2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kan testi verdim negatif çıkmış pazartesi tekrar vericem test sonra 2. Tedaviye başlayacakmışım
Bisey sorcaktim sana, bi ay dinlenme süresi vermedi mi doktorun? Ben bugün Adet oldum maalesef bende negativ oldum dün ilaçlarımı bıraktım bugün direk adet oldum. Doktorum bi adet dinlen gelecek ay başlayalım dedi…

Üzülme canım rabbim bidahakine nasip eder hepimize inşallah rabbim sağlık sıhhat nasip etsin

oyy maşallah ne güzel bir haber bu İnşallah her şey yolumda giderde kalp atışını da duyarsınız

İdrar testim pozitifti 9gunum pihtili kanama başladı iğneler ilaçclar kullanırken nasıl böyle olabiliyor ki çcok kotuyum pozitif beklerken adet oldum testler neden hep silik çcikti

Bu ay transferim olur diye düşünürken geç gelen adetim yüzünden bi sonraki aya kaldım malesef. Pozitifi görenlere sağlıkla kucaklarına almalarını, negatif olanlara da tez vakitte sağlıkla evlatlarına kavuşmalarını diliyorum.

Aranızda kist olup tedaviye başlayan oldu mu? Bugün muayne de 18,5 mm kist var dedi e2 için kan verdim sonucum 53 çıktı estrofeme başladık. Genelde ilaçsız ilerliyorlar fakat benim yumurtalarım kendiliğinden yada haplarla gelişmediğinden bu şekilde uygun görmüşler.

Canım bana pazartesi tekrar betaya baktır ne olur ne olmaz dedi yine negatif çıkarsa ilaçları bırakıcam 2. Adette tedavim başlayacak 1 ay da dinlenme olacak dedi haziranı bulur benim transferim diye düşünüyorum

Sanki cift mu tutmus ne, bu kadar cok artan olmadi daha bu baslikta sanirim
İnşallah çift tutmuştur bu kadar hızlı artmasının sebebi ondandır ben 8 kere mol gebelik geçirdim beta tavan yapiyordu tekrar aynısı olucak diye korkuyorum genetigi sağlıklı gelmişti ama insan gözüyle görmeden relax olamıyor

Ben varım canım transferden önce rahime çizik atıldı ve embriyo glue yapıştırma yapıldı şuan pozitif 2 embriyo transfer olmuştum daha kese falan görmedim tek mi tuttu çift mi bilmiyorum
Aaa maşallah hayırlı sonuçlar alırsın inş bu işlemleri yaptıktan ne kadar süre sonra transferin yapıldı acaba yapılacak işlemler hakkında hiçbir bilgim yok birde merak ettiğim konu bu işlemler başarı oranını arttırıyorsa neden ilk denemede yapmıyor ki doktorlar

Benimde ilk transferim tutmadı 2 yıl önce yapmıştık
Ocak sonunda adet oldum bitti Şubat 6 da hitereskopi oldum Şubat 25 de adet oldum transfer için başladık Mart 13 de transfer oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…