2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

. Şuan benim maddi durumum orta halli mesela ve 2 çocuk giderlerini tahmin edebilirsin ( bir oyun alanı bile yarım saati 180 tl tek çocuk için ) ama yeni doğacak evlatlarım için yetip yetememe konusuna hiç girmedim. Tam transfer günü eşime bir telefon geldi ve yeni bir iş teklifi hop çocuklarımın rızkı eklendi . Transfer olmasaydım hepsi ikizlerin olacaktı diye düşünme, o zamanda rızkın katlanmasına sebep olmayacaktı belki de yani yeni iş teklifi gelmeyecekti belki de. Anlatabildim mi? İçini rahatlatabilmek için yazıyorum, lütfen yanlış anlama.

Yok canim yanlis anlamiyorum.ben de esimde calisiyoruz.. biz de orta hal sayiliriz. Tabi iyinin iyisi kotunun kotusu var.. elimizden gelen olan ile en iyi sekilde yetistirmek.
Su an duygusalim iyi taraflarina bakamiyorum.
Kizimi alistiriyorum aslinda . 4 kisilik aile olacagiz diyor. O alisti da ben alisamadim kiyamiyorum.
Aslinda yigenim var elimde buyudu. Onla kizimi bile ayiramam. Cocuklari da ayiracak degilim de..yine de kafamda donup duruyor iste.. gecicektir insallah Allah gucunu verir once psikolojik

Canım ya normal gebe kalanlar böyle biz gibi değildir biz her şeyden nem kapıyoruz maalesef. Normal gebelik gibi düşünelim. Benim arkadasım test yaptı pozitifi gördü 2 ay doktora gitmedi. Doğal yoldan olunca böyle relaks oluyorlar. Biz de kendimize onları örnek almalıyız

Ben bu sabah ilk idrarla test yaptım negatif çıktı tabi normal test erken gebelik değil umarım pozitifi görürüm
Merhaba kızlar 7Şubat transferim oldu bugün 8.gün 2gündür test yapıyorum silik çıkıyor acaba olmuş mudur bu arada grup mu var bende girebilir miyim ? Bu arada kaçıncı gün test yaptınız erkenden moralinizi bozmayın testler aldatıcı oluyor bazen

Canım benim neden üzülüyorsun? Kardeş demek bereket demek paylaşmak demek. Biz 3 kardeşiz keşke daha çok olsaydık. Aileniz için çok iyi gelecek ben öyle düşünüyorum

Canım benim günaydın
Bugün lekelenme yok fakat belim aşırı ağrıyor. Eğilip kalkamıyorum. Bana dua edin inşallah
Druna soyledin mi... evde misin calisiyor musun.. dinlen yat..su donem onemli..sidetli agri varsa beni korkutur..seni korkutmasin onlem amacli bir seyler yap diye soyluyorum..
Belki de normal agrilardir..herkesin agri esigi farkli sonucta...

Eklentiler

• IMG_0836.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0835.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 30
Canım benim neden üzülüyorsun? Kardeş demek bereket demek paylaşmak demek. Biz 3 kardeşiz keşke daha çok olsaydık. Aileniz için çok iyi gelecek ben öyle düşünüyorum
Kizima cok zor ulastim. Kiyamiyorum ona..buldumcuk olmadim ama :) olsaydimda yeriydi
Insallah guzel olur canim...
Gercekten bu sekilde aklima dusecegini hic dusunmezdim..benim de ablam var. Kardesten ote yok... 5.5 yas fark olacak.
Ben de 2. Cocugum annemde acaba dusundu mu diyorum
Ama benim gibi dusunenlerde varmis.

Bende 7 şubatta oldum ama test yapmadım henüz

Kızlar selamlar bende doktor muayenesindeydim. Transfer sürecine başladık şükür estoferm verdi sadece. Opudan sonra d vitamini coraspin ve balık yağı kullanıyodum onlara ek şimdi ilaç verdi. 26sında kontrolüm var

İnşallah güzel ilerler kaç tane embriyonuz vardı dondurulmuş mu taze transfer mi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…