2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Böyle örnekleri görmeye duymaya o kadar ihtiyacım var ki . Elim kolum kalkmıyo sevinemedim de üzülemedim de . O kadar arada bir durum ki
canım kendini bırkama kimyasal da olsa şoyle düşün asla hamile kalamıyorsun diye bir şey yokmuş. rahminde hamile kalmaya engel bir durum değilmiş. ben de yaşadım doktorum negatif olmasından daha iyi demişti

Hakkınızda hayırlısı ben de bugün yarın adet olacağım tedaviye başlayacağım yaşım 30 benim eşim de de sperm sayısı düşük hızımda yavaşlık var benim de tek tüpte sıkıntı var doğal bir gebelik oldu kimyasal dönüştü yedi ay önce işte biz de tüpe karar verdik Fulya Bahçeci‘ye gidiyoruz bana bir tane embriyo söyledi ilk deneme ve yaş genç olduğu için Aslında iki tane daha garanti bence

B

3.gün dondurulmuş embriyo benim ki ben geçen sene hazıranda başladım tedaviye bu ilk transferim bende bugün bel ağrısı başladı hafif kasıklarım da ağrı devam ediyor ama sanırım bel ağrısı bu gün biraz gazla ayakta kaldım diye

evet bir çok yerde bu şekilde olumlu şeyler de görüyorum. Hayırlısı neyse o olsun inşallah

Korkmayın erkek bebeklerde genelde üstüne görme olur

Keşke bende orda başlasyadım özkan beyle görüşmemiz olmuştu çok pişmanım orda başlamadığıma hiç değilsw verdiğim para aldığım hizmete değerdi

Kızlar bugün 7.gün prodoctor erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı
Yaaa benimde hep aklımda var test yapıyım yapmayım…
ama erken canını sıkıpta üzülme biz öğün acildeyken bile bu hafta için erken demişlerdi teste
kan testi daha net o yüzden çarşamba gününü bekliyorum

Ya evet birde prodoctor güvenilir değil dediler filan bende çok modumu düşürmedim o yüzden.
Benim pazartesi kan testi günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…