Aşılama 2024 Mayıs Ayı AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba ben 15 mayısta çatlatma iğnesi 17 mayısta aşılama oldum. Doktorum 12.gün kan ver bakalım sonuca dedi merakla bekliyorum bende. Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eder inşallah ♥️
İnşallah pozitif sonuçlar alırız hepimiz🤲🏻 ben de 14 Mayıs çatlatma 16 Mayıs aşılama oldum. İkinci aşılamam. Benim doktorum 15. Gün kan ver diyo ama😅

Merhabalar bende mayıs ayin da aşılama olanlardanim. 12 . Gün kan testim negatif çıktı. Burdan donmez muhtemelen. Ve benim için artık tüp bebek sayfasi açılıyor. Kasiklarimda ki batmalar devam ediyor inşallah kist olmamıştır şimdilik dileğim bu yönde. İnşallah hepiniz pozitif sonuçlar alırsınız kızlar 🙏🌺

Aşılama yaptıralı 2 gün oldu sağ yumurtalık ağrım geçmedi bazen iğne gibi batıyor normal mı bu kullandıgımız iğnelerin bir yan etkisi mi acaba

Bende dün çatlatma iğnemi vurdum yarın da inşallah aşılamamı oluyorum kızlar Allah hepimize mutlu haberler nasip etsin ❤️

Merhabalar bende dün aşılama yaptırdım. Ne kadar pozitif oranı dusukte olsa denemek bile.hir umut oluyor insana.
Merhabalar hemen hemen aynı tarihlerde yaptırmışız. 11 mayısta yaptırdım bende dayanamayıp kandan baktırdım negatif gördüm çok üzüldüm cumartesi ya da pazar yaptırmam gerekti. Sizde sonuç ne yaptırdınız mı

Merhaba aşılama yapıp herhangi bir belirti hisseden var mı? Çok mu erken belirti için? Kendi tecrübemizi oluşturalım yapanlar yazabilirse şayet 😇

X