2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Idrar testı yapmışmıydın pekı

Meraba kızlar benimde 16 Şubat transferimfi 4 senedir donuklar di :) kızım var tüp bebekle olan bunları yaptık bugün 6 günüm idrar testi yaptım silik çizgi çıktı inanamadim 1 daha yaptım gene silik yarın kan vermeyi düşünüyorum kizimdada 7ci gün yapmıştım silikte sonucum 30 çıkmıştı çok şükür oldu :)

Hep sivi tukettim kayisi kurusu erik kurusu kefir süt hic bisy etki etmiyr canm igneyi 2 ye çıkarınca oldu sanki 2 günde bir cikiyrm zorlaniyrm dün zorlndm biraz üzüldüm de bisy olduysa diye o yüzden varsa çok bekleme
Benim progestan dex 2 ydi hem probiyotik kullanıyorum tup bebek doktorum vermişti oksapar girdi ya bende ondan dedim.
Birde göbek deliği aşırı ağrıyor bugün transferin 2.günü

Gözünüz aydın nerde tedavi görüyorsunuz

Belirtilerin varmıydı acaba bende 14 şubat transfwr oldum
Aslında belirti değil de sadece karnimda siskinlim hissediyorum bide hafifi kasık ağrısı progestan dex kullanıyorum göbekten onun vurulduğu yerler açıyor belkide ağrı ondan onun dışında belirtim olmadı canım sen test denedin mi evde

Denedım ama tek cızgı sen yaptınmı pekı evde test

Denedım ama tek cızgı sen yaptınmı pekı evde test
Evet yaptım ben bugun yaptım 6 ci gün çok silik şekilde ikinci çizgi vardı bitanede daha yaptım ondada aynı ama herkezde bir olmaz belki senin beta idrara daha yeni dusecek ben kızımda da aynı yapmiatim ondan dolayı erken uaptim

negatif cıkan arkadaslar cok üzüldüm hayırlısı olsun hakkınızda. kasık agrısı vs yasadınız mı
Evet canım kasık ağrısı bel ağrım vardı markette bile dolaşamıyordum kasık ağrısından mide bulantım bile vardı ama sonuç negatif tamamen bu belirtiler ilaçlardan kesinlikle. Testimin negatif olduğunu öğrendiğim an bile resmen tüm gebelik belirtim vardı ama işte ahh ilaçlar

İnşAllah öyledır inşAllah seninkide tutunmuştur

Evde test yapmışmıydın canım

Benim progestan dex 2 ydi hem probiyotik kullanıyorum tup bebek doktorum vermişti oksapar girdi ya bende ondan dedim.
Birde göbek deliği aşırı ağrıyor bugün transferin 2.günü
Progestan yapiyr bnce bni mahvetti kabizlik göbek deligi agrisi olmadi blki igneler yapiyrdr bn dün göbek deliginin altindn vurduydm igne nasl aciyr smdi bnde 2 ci gün bel ağrısı çok olmuştu

Merhabalr. Ben normal yolla hamile kaldım belki bileniniz olur diye buraya yazmak istedim beta 48 saate 372 den 566 ya yükseldi artış normal mi sizce dış gebelik olabilir mi
hayır canım dış gebelik olamaz dış gebelik çok yüksek artıyor ama 2 gün sonra doktora artık gidebilirsin kese görünebilir. Tam 2 katı artmamış ama inşallah sağlıklı gelişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…