2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim bugün 6. Günüm ve çok açık, sütlü kahve gibi bir leke geliyo peçeteye. Umarım yerleşmedir. Hiç ağrım sızım yok ne düşüneceğimi bilemedim
Hiç korkma bak benim 8. Günde sabah dediğin gibi leke geldi doktorum git kan ver dedi aksamımda acile gittim kan verdim eve geldim oluk oluk kırmızı bordo kanamam oldu . Kan sonucum 109 çıktı yerleşme kanaması da olabilir üstüne görme de olabilir

Hiç korkma bak benim 8. Günde sabah dediğin gibi leke geldi doktorum git kan ver dedi aksamımda acile gittim kan verdim eve geldim oluk oluk kırmızı bordo kanamam oldu . Kan sonucum 109 çıktı yerleşme kanaması da olabilir üstüne görme de olabilir
Ay inşallah öyle bişeydir. Testlerim 3-4 dk sonunda silik çıkıyor ama çok korkuyorum. Çarşamba kan veririm diyodum erkenden versem mi acaba ya. İçim içimi yedi

Ay inşallah öyle bişeydir. Testlerim 3-4 dk sonunda silik çıkıyor ama çok korkuyorum. Çarşamba kan veririm diyodum erkenden versem mi acaba ya. İçim içimi yedi
Doktora sormama ragman bana kalitesini demedi sadece çok iyi kalite kaç olduğunu çok merak ediyorum iki defa sordum öyle dedi

Taze transfer yapmistiniz en çok sizi merak ediyorum benimde ilk ve taze yapıldi bakalım hayirlisi
Doktora sormama ragman bana kalitesini demedi sadece çok iyi kalite kaç olduğunu çok merak ediyorum iki defa sordum öyle dedi
Ben de sormasam öğrenemeyecektim gayet iyi kalitede demişlerdi sorunca 4bb olduğunu öğrendim. Israrla söylememelerinin sebebini anlamadım ama güvenmek lazım doktorlara. Dayanamayıp kan vericem galiba yarın. İnş olumlu sonuç alır buradan da paylaşırım. Hepimizin güzel haber vermesini çok istiyorum 🌸

İnşallah canım benim Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🙏💙♥️ ben de öyle vala daha günüm belli olmadı transfer için çok heyecanlıyım hemen olsun bitsin istiyorum daha sonuç içinde beklememiz lazım bide hemen gelsin istiyorum bende yarın bende hastaneye gidicem kontrolüm var rahim kalınlığını olcturucem inşallah güzel bir sonuç alırım hemen transfere giderim ♥️😍🤲Dua edin bana da
İnşallah canım Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah nasıl geçti doktor kontrolün canım merak ettim

Kızlar herkese iyi akşamlar ben dayanamayıp kan verdim sonucum 38 çıktı 10. Günüm , doktor 21 inde kan ver demişti , sonuç bana düşük geldi böyle bir durum yaşayan var mı acaba aranızda?

X