2025 Nisan anneleri

Muhtesem16

Allah var gam yok..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
292
254
Merhaba hanımlar benim sat 15 Haziran ve reglime 1 hafta kala midemde ağrı ve sanki taş yutmuşumda batıyor gibi degisik hisler vardi ve bi kaç gün sonra aşırı açlık hissetmeye başladım bugün reglime 1 gün varken sabah bulantısı yaşayıp kustum. Eşime test almasını söyledim ve aldı geldiğinde hemen testi yaptım ve pozitif çıktı. 2025 Nisan anneleri postu yoktu ben açayım dedim bana arkadaş olacakları sabırsızlıkla bekliyorum 🌹🌹🥰

Merhabalar hayırlı uğurlu olsun gebeliğiniz Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Benim bat a 10 gün var bugün arada test yapıyorum ama çıkmıyor tabiki :) heyecanla gün sayıyorum ben de inşallah ben de bu grupta yerimi alırım . Çok sevgiler🥰🥰🥰

Merhabalar kızlar ☺️ benim de SAT 21 Haziran. Bugün regl olmam gerekiyordu, olmadım. 3 gün önce test yaptım, silik çizgiyi görünce bir ümitlendim 🥰. Yarın İnşallah hcg değerlerime bakacağım. Buradan yazarım sonuçları. Kızlar, özellikle bu dönemde birbirimizin tecrübelerimizi paylaşalım lütfen 🙏. Şahsen ben bir aksilik olduğu zaman internete bakıyorum ve çok tedirgin oluyorum 😁. Bir anormallik varmış gibi geliyor. Şuan uykumdan uyandım mesela heyecandan mı ne uyuamıyorum🙃. İnşallah rabbim hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucağına almasını nasip eder.

Sizin için de çok sevindim sonucunuz çıkınca bizimle paylaşın. Ben bugün miratech marka erken gebelik testi yaptım bence predictor kadar hassas bir test o da. Şimdilik göremedim çizgi ama nedense içimde büyük bir umut var bu ay😇

20240716_101810.jpg

Sizin için de çok sevindim sonucunuz çıkınca bizimle paylaşın. Ben bugün miratech marka erken gebelik testi yaptım bence predictor kadar hassas bir test o da. Şimdilik göremedim çizgi ama nedense içimde büyük bir umut var bu ay😇
Teşekkür ederim. Ayy İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum 😇. Dün sarı yeşimsi akıntım oldu. Bir sürü araştırma yaptım, her yerde farklı bilgi yer alıyor. Ondan önceki gün üşütmüş gibi olmuştum, dedim bu yüzdendir ve hemen çorap giydim, sıcak şeyler içtim. Gece yatarken bile çıkartmadım çorabımı Rabbime şükürler olsun bugün görmedim. Lütfen siz de soğuğa karşı tedbirli olunuz. Sıcaktan gelip klimaya yapışmak 😄, soğuk su içmek gibi alışkanlığım vardı. Artık ufacık şeylere bile dikkat etmeye çalışıyorum 😂.

Teşekkür ederim. Ayy İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum 😇. Dün sarı yeşimsi akıntım oldu. Bir sürü araştırma yaptım, her yerde farklı bilgi yer alıyor. Ondan önceki gün üşütmüş gibi olmuştum, dedim bu yüzdendir ve hemen çorap giydim, sıcak şeyler içtim. Gece yatarken bile çıkartmadım çorabımı Rabbime şükürler olsun bugün görmedim. Lütfen siz de soğuğa karşı tedbirli olunuz. Sıcaktan gelip klimaya yapışmak 😄, soğuk su içmek gibi alışkanlığım vardı. Artık ufacık şeylere bile dikkat etmeye çalışıyorum 😂.
Allah sağsalim kucağınıza versin inşallah. Artık yalnız değilsiniz tabi bi can var içinizde elinizden geldiğince dikkat edin kendinize. Folik asite şimdiden başlasaydınız hemen.

