21.01.2009 Bugun üye olan arkadaslar hosgeldiniz

slmlar bnde yeni geldim lise son sınıf öğrencisiyim bu siteyi önceden takip ediyordum zaten. fek fazla takılamasamda umarım ii vakit geciririz

merhaba bende yeniyim. 32 haftalık hamileyim.bu sitede çok güzel paylaşımlar var.aranızda olmaktan çok mutluyum

Bende Merve. Aranızda olduğum için çok mutluyum.

Şuan sözlüyüm,umarım en yakın zamanda eveleneceğim =)

Tekrardan herkese Merhaba...

slm bende yenı uyeoldum bu sıteyegırdıyımesevınıyorum ve guzel gunlergecıreceyıme inanıyorum herkeseguzel gunlerdıler mutluyıllar gecırmelerını temenlıederım

Merhaba ben Hülya..galiba ben yaşortalamasının biraz üzerindeyim :) Yaşım 43.İzmirliyim,ama 24 yıldır İstanbul'da yaşıyorum 2 çocuk annesiyimBeni de aranızda bi abla olarak kabul etmek isterseniz,artık bende buradayım :)

Bende 21 ocak'a dahil oldum az bir süre kala:) bende geldim nette dolanirken gördüm siteyi cok begendim burda olmaktan gayet mutluyum benide araniza alirmisiniz?

Merhaba

Bu faydali siteye bugun bende üye oldum umarim kabul edersiniz :)
Yurtdisinda yasiyorum. evliyim iki oglum bir kizim var. Vakit buldukca buradayim.

a.s. aslında bende yeni üye sayılmam ama bir türlü kendimi tanıtamadım ben 30 yaşındayım 2 kızım 1 de oğlum var ev hanımıyım neti çok seviyorum bundan sonra inş ben sık aranıza katımaya çalışacağım herkese sevgiler:enbuyukkk:

X