2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar negatif alanlar üzülmesin. Hepimiz zor zamanlardan geçtik. Kim bilir kaçıncı denemelerimiz oldu. Allah elbet bir gün nasip edecek. Herkesin gün geçtikçe keseydi kalp atışıydı stresi tavan. İnşallah hepiniz en güzel sonuçları alırsınız. Benimde bugün 10. Günüm test yaptım. Ekteki gibi çıktı. İnşallah güzel bir sonuç alırım pazartesi. Dualarınızı bekliyorum

Eklentiler

• IMG_3775.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 41
Devlet hastanesinden rapor çıkıyor canım kadın doğumcudan çıkartabilirsin ama bende daha çıkarmadım sormuştum kaç kutu karşılıyor ama bilmiyorum canım
Bizim devlettekiler bu kpnuda pek yardımcı olmuyp ya ben zar zor bir kutu yazdırıyorum bazen. Hep sgk bize soruyo hesap soruyo ne tanıyla yazcam sana diyip duruyo

Progestanı günde 3 kere 2 adet kullanım şeklinde yazdı duphastınu günde 3 kere 1 adet şeklinde yazdı. O şekilde 3 aldım eczaneden canım. Ama estrofemi alamıyorum devlette yazdırmıştım onu 3 kutu yazmış ama 1 ayda 1 kutu şeklinde şimdi 3 aylık elimde var gözüküyor. Devlet hastanesi doktoruna yazdırıyosan onlar o şekilde yapıyolar ben progestanı faln özelde yazdırmıştım o yazdı öyle fazla şekilde

Hayırlı olsun canım inşallah kan testinde de güzel artışların olur

Tamam canım bende cıkarttırayım o zaman en azında sağlık pcağından yazdırırım birdaha adet olarak etkisi olurmu bilmem ama aile hekiminde yazdırma kolaylığı olur
ben de bu defa sağlık ocağında yazdırmayı düşünüyorum canım diğerlerini hep kadın doğumda yazdırıyordum

Rabbim yüzünüzü güldürsün. Darısı isteyen, bekleyen, emek gösteren herkesin başına inşallah.

Kizlar bugün transfer oldum. Fitil climara bant ve haftada bir tane pruluton iğne kullacanakmisim ecopirin yok sizler kullanıyor musunuz
Ben fitil ve climara bant kullanıyorum haftada bir.
İğnemde var ama progestan dex kullanıyorum her gün canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…