Evet burdan birbirimize yardımcı olalım bu benim 3. Hamileligim o yüzden biraz tecrübeliyim tabi ama yinede her hamilelik birbirinden farklı mesela bunda çok erken başladı belirtiler şaşırıyorum o yüzden evet sıcak tutmaliyiz kendimizi ama bu sıcaklarda nasıl mümkün olacak bilmiyorum

Allah sağsalim kucağınıza versin inşallah. Artık yalnız değilsiniz tabi bi can var içinizde elinizden geldiğince dikkat edin kendinize. Folik asite şimdiden başlasaydınız hemen.
Önce bir doktora görünmek istiyorum daha çok küçük olduğu için 2 3 hafta beklemek istiyorum erken gidip moral bozukluğu yaşamamak icin

Eve folik asit önemliymiş, aslında doktorum 1 ay öncesinden başlamam gerektiğini söyşemişti. Hatta hamilelik planlarken 2 ağ öncesinden diye okumuştum yavru

Evet burdan birbirimize yardımcı olalım bu benim 3. Hamileligim o yüzden biraz tecrübeliyim tabi ama yinede her hamilelik birbirinden farklı mesela bunda çok erken başladı belirtiler şaşırıyorum o yüzden evet sıcak tutmaliyiz kendimizi ama bu sıcaklarda nasıl mümkün olacak bilmiyorum
Ayyy çok güzel ya ender tecrübelerinizi bizimle paylaşırsınız o zaman 🥹. İnşallah siz de yavrunuzu sağlıcakla kucağınıza alırsınız. İsteyen herkesin hamilelik süreci hafif geçer umarım.

Çok haklısınız her hamilelik bir birinden farklı hatta corona sonrası doktorlar bile şaşırmış durumda. Bazı şeyleri açıklayamıyorlar maalesef. O yüzden artık önce kendi bedenimi dinleyip anlamaya çalışıyorum 😂😂. Doktor tahlil istemeden, ya da diğer birimlere göster demeden sonuçlarla gidiyorum. Bayan çok bilmiş gibi 😂

Ben de göremedim. Ben 5 gün öncesinden yapmıştım sabredemeyip. Boşu boşuna psikolojimi bozuyordum.

Ben de göremedim. Ben 5 gün öncesinden yapmıştım sabredemeyip. Boşu boşuna psikolojimi bozuyordum.
Testleri internetten ucuza alıp stok yaptığım için elimde bolca test var ara ara yapıyorum🤭bugün aynısından 3 tane yaptım 3 ünde de bölge görüyorum ben daha önce hiç görmemiştim. Bakalım yarın sabah yapayım bitane daha o zaman belli olur. Biliyorum erken ama resmen hobim oldu benim test yapmak bu ay moralimi debozmuyırum zaten erken olduğu için. Beni düşündüğün için teşekkür ederim🥰

Önce bir doktora görünmek istiyorum daha çok küçük olduğu için 2 3 hafta beklemek istiyorum erken gidip moral bozukluğu yaşamamak icin
Siz deneyimlisiniz, ufak sıra dışı belirtilerin vs sizi korkutma ihtimali düşüktür 🙈. Biz yeni olduğumuz için ufak bir akıntı olsun hemen panikliyoruz, dolayısı ile içimizi rahatlatacak sonuç hcg. Sanki düzenli yükselirse herşey yolundaymış gibi gelecek 😃.

Eve folik asit önemliymiş, aslında doktorum 1 ay öncesinden başlamam gerektiğini söyşemişti. Hatta hamilelik planlarken 2 ağ öncesinden diye okumuştum yavru
Ben yaklaşık 6 aydır deniyorum olsun diye 6 aydır da folik asit kullanıyorum zaten bir zararı yok siz de bence bugün alın eczaneden içmeye başlayın doktor da iyi yapmışsın derbüyük ihtimalle ilk kontrole gittiğinizde. Bir de ne olur ne olmazdoktor için çok beklemeyin bana kalırsa çünkü bazen düşük tehlikesi görürlerse Progestan verip bebeği korumaya alıyorlar.

X