Aşılama 2024 Mayıs Ayı AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah kuzum Allah razı olsun. Biliyorsun sürecin başından beri buralarda hep beraberdik inşallah hayırlısı ile atlatırım inşallah ilk denemede tutar🥹🤲🏻 desteğin için çok teşekkür ederim haberleşiriz inşallah 🤲🏻❤️
Kacıncı gündesiniz benim 10 gün hafif agrım sadace salı günü test yapıcam allahın izniyle

Aşılama yaptıralı 2 gün oldu sağ yumurtalık ağrım geçmedi bazen iğne gibi batıyor normal mı bu kullandıgımız iğnelerin bir yan etkisi mi acaba
Benimde bugün 2 gün oldu aşılama yaptıralı ilk gün çok ağrım oldu ve dediğiniz gibi batmalar hala devam ediyor özellikle oturup kalkarken

kızlar benimde ilk aşılama cuma günü yaptırdık. Ara ara sağlı sollu kramp giriyor. zaten aşılama esnasında da baya ağrı olmuştu bende. Dr üç defa denemekten yana ama ben emin değilim eğer olmazsa ikinciden sonra tüp bebeğe mi geçsem diye düşünüyorum. Kafam baya karışık anlayacağınız. İnşallah hepimiz mutlu haberleri alırız en kısa sürede.

kızlar benimde ilk aşılama cuma günü yaptırdık. Ara ara sağlı sollu kramp giriyor. zaten aşılama esnasında da baya ağrı olmuştu bende. Dr üç defa denemekten yana ama ben emin değilim eğer olmazsa ikinciden sonra tüp bebeğe mi geçsem diye düşünüyorum. Kafam baya karışık anlayacağınız. İnşallah hepimiz mutlu haberleri alırız en kısa sürede.
Bende öyle düşünüyorum ikinci aşılamamı yaptırdım olmazsa üçüncüyü yaptırmayı düşünmüyorum

X