Aşılama 2024 Mayıs Ayı AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Sernice

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
44
9
28
Mayıs ayı için aşılamaya başladım benim gibi fikirlerini deneyimlerini paylaşmak isteyen varmı şuan iğneye yeni başladım bu ay kistin olduğunu sôyledi ona rağmen başladı

Mayıs ayı için aşılamaya başladım benim gibi fikirlerini deneyimlerini paylaşmak isteyen varmı şuan iğneye yeni başladım bu ay kistin olduğunu sôyledi ona rağmen başladı
Selam canım bende aşılama sürecindeyim 2 mayısta aşılamam oldu bugun 7.günüm heyecanla bekliyorum umarım güzel sonuçlanır rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını alalım amin 😊

Selam canım bende aşılama sürecindeyim 2 mayısta aşılamam oldu bugun 7.günüm heyecanla bekliyorum umarım güzel sonuçlanır rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını alalım amin
Rabbim emeklerinin dualarının karşılığını boş çevirmez en doğru zamanı ancak Rabbim bilir anne olmayı bu ay Rabbim nasip eder inşallah

Merhabalar, ben de gece çatlatma iğnemi oldum. Salı günü aşılama yapılacak. Umarım bu ay hep birlikte güzel sonuçlar alırız🥰

8 mayıs asilama oldum insallah pozitif sonuçlanır çok yorucu bir süreç Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🤲🌺

Bende aynısını adet olacakmışım gibi bel ağrısı çekiyorum bu sabah itibariyle onun dışında çok da bir belirti yok

I
Bende aynısını adet olacakmışım gibi bel ağrısı çekiyorum bu sabah itibariyle onun dışında çok da bir belirti yok
lk aşılama mi sizin. Daha once gebelik oldu mu ya da bilinen bir sebep var mi

Aşılamanın 12. , Çatlatma ignesinin 14.günü regl oldum kızlar ben olumlu sonuc alamadım malesef

Merhabalar bende dün aşılama yaptırdım. Ne kadar pozitif oranı dusukte olsa denemek bile.hir umut oluyor insana.
Merhaba arkadaşlar benim bugun 13.günüm test bu şelikde gebelik var mı sizce bilen açıklayabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240515_073556.jpg
    IMG_20240515_073556.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 29
Merhabalar bende dün aşılama yaptırdım. Ne kadar pozitif oranı dusukte olsa denemek bile.hir umut oluyor insana.
Merhaba arkadaşlar benim bugun 13.günüm test bu şelikde gebelik var mı sizce bilen açıklayabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240515_073556.jpg
    IMG_20240515_073556.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 27
Bu posta aşılama olanlardan pozitifi gören oldu mu?
Benimde son 5 gün rabbim pozitofo görmeyi nasip etsin inşallah 1🤲

X