince otelle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsin.çünkü türkiyedeki oteller gibi değil ve aşırı pahalı.sabah kahvaltısı ve akşam yemeği veriyorlar çeşit çok az.herşeyden ücret alıyorlar

aslında hiç gitmek istemiyorum eşim çok gitmek istiyo hersene nereye gidileceğine ben karar veriyorum bu senede o kıbrısı isteyince şımarıklık yapmak istemedim gönlünü kırmak istemedğimden ama herkez kıbrısla ilgili aynı şeyleri söylüyo bunları okutturayım bari

Merhaba Seherjik;

Belirtmiş olduğunuz tarihlerde Kıbrısta hava, Türkiye'ye göre mevsim normalleri üzerinde olacaktır.Hava sıcaklığı tahmini olarak 22-26 derece arasında değişiklik gösterecektir.Kıbrısta şu an yoğun turizm dönemi geride kaldığı için, yoğunluğun fazla olmaması sebebiyle otellerin büyük bir kısmı masraflarını en aza çekebilmek amacıyla yarım pansiyon hizmet vermektedirler.Bu durum sezon itibarı ile bazı otellerde Herşey Dahil yada Tam Pansiyon - Tam Pansiyon plus a dönecektir.O tarihte 7 aylık olacak olan kızınızla en rahat edebileceğiniz oteller; Acapulco, Kaya Artemis, Salamis By Conti olacaktır.Girne merkeze yakın olsun istiyorsanız Acapulco yu değerlendirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Evet Kıbrısta genel olarak yarım pansiyon uygulanıyor ama kaya Artemis tam pansiyon plus uyguluyor. Birçok otelden güzel, konforlu, plajı güzel, aktivite çok ama tek sorun şehre oldukça uzak, arabasız gezmek sorun.
Başka yerlerdeki gibi araba da kiralayamıyorsun çünkü trafik soldan.
Bence eğer oyun falan oynamaya niyetiniz yoksa 7 aylık bebekle Kıbrısı hiç tercih etmeyin.

biri kıbrısmı dedi :kedi: acapulco tek favorim plajı sehre yakınlığı fln bir mersinli olarak bilirim hava cok guzel olur ama bebekle pek tavsiye etmem kıbrısı

arkadaşlar araştırmalarım ve sizin sayenizde kıbrısa gitmekden vazgeçdik hekes bebekle olmıyacagını söylüyor bi bildiğiniz vardır diyerek vazgeçdikkkkk hepinize teşekkürler

Merhaba Seherjik;

Gitmek istediğiniz alternatif bir bölge varsa onunla ilgili yardımcı olalım Size.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X