Popüler Konu 2025 -2026 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Olacak ASSOSyal ASSOSyal 'im olacak. Buraya kadar geldin bu kadar emek boşa mı gitsin? Bizim kurumda düz memur bir kız vardı geçenki aile bakanlığı alımında asdep (sosyoloji) olarak atandı. Kadın sığınma evine vermişler. Evrak işi yapıyormuş. 85 ile atanmış puanını sordum. 1 yıl boyunca kendimi eve kapattım internetten video dinledim, dershaneye sadece denemelere yazıldım diyor. Aynı puanla önce bizim kuruma sonra da işte süresi bitmeden Nisan Mayıs gibi yeni kurumuna atandı. Darısı sana olsun inşallah.
Hatırlıyorum seni. Kpss ye hazırlanıyordu demi. Yeni mi atandım. Hayırlı olsun. Ders çalışma şartların da zordu sanki. O muşi acaba. Yanlış mi hatırlıyorum kj

Hatırlıyorum seni. Kpss ye hazırlanıyordu demi. Yeni mi atandım. Hayırlı olsun. Ders çalışma şartların da zordu sanki. O muşi acaba. Yanlış mi hatırlıyorum kj
Doğru hatırlıyorsun kuzum, arkadaşımız atandı şükür 🤲 minicik kendine kadar yeni bir hayatıvar🥰🍒🫶

X