2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar herkese iyi akşamlar Çok şükür bugün keseyi gördüm Ah ne güzel bir an. İnsan gözyaşlarını tutamıyor. Rabbim herkese nasip etsin sağlıkla inşallah Tek kese göründü. Şükür herşey yolunda, meleğim güzel yere yerleşmiş öyle dedi doktorum. inşallah hepimizin bebekleri sağlıkla büyüsün Benim hesaplama internetteki gibi çıktı Doktorumda 5+4 sün dedi zamanında gidiyor

Maşallah peki yolk kesesini gördünüz mü biz 5+0da göremedik

Benimde aynısı olmuştu canım ilkinde kalp atışı için iki hafta bekledim ama olmadı. O kadar yakınken kaybetmesi çok zordu düşmeseydi dogumuma 10 gün kalacaktı. Şimdi de test günüme 10 gün var inşallah şu mübarek ayda Allah beni yenisinin sevinciyle mutlu eder diye bekliyorum

Maşallah canım çok sevindim bundan sonra ye iç yat dinlen bebeişlerimiz güzelce büyüsün Allah’ın izniyle

Maşallah canım çok sevindim bundan sonra ye iç yat dinlen bebeişlerimiz güzelce büyüsün Allah’ın izniyle
Amiin canım amiiin Ne güzel dedin bunsan sonra ye iç dinlen yat modu Şimdi biraz daha rahatım. Kalp atışını da hayırlısı ile duyduk mu tamam Sağlıkla büyüsün hepimizin bebişleri..

Kızlar
2. Reglimi bekliyorum transfer için.
11 gün var reglime. Ama 1 haaftadir ara ara regl olacak gibi sancım oluyor. Korkuyordum ilk başta erken olucam diye ama olmadım şimdiye kadar
Rahim kendini hala toparlamadi mi acaba ?

Haklısın canım ama işte insanız bir umut bekliyoruz o kadar yükselmiştim ki kesin tuttu diye benim anlamadığım test yapmıştım ikinci çizgi silikte olsa çıkmıştı kanda nasıl çıkmadı bilmiyorum bu yüzden çok üzüldüm pes etmeyeceğim tabi ikinci tedaviye başlayacağım nasip rabbimin vardır bir bildiği toparlanırım inşallah kısa sürede rabbim sana da isteyen herkese de tez vakitte kolaylıkla evlat sahibi olmayı nasip etsin

Allah razı olsun ne güzel yazmışsınız inşallah 2. De rabbim nasip eder bana da negatif görenlerin üzüntüsünü daha iyi anladım bugün. Ben sevgimi belli edemeyen biriyim acımı ise saklayamıyorum doktora giderken kesin olumlu gözüyle baktığım için eşime ben sevincimi gösteremem doktora nasıl tepki vereceğim diye düşünürken negatifi duymak çok çok etkiledi beni ama her şerde bir hayır vardır demekki zamanı değildi biraz dinlenip sonra tekrar deniycem nasip olursa

Canım Allah razı olsun desteğin için inşallah zamanı gelince nasip olur hepimize doktorum 2. Adette başlayacağız dedi bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım bu defa

Kızlar 2. Deneme için doktorum elimde tek embriyo olduğu için genetiğe gönderemiyorum ama Rahim içi çizik ve Embriyo Glue uygulayacağım başarı şansını arttırmak için dedi aranızda bu tedavileri uygulayan ve pozitifi gören var mı başka embriyom da kalmayacak bu da tutmazsa sil baştan başlayacağım diye endişe ediyorum

Ben varım canım transferden önce rahime çizik atıldı ve embriyo glue yapıştırma yapıldı şuan pozitif 2 embriyo transfer olmuştum daha kese falan görmedim tek mi tuttu çift mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…