2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya belki geç tutunma oldu olamaz mi transfer gününe göre hesap ediliyor ama ALLAH büyük ol derse olur dualarım seninle canım inşallah bişey olmaz

Ben yarın doktoruma bi sorayım dondurulmuş embriyo işlemini artık yine derse taze olacak o zman birşey diyemem
Değerlerine göre yaptır bence yani doktorun bilir hazır olup olmadığını. İlk opuda 25 yumurta toplanınca bana önermedi zaten karnımın içi su dolmuştu ohss olmuştum. Kan değerlerinden bilir doktorun ohss olup olmadığını ona göre karar verirsiniz. Bende bide döllenme ve kalite süresine bakıyorlar eğer dondurup çözdürme kalitesi yoksa direk taze transfer diyolar. Kendi rahminde herzaman daha sağlıklı daha iyi oluyo.

Sağlık ocağına kayıt yaptırınca ne oluyor bu gerekli mi avantajları varmı
Sağlık ocağına her gebe kayıt olur onlar takibini yaparlar gerekli aşılar gerekli kontrolleri oradaki ebeler yapar bana aşı kartı verdi mesela haziranda tetanoz aşısı olacağım 9 ay boyunca takip yapıyor sonrada bebeği takip ediyorlar aşısı boy kilosu vs

Tamam bende öyle yaptırayım ilk olacak Allah nasip ederse ondan tecrübesizim

Benimde ekler misiniz transsfer tarihi 30 Mart cumartesi yaş 31 ilk deneme 5.gün embriyosu

Ya kızlar affınıza sığınarak bi şey sorcam bu akıntılar iyi tamm oluyor da benim çoğu kez pijamamdan eşofmanımdan bile çıkacak kadar fazla oluyor sizde de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…