💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar ben baya ananas yedim şimdi, sonra açtım baktım yenebiliyor mu diye, ilk üç ayda rahmi İncelttiiği için önerilmiyormuş. Baya da yedim. Midem de bulanıyor kusabilirim. Midemde mi dursa çıkarsam mı bilemedim ya, tam da iğne ve ilaçları bırakmışken, biraz endişelendirdi beni bu durum. Güncelleme: yarım ananası yemişim
Canım bu yasaklı olan şeyler bir defaya mahsus yenen şeyler değil. Sürekli yenme ile vücutta çok birikmesi ancak etki eder. Yarım ananasla rahim incelmez inşallah.

Kızlar ben baya ananas yedim şimdi, sonra açtım baktım yenebiliyor mu diye, ilk üç ayda rahmi İncelttiiği için önerilmiyormuş. Baya da yedim. Midem de bulanıyor kusabilirim. Midemde mi dursa çıkarsam mı bilemedim ya, tam da iğne ve ilaçları bırakmışken, biraz endişelendirdi beni bu durum. Güncelleme: yarım ananası yemişim. Güncelleme 2: kustum arkadaşlar, zaten çıkaracağım vardı

Canım tek seferde etki etmez bence. Sürekli tüketmediğin için sorun olmaz. Rahat ol. Hoş çıkmış zaten.😁

Canım ben transfer gününden beri her gün ananas yiyorum , tutunmayı arttırıyor diye biliyorum.
Canım sürekli yememek lazım sanırım. İlk zamanlar yeniyormuş tutunsun diye. Tutundu artık yeme. 😁
🍍🍍

Kızlar sonucum 841,25 🎉🥰🤩☀️🙏🏻🧿🤲 %140 artmış maşallahh. Çarşamba günü keseyi görmeye gideceğim inşallah 🙏🏻 🙏🏻🙏🏻
Beni de çarşamba günü kese görmeye çağırdı doktorum. Sağlıkla görünür insallah 🤩🧿
Kızlar selamm. Nasılsınız? Ev toplama, bulaşık makinası boşaltma, çamaşır vs. işleri yapıyor musunuz :) haftaiçi akşam zaten işten yorgun geliyorum. 9 buçukta bayılırcasına uyuyorum :) haftasonu da evi toparlıyorum ama endişeleniyorum. Doktorunuz herhangi bir şey söyledi mi?
Ben 2 yaşındaki kızımı gün içinde ara ara mecbur kucağıma alıyorum. 🙈 tutunacaklari varsa alacak nefesleri varsa dünyaya geliyorlar. İlk hamileliğimde ağır metal içeriyor diye ton balığı, asitli diye kola bile içmedim. Ama şimdi hiç dikkat edemiyorum maalesef. 🙈

Kızlar ya benim bugün sol kaşık ağrım var geçmedi sabahtan beri hatta bacağıma da vuruyor sanki. Yaşayan var mı böyle Bişi ?
Canım ben perşembe ve dün yani cuma çok ağrılı geçirdim. Gece bacağım da sızladı. Sabah daha iyiydim. Korkuttu biraz. Ama bilmiyorum ki. Tevekkültü aleAllah deyip sakin olmaya çalışıyorum. Adet oluyordum rüyamda hatta. Adet sancım gibiydi. Yani olmak üzereyken öyle ağrır benim.

